Here you can change website language:

Autor Wątek: Taski  (Przeczytany 8806 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Roki Mag

Odp: Taski
« Odpowiedź #15 dnia: 12 Maj 2020, 15:28:52 »
Utkać to możesz sobie dupe kutasem kolegów. Internetowy napinacz hah... Nie mówiłem o tej postaci która kupiłem bo mam/miałem jeszcze inne chary 500k+ które sam wyexpilem nie będąc w żadnej gildii. Co przy mojej grze parę razy w tygodniu po kilka godzin to i tak dobrze. Nie gram w tą grę 24/7 bo mam ciekawsze zajęcia.
Nie widziałem nigdy żeby jakiś gracz tam robił taska dla eq czy cc zbierał. Zawsze ktoś tam robił taska na lvl. No ale jak wcześniej pisałem dużo nie gram więc niech będzie może nie zauważyłem.
Nie napisałem że jest to łamanie regulaminu, bo na ten temat on nic nie zawiera. Wyraziłem swoją opinię, bo sam się przyznałeś że te chary są tam specjalnie puszczane żeby nam przeszkadzać.
 

Simon

Odp: Taski
« Odpowiedź #16 dnia: 12 Maj 2020, 16:11:25 »
Oprócz eq lecą z nich te pierdółki do hades Atlantis elite lost :P
 

Issei

Odp: Taski
« Odpowiedź #17 dnia: 12 Maj 2020, 16:39:25 »
Sądzę, że dalsza dyskusja na ten temat nie ma sensu. Proponuję, aby całą debatę podsumował @Mrozu i temat do zamknięcia.

Życzę przyjemnej gry i czerpania z niej jak najwięcej radości :)
 
Osoby które lubią ten post: Simon

Mrozu

Odp: Taski
« Odpowiedź #18 dnia: 12 Maj 2020, 23:35:16 »
Ja już się wypowiadałem komuś od Sztywno, ale chodzi o to, że gdyby ustawić monstery od tasków, czy loota do misji/dostępów od 200k to przejęłaby to jedna gildia i nikt, by tego nie mógł robić oprócz danych osób więc słabo  :-\.
 

Roki Mag

Odp: Taski
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Maj 2020, 05:13:09 »
No jakąś bramka od 200k to faktycznie słabo. Ale jakby np zwiększyć dmg taskowych monsterów do tego stopnia, aby większy lur zabijał takiego chara. Wtedy ograniczy to umyślne przeszkadzanie w wykonywaniu taska takimi noob charami. A ci gracze z mniejszymi lvl dalej będą mogli robić taski na eq, bądź zbierać jakieś itemki zadaniowe, tylko będą musieli bardziej uważac i robić to trochę wolniej. Co Ty na to @Mrozu? 😁
« Ostatnia zmiana: 13 Maj 2020, 05:15:01 wysłana przez Roki Mag »
 

Szybki Majkel

Odp: Taski
« Odpowiedź #20 dnia: 13 Maj 2020, 10:40:55 »
TU nie chodzi @Mrozu zeby zrobic bramke i zeby ludzie wejsc nie mogli tylko o to ze niektorzy gracze umyslnie stawiaja kilka noob charow bez pvp na powiedzmy infernalisty ( gdzie nic nie leci i nic sie nie zbiera + exp jest zerowy) i lataja tam po kilka dni uniemozliwiajac zrobienie taska normalnym graczom nawet :)
 
Osoby które lubią ten post: Roki Mag

Grabek

Odp: Taski
« Odpowiedź #21 dnia: 13 Maj 2020, 12:55:33 »
Mając 705k nie jestem w stanie zrobić taska na inferanlisty, czemu nie zrobisz expów na ktorych się coś zbiera gdzieś obok, albo bramka levelowa przed taskami za które jest duzo lvl?
Marnuje 5 charow, zeby zblokowac te zjebane low lvle

Blokowanie z premedytacją, dzieci, które nie potrafią dać sobie rady na otsie, postanowiły być kurwami, i stawić postacie których nie da sie ubić na taski, Mrozu jak z tym nic nie zrobisz to bedzie jeden wielki żart.
Pozdro
« Ostatnia zmiana: 13 Maj 2020, 12:59:16 wysłana przez Grabek »
 
Osoby które lubią ten post: Roki Mag

V1CTOR1A

Odp: Taski
« Odpowiedź #22 dnia: 13 Maj 2020, 13:03:02 »
Mordki, listy nie potrzebne, bo nikt tego nie czyta.

