Inne > Ogólne

[ENG&PL] EXP STAGE

<< < (2/8) > >>

Kuki:

--- Cytat: Xeld w 08 Luty 2017, 13:14:11 ---Ja bym dał inny exp a mianowicie
1-39-100x
40-59-80x
60-79-50x
80-109-25x
110-129-15x
130-49-8x
150-169-4x
170- 189-3x
190+-2x

Ponieważ są takie osoby które nie chcą ciągle bic ten lvl bo to nie sprawia im przyjemnośći, a mają  dużą ochotę na pvp. Ten exp wydaje mi sie powinien być dla każdego gracza na tym ots Narvia.eu bardzo dobry.

--- Koniec cytatu ---
XD?

Xeld:
co?

Lyu:
Edit: Xeld przecież zawsze możesz iść na Dinere albo Openke, nie brakuje otsów z tego typu exp ratem którego szukasz, i co około miesiąc są "restartowane", Narvia powstaje z ideą o długim istnieniu serwera a żeby tak było to podstawą jest niski exp rate.

Reload reloadu:
@Avarello
"
ale jakie topowe gildie normalne teamy niegraja juz zostaly jakies orgazm reload co na amberze sie niewyexpil i kladka okolnir same gowna graja teraz.
Avarello suffeR

takie haremy jak ty awallelo powinny mieć muta na klawiaturę na forrum tibijskim

btw SUFFER? to się je czy kopie bo nie znaju za chuja


@zittoz
Przydalaby sie ankieta z tymi smiesznymi nowymi wyspami, Mysle ze ludzie tez tego nie chca bynajmniej topowe gildie. Dodam ze one sprawiaja ze powstaje kolejny orsz ot.

PROPSY GICIE!
A tak poza tematem wysp to i tak nie jest źle bo widać że gosciowi zależy i nie ma "wyjebane na graczy"


@Xeld
Ponieważ są takie osoby które nie chcą ciągle bic ten lvl bo to nie sprawia im przyjemnośći, a mają  dużą ochotę na pvp. Ten exp wydaje mi sie powinien być dla każdego gracza na tym ots Narvia.eu bardzo dobry.

Kaganiec na forum i na openka.net wypierdalaj


Paulo Destory:
Wyspy Wyspami.. Ale niech te hunting roomy wypierdoli.. A Najlepiej jak juz maja byc nowe wyspy to te podstawowe gengia, pyre, oken. Reszta jest w chuj zbedna

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej