Rexia.PL > Propozycje

Spell - leczenie - ek

<< < (2/5) > >>

Nie ważne kim jestem...:
Pamiętaj, że to nie real, a OTS x999, więc chyba ma prawo trochę dłużej wystać, co da hp? Tak naprawdę nic, a tutaj jeszcze przynajmniej będzie wkurwianie się bo ktoś nie przejdzie questu itp. Dodajmy do tego serva parę atrakcji. Hp nic już eka nie poratuje. Tak jak pisałem, nadal trzymam się przy swoim. EK nic dostał, czyli w tym momencie w balasie, gdzie są trzy stopnie wygląda tak

1- ED/MS
2- RP
3- EK

Powoli RP dorównuje ED/MS.

SzejMejVaNej:
No tak evo to evo, ale ek z healem leczy po okolo 40% swojego hp i zgodze sie z toba ze rp powinien miec obnizone leczenie bo leczy sie wiecej niz ek...

Tomas:
po eka w 2 ? to jaki ty masz lvl , 250k chyba czyli gówno nie lvl , wbij przynajmniej 320k. Szejmej zawsze rp sie leczyl w iecej niz ek , kosztem tego ma mniej hp. Po eka 350k minimum trzeba wpasc w 3 osoby , a po np ms/eda 350k wystarcza 2 :) dobrego lvla nwt nie wbiłeś a cos bazgrasz o balansie xd

Nie ważne kim jestem...:
Lvl wbity mam, więc się nie wypowiadam, bez jakiegoś tam doświadczenia...

Więc raczej Tomas Twoja wypowiedź na tym by się zakończyła.

Szajbus:
Nie wiem kim jest ten kolo ale jak on pada ekiem od 2 osób to dobry łeb z niego.

350 eka nie zabijesz w 2 osoby choćbyś sie zesrał, no chyba że na expie z nowych spelli od 375k.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej