Rexia.PL > Propozycje

Płatne respy // Zwiększony exp-stage

(1/4) > >>

Rumeye:
Na szybko.

Po co zwiększać exp-stage do 400k? Teraz taki 400k to jest noob har, jaki to ma sens ?
Powinno być tak jak dawniej, bo np. 400k eka musi bić z 4-5 osób żeby go ruszyć.

Co do eków, wejdzie sobie taki Eczek na płatne (5coinów) i trzeba wydać 25 żeby go wykurzyć

Mrozu robi non-pvp ots ;p

SzejMejVaNej:
Potwierdzam to,ze zwiekszenie exp stage'a to glupota.. No ale ek to ek trzymac sie ma ;p niezaleznie od platnych expow, ale fakt mogliby zrobic cos al'a limit na platnych typu 3-5 dni max tydzien juz... Gosciu z ekiem 450k moze siedziec tam nieskonczonosc i grac sobie spokojnie na mckach a tam topke wbijac.

Rumeye:
/\ Dokładnie dlatego odzywam się w tym temacie ;)

I to tacy ludzie typu: wejde ekiem na platne i co mi kurwo zrobisz

Bot Atencjusz:
Dla mnie zmniejszyc te ceny exp coinow, jesli taki Maxer wbje 470 460k, a my mamy wydac 25 exp coinow czyli od chuja na jakies zombie czy fryty dark emo, to jest porazka. Co do exp-stage dla mnie bezsens, powinno byc tak jak bylo, zmniejszyc te exp coiny jak bylo od 1-4 chyba [moglem sie pomylic], bo potem tego eka nie zajebiemy nigdy skoro expia tam ciagle na platnych, a przypominam, ze serwer to PVP a nie abysmy wiecznie expili, bo tamci na platnych sa nie do ruszenia.

Quant:
Moim zdaniem śmieszne jest to że jeżeli Ek 420k+ zdobędzie 10 exp coinów to ma expa do woli, bo żeby go ubić potrzeba z 50 coinówa mało kto ma zamiar wyrzucić tyle na jedną osobę. A exp stage to durga sprawa do 400k jest dobić łatwo ale jeżeli taki lvl wbije jakis ms to eda składa jak chce.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej