Rexia.PL > Propozycje

Spell - leczenie - ek

(1/5) > >>

Nie ważne kim jestem...:
Propozycja nazwy czaru: Exurio gut


Witam.


Piszę na forum z propozycją nowego spella. Spell może być powiedzmy od 340k i ma leczyć eka. Jako, że ek to tanker, a ms/ed wbiegaja po niego w dwoch to i tak pada... Niech będzie jakiś ballans. Bić może tyle samo jak teraz, ale niech trochę więcej ustoi. Niech wbiegają po niego 4/5 ed/ms, a nie 2... Bo to masakra, czasami nawet jeden wystarczy.

Mrozu, proszę też abyś nie przesadził, żeby na końcu nie bloczył 10 msów, a co do spella, rzucę taki pomysł, jak można go zdobyć.

Quest --> Przez bramkę mogą przechodzić tylko eki, żeby przejść questa, musi być ich 5-6 aby ich teleportowało do roomu z bossami, Bossów daj 4-5 w jednym roomie, i trochę miejsca, aby mogli się oni trochę rozbiec... Po zabiciu bossów, dostają sie do roomu gdzie jest 5-6 skrzynek, i tylko jedna ma w sobie spella (zrób to jako item, i spella można używać tylko od 340k), z reszty wyskakuje po 2-3 bossy, taka zgaduj zgadula.


Coś ktoś ma jeszcze to dodania? Proszę pisać, lub też zaprzeczyć, jeśli się ze mną nie zgadzacie proszę o argument dlaczgo nie?


Pozdrawiam
******

Była by to rekompensata, za tą rune tylko dla ms/ed/rp. Bo koniec końców ek nic nie dostał.

Most Terror:
Dobry Pomysł ;) [GM] MOST

SzejMejVaNej:
Sa nowe spelle od 375k... Jesli ma byc nowy spell powininen byc albo od 450k dla takiej elity, albo powinna powstac runa zeby rp/ek mogli robic combo z heala ale wtedy musialby byc tez exhaust zeby nie mogli bic ;p Chociaz WG MNIE i tak ek jest bardzo tankowaty na wyzszych poziomach ^^

Nie ważne kim jestem...:
Spell od 375k jest do pk, a tu chodzi o leczenie, żeby w końcu ek wystał na warze, czy jak po niego wbiegają, nie chodzi tutaj o wystanie 10 msów tylko 3/4 w zależności od lvl.

RP --> dostało kupe nowego eq, gdzie od 370k, staje się o niebo lepszy.
MS/ED --> Nadal biją najwięcej
EL --> Ani nie umie wystać, ani nie bije... No to w końcu to ek, czy nie? Już nie chodzi o samo bicie, ale żeby potrafił wystać na luzie...

SzejMejVaNej:
Nie Wazne kim jestem sluchaj wg. mnie jak juz ek ma cos dostawac to powinien dostac wiecej healtha zamiast leczenia
"matka" balansu sa profesje na real tibii a 3 msy na luzie ubijaja eka na takim samym lub troche wyzszym lvlu ;p + rpk dostal z tego co mi wiadomo tylko spear'a chociaz nie jestem pewny czy tylko ;P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej