Rexia.PL > Propozycje

Manasowanie MEGA MR

(1/3) > >>

geenioo:
Witam, mam propozycje aby zwiększyć manasowanie z mega mr, ponieważ teraźniejsze manasowanie to jest kpina... Niby robiliście jakieś buffy itd, ale to nadal jest nic... Załóżmy taki ek czy rp leczy sie po 30% hp, wiadomo, że mają mniej tego hp niż ms czy ed many, ale oni potrafią ustać sami 2/3/4 osoby, a ms i ed to tak na prawdę za przeproszeniem gówna pod tym względem, ponieważ oni potrafią siąść od jednego chara... MS i ED, który z najlepszej MR na serwerze leczy się po 7-9%? Więcej sam target eka zabiera co jak wszyscy wiem jest słaby sam w sobie. Proponuję, aby zwiększyć minimalnie nawet leczenie z tej runki, ponieważ ja mając 275k lv mam 17,2mln many(na T-Ringu), a leczę się po 1,3-1,5mln. W przeliczeniu jest to nie całe 10% co jest zdecydowanie za mało patrząc na eka, którym mam 10mln hp i leczę się po 30%, czyli 3mln. Proponuję tak, aby zwiększyć leczenie z tej MR o taki stopień aby leczyła ona 10-15% lub po prostu dodanie nowej mr której quest będzie np. na Atlantis lub hadesie od 250k lv, czyli lepiej Atlantis i żeby to ona leczyła o powiedzmy 300-500k więcej od tej MEGA MR, nie jest to dużo ale zawsze te 3-5% więcej i nie chodzi, żeby mi było lepiej tylko ms'om i ed'om, ponieważ mimo iż mają dużego dmg, to nie ustoją praktycznie nic.
Pozdrawiam Geenioo Here

KaKe HeRe:
Magiczne bija nie stoja.

geenioo:
To ze bija to nie znaczy ze nie mogą stać... Zresztą oni sie nawet od samych mobów potrafią wyłożyć więc co to ma do rzeczy... Mega Mr jest po prostu za słaba i każdy kto gra na tym serwerze edem czy msem o tym wie...

Tomas:
cała prawda .. :D sam pomysł dobry zeby na tą nowa runke był quest

REVI:
Strasznie dobry pomysł, i do tego może dodajcie runkę co zabija na one shot..

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej