Here you can change website language:

Autor Wątek: KOPALNIA  (Przeczytany 5430 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ave AVA

KOPALNIA
« dnia: 26 Lipiec 2022, 17:37:07 »
Mrozu powiedz mi co chciałeś osiągnąć zamianą naprawy Kilofów z Runek upijających na RC ?
Przykład 6 k pp wydane za 30 ec 40 runek i 30 stickow .
Trochę mało opłacalne .
 

Nyga Ricz

Odp: KOPALNIA
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Lipiec 2022, 18:00:07 »
Poczekaj chwilke, zaraz zobaczysz jak cena tych rzeczy pójdzie do góry
30 ec na chwile obecną porównując do najniższej ceny (6 ec za 850 pp) = 4250 pp
30 sticków (na markecie póki co 1 za 100 pp, a bedzie drozej na pewno) = 3000 pp
40 runek (najtaniej póki co 70 pp za sztuke) = 2800 pp

Całość daje Ci 10050 pp. Minus koszta 6k pp, daje Ci 4k profitu, z czego mozesz zapewne znowu użyć kilofów. Jak na moje profit ;p.
A tak jak już wspomniałem, będzie jeszcze dróżej zapewne :p
 

GrubasQ

Odp: KOPALNIA
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Lipiec 2022, 18:25:02 »
Głupota, widzę coraz gorzej się dzieje.

Jak cos jest dobre trzeba to spierdolic, cały rexia server.
 

Mrozu

Odp: KOPALNIA
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Lipiec 2022, 18:33:48 »
Po prostu okazało się, że na te runki ma parę osób monopol, a że są potrzebne do Dream Access stąd taka zmiana.
 
Osoby które lubią ten post: Taki ktos

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: KOPALNIA
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Lipiec 2022, 18:38:55 »
Bardzo dobra zmiana Mrozu.

Komu się nie podoba nie musi tutaj grać, graczy nie brakuje

Zamykam
« Ostatnia zmiana: 26 Lipiec 2022, 18:44:06 wysłana przez Alkoholik »


 

GrubasQ

Odp: KOPALNIA
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Lipiec 2022, 18:42:47 »
Ten Access sam w sobie już jest bardzo drogi i (ZA CHUJA NIE OPLACALNY), z tymi itemami co potrzeba to już wgl.

13 kilofow = 30 runek upijajacych, to czyli z 18 na przykład  masz ich około 40? 18x 6 = 5,800 k pp za 40 runek upijających ty myślisz ze to jest opłacalne ?


Zrobiłeś jeszcze gowno droższe niż bylo xDDD

Nie wydaje mi się żeby ktoś w ten sposób runy upijające zdobywał. Moim zdaniem jeszcze bardziej zje aleś. Zamiast pomyśleć cos innego z tym.

To juz lepsze bylo by zwiekszenie lota z wedek polowowych tych twoich run upijajacych + zrobic wieksza cene za odnowe kilofa w postaci tych runek upijajcych.. Dosc ze za kilofa placisz 50 zl za sztuke to jeszcze trzeba kupowac PPki zeby go uzywac, Tragedia
« Ostatnia zmiana: 26 Lipiec 2022, 18:47:25 wysłana przez GrubasQ »
 

Sandal

Odp: KOPALNIA
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Lipiec 2022, 18:46:57 »
Bardzo chujowa zmiana xd

Widać że znowu coś dodane zostało ale niestety NIE PRZEMYŚLANE jak zwykle ...........


 

Mrozu

Odp: KOPALNIA
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Lipiec 2022, 18:47:56 »
Tu masz średni loot z jednego kilofa z poradnika, teraz zamiast tych rc są runki więc na dobrym szczęściu z jednego kilofa masz 10 runek upijających + reszte itemków.

Czyli zakładając troche mniej szczęścia to na tych 13 kilofach robisz 100 runek, a nie 40.
Odnawiasz za 10 rc, ale profit punktowy jest nie tylko z runek, ale też ec czy es.
« Ostatnia zmiana: 26 Lipiec 2022, 18:49:30 wysłana przez Mrozu »
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: KOPALNIA
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Lipiec 2022, 18:48:32 »
Placzki boli Was poprostu to ze już nie będziecie ludzi ruchac na runki upijajace bo skończył się monopol i zbyt.

Odnowa kosztuje 20 rc czyli 1000pp, wcześniej kosztowała 25 runek upijających czyli przy obecnych cenach to 2.4K pp, teraz kosztowało odnowienie 10 runek czyli 900pp.

W czym wiec rzecz ? Jeżeli odnowienie kilofa nadal kosztuje tyle samo? Boli Was to ze ludzie którzy nie mieli dostępu do run upijających mogą tez teraz kopać a nie macie tego na wyłączność i dodatkowego zbytu na runy.


BRAWO MROZU!!



 

xoordis

Odp: KOPALNIA
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Lipiec 2022, 18:50:28 »
Bardzo dobra zmiana Mrozu.

