Here you can change website language:

Autor Wątek: TRUDNE SPRAWY dominacja ponowna  (Przeczytany 5967 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Omen

Odp: TRUDNE SPRAWY dominacja ponowna
« Odpowiedź #30 dnia: 02 Sierpień 2022, 12:05:13 »
nom ladnie, zachowaj sobie ten obraz na dlugo bo to jedyne co ci sie udalo xD kwiatów nie mialem co chyba bylo oczywiste i nie trashowalem sie bo mialem wyjebane stalismy tam 10minut

za to wy na defie na darashii byliscie w pelni waleczni i obu was wytargalem peace

Nie przypominam sobie sytuacji, za to pamietam paralotnika bajke co wytargalem za kudly
 

Omen

Odp: TRUDNE SPRAWY dominacja ponowna
« Odpowiedź #31 dnia: 02 Sierpień 2022, 12:07:09 »
nom ladnie, zachowaj sobie ten obraz na dlugo bo to jedyne co ci sie udalo xD kwiatów nie mialem co chyba bylo oczywiste i nie trashowalem sie bo mialem wyjebane stalismy tam 10minut

za to wy na defie na darashii byliscie w pelni waleczni i obu was wytargalem peace


Aaa aaa juz pamietam XDXD to dobre wytarganie za uszy nom, mówisz o tym gosciu co nie podszedl za boodym I dostalismy mw? Ty chyba z pushejro teamu.
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: TRUDNE SPRAWY dominacja ponowna
« Odpowiedź #32 dnia: 02 Sierpień 2022, 12:49:25 »
Esa vitamins podjasniony przez braci


 

vitamins

Odp: TRUDNE SPRAWY dominacja ponowna
« Odpowiedź #33 dnia: 02 Sierpień 2022, 15:37:16 »
Esa alkoholik nadal lepsza forma na forum niż na tibi :-\
 

NELFISEK

Odp: TRUDNE SPRAWY dominacja ponowna
« Odpowiedź #34 dnia: 03 Sierpień 2022, 00:24:17 »
te forum to chyba nigdy nie upadnie , zamiast grać wylewacie swoje żale i smutki , myśle se jak mroziu by na tydzień forum wyłączył to co niektórzy na sznurze by mogli skończyć , potraficie grać w ciszy nie wyzywać nie pierdolic farmazonów jeden na drugiego i w ogóle czy to taki szczyt waszych ambicji siedzieć i się pocić na tym forum grajcie nie pierdolcie tyle w temacie
 
Osoby które lubią ten post: KapitanBomba

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: TRUDNE SPRAWY dominacja ponowna
« Odpowiedź #35 dnia: 03 Sierpień 2022, 08:29:05 »
Ok sory nelfis już nie będę pisał


 
Osoby które lubią ten post: Sandal

Omen

Odp: TRUDNE SPRAWY dominacja ponowna
« Odpowiedź #36 dnia: 03 Sierpień 2022, 12:05:44 »
te forum to chyba nigdy nie upadnie , zamiast grać wylewacie swoje żale i smutki , myśle se jak mroziu by na tydzień forum wyłączył to co niektórzy na sznurze by mogli skończyć , potraficie grać w ciszy nie wyzywać nie pierdolic farmazonów jeden na drugiego i w ogóle czy to taki szczyt waszych ambicji siedzieć i się pocić na tym forum grajcie nie pierdolcie tyle w temacie

Jak to czytałem to nie moglem uwierzyc, ty masz jakies rozdwojenie jazni tym przygłupem? Przypomnij sobie jak cie zajechalem 2 palladynami na puszkach jak mi po rodzicach cisnales, to o tym szczycie ambicji wspominasz?
 

NELFISEK

Odp: TRUDNE SPRAWY dominacja ponowna
« Odpowiedź #37 dnia: 03 Sierpień 2022, 12:35:39 »
Ty tym omenem to jesteś na szczycie swojej głupoty chyba , raz mnie na puszkach zajehchales i nie było to dwoma postaciami tylko 5 więc nie pierdol takich głupot ;)  i nie byłeś sam tylko z tropheusem , tak jak wczoraj pewnie w dwóch mi knighta najebales xd
 

Omen

Odp: TRUDNE SPRAWY dominacja ponowna
« Odpowiedź #38 dnia: 03 Sierpień 2022, 13:40:57 »
Ty tym omenem to jesteś na szczycie swojej głupoty chyba , raz mnie na puszkach zajehchales i nie było to dwoma postaciami tylko 5 więc nie pierdol takich głupot ;)  i nie byłeś sam tylko z tropheusem , tak jak wczoraj pewnie w dwóch mi knighta najebales xd


XDDDdD dobry farmazoniarz rosnie, rozjebalem cie godmenem i omenem zanim jeszcze go sprzedalem z lagiato wiec nie wiem co tam za kocopoly pierdolisz.

Mowisz o tym ek na polanie co go wpierdolilem z fast pusha w sam rog? :)