Komu się nie podoba nie musi tutaj grać, graczy nie brakuje

Zamykam
Kolejny przyklad ty zrogowaciala frajerko, ze jestes jebanym bezmozgiem i za 2 miesiace w jakims poscie bedziesz plakal, ze kilofy za slabe xDDD
 

Mrozu

Odp: KOPALNIA
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Lipiec 2022, 18:50:43 »
Odnowa kosztuje 10 nawet, nie 20. Zmiana tez nie zostala podjeta tylko przeze mnie, ale gracze wlasnie na discordzie nie chcieli placic pewnym osobom po wygórowanych cenach, bo takie sobie narzuciliscie grubasq.
 

GrubasQ

Odp: KOPALNIA
« Odpowiedź #11 dnia: 26 Lipiec 2022, 18:58:00 »
Odnowa kosztuje 10 nawet, nie 20. Zmiana tez nie zostala podjeta tylko przeze mnie, ale gracze wlasnie na discordzie nie chcieli placic pewnym osobom po wygórowanych cenach, bo takie sobie narzuciliscie grubasq.

Kolejny przykład ze kierujesz się farmazonami Mrozu, słuchaj dalej idioty w zimę będziesz chodził w klapkach.

Chuja nie to samo od rana latam z 14 kilofow aktualnie mam 40 run upijających wiec mi tu nie pierdol. Ty sobie średniej nie wyliczaj bo ta twoja średnia mało co sie sprawdza.


@Mrozu Ja nigdy run upijajacych nie sprzedawałem, raz jedynie sprzedałem Alkoholikowi, wiec nie mów mi o cenach "ktore sobie za nie zyczymy bo u nas nikt nie ma run upijających" wiec jak my możemy sobie życzyć czegoś gdzie czegoś nie mamy?

Handel na Item Markecie jest na cały server nie na 20 osób. Ale widzę kierowałeś się jak zwykle przygłupami od alkoholika z Teamu.


I powiedz mi czy ta twoja zmiana cos zrobila ? No ludzie wala drzwami i oknami zeby (Usless) Dostep zrobic na ktory trzeba wydac w chuj siana..

Nie pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 26 Lipiec 2022, 19:09:34 wysłana przez GrubasQ »
 

Omen

Odp: KOPALNIA
« Odpowiedź #12 dnia: 26 Lipiec 2022, 19:02:53 »
Odnowa kosztuje 10 nawet, nie 20. Zmiana tez nie zostala podjeta tylko przeze mnie, ale gracze wlasnie na discordzie nie chcieli placic pewnym osobom po wygórowanych cenach, bo takie sobie narzuciliscie grubasq.

Bedac szczerym nie wiem czy to dobra zmiana czy nie, bo nie uzywam kilofow natomiast @Mrozu nie możesz pisac, ze ludzie sprzedawali to po wygorowanych cenach, bo sam dobrze wiedziales, ze sa ze 4 osoby wedkujace na serwerze, a reszta nie ma skad brac runek, co bylo wspominane od bardzo dawna. A wędkarze mieli na tym monopol bo sam to sprowokowales, oczywiste jest, ze beda sobie je cenic skoro jest na nie hype i zapotrzebowanie. Po co mieliby sprzedawac runki opponentom po niskich cenach?

Imo mogles nie dodawac tych runek do wymogow dream accessu tylko wymyslic inna alternatywe, bo przez wprowadzenie jednej rzeczy spierdalasz druga chcąc naprawic pierwsza.

Na koniec dodam, ze jebac ta kopalnie ja zarobas esa
 
Osoby które lubią ten post: GrubasQ

GrubasQ

Odp: KOPALNIA
« Odpowiedź #13 dnia: 26 Lipiec 2022, 19:04:44 »
Tak jest zawsze, rozpierdolic 10 rzeczy żeby na jedna było stać.


Sorry

19:06 Villager: dej coiny (10 rexia coins) < czyli 200 rc = za ulepszenie 20x kilofa gdzie z kopalni i tak chuj leci xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
« Ostatnia zmiana: 26 Lipiec 2022, 19:07:58 wysłana przez GrubasQ »
 

Omen

Odp: KOPALNIA
« Odpowiedź #14 dnia: 26 Lipiec 2022, 19:07:39 »
Odnowa kosztuje 10 nawet, nie 20. Zmiana tez nie zostala podjeta tylko przeze mnie, ale gracze wlasnie na discordzie nie chcieli placic pewnym osobom po wygórowanych cenach, bo takie sobie narzuciliscie grubasq.

Nie chcesz placic no coz, pozostaje ci walka z drakonixami na loscie. Jak to jest, ze jedni maja a drudzy placza, ze nie? To tak jakby menel sadzil sie do biznesmena, ze nie ma pieniędzy i skarzyl sie do panstwa, po czym panstwo mowi, dobra chuj zmieniamy ustawe, bo chlop ma za duzo nieruchomosci I wystawia je pod rent za 2000zl gdzie inni wolaja 1000zl.