Serwer jest pvp więc czemu jest płacz o to, ze gracz zabija gracza? Zaczynajac gre tutaj, wiedzieliscie na co sie piszecie.

Puszczanie noobow na taski to czysta zlosliwosc i zawisc.

Powiedzmy, że jestem w stanie to zrozumieć, ale mimo wszystko jest to utrudnianie gry w dość perfidny sposób, dlatego administracja musi zareagować, chocby we wlasnym interesie, bo przez takie zachowanie znacznie zmniejsza sie atrakcyjność otsa.

Tyle w temacie, post do zamkniecia, mrozu rob co masz robić. 
 
Osoby które lubią ten post: Roki Mag, Grabek

Grundi

Odp: Taski
« Odpowiedź #23 dnia: 13 Maj 2020, 13:41:15 »
To idąc tym tokiem myślenia (że to utrudnianie gry i zmniejsza się atrakcyjność OTS), jak się odniesiecie do lurowania mobow na questach , ciągłego ich pilnowania i przeszkadzania w wykonaniu ich.?

To również jest czysta złośliwość i zawiść.

Tak tak wiem....robicie to tylko wybranym gracza albo gildia, ale na pewno?
Wiem o osobach które nie zaszły Wam za skórę a nawet po desce od Was pytali grzecznie po co to było i dlaczego. Nieraz były to osoby przypadkowe na questach....

Ogólnie ten temat jest trudny do rozwiązania więc współczuję Mrozowi.
Z jednej strony nie powinno być tak że nikt nie może zrobić taska (bo biegają noob harki) ale z drugiej jak zauważyła osoba wyżej - zrobi bramkę lvl i przejmie taski jedna gildia.
 

Grabek

Odp: Taski
« Odpowiedź #24 dnia: 13 Maj 2020, 13:50:11 »
To idąc tym tokiem myślenia (że to utrudnianie gry i zmniejsza się atrakcyjność OTS), jak się odniesiecie do lurowania mobow na questach , ciągłego ich pilnowania i przeszkadzania w wykonaniu ich.?

To również jest czysta złośliwość i zawiść.

Tak tak wiem....robicie to tylko wybranym gracza albo gildia, ale na pewno?
Wiem o osobach które nie zaszły Wam za skórę a nawet po desce od Was pytali grzecznie po co to było i dlaczego. Nieraz były to osoby przypadkowe na questach....

Ogólnie ten temat jest trudny do rozwiązania więc współczuję Mrozowi.
Z jednej strony nie powinno być tak że nikt nie może zrobić taska (bo biegają noob harki) ale z drugiej jak zauważyła osoba wyżej - zrobi bramkę lvl i przejmie taski jedna gildia.

Co tu jest trudnego do rozwiązania?
Jakbyśmy chcieli to na Taski by i tak nikt nie wszedł, ale jakoś tego nie robimy, bramka lvlowa nic nie zmieni, jedynie dropienie szmatek i innych rzeczy, co za problem przestawić expy tak, aby miejsca z dropem nie były w tym samym miejscu co Taski, Dead sheepy, frost dragony, ultrasy i reszta syfu, bramki lvlowe przydadzą się tylko na tych trudniejszych taskach, typu Infernalisty lub Crooche.
W skrócie, według mnie najlepiej by było, aby na trudniejsze taski dać bramke lvlowa, a potworki, które coś dropią dać naprzykład pod hydrami,ratami na wejściu.
 

Grabek

Odp: Taski
« Odpowiedź #25 dnia: 13 Maj 2020, 18:14:25 »
Mrozu chyba najwidoczniej chce, żeby najaktywniejsi gracze, którzy coś na tym serwerze zrobili, żeby być w miejscu w którym są tracili radość z rozgrywki przez rozjebane dzieci


Czy naprawde tak to wygląda, że musze targać te kurwy bez rąk w trapa? Po lewej stronie w tej grocie stoja 4 ztrapowane konta, a następne ciągle dochodzą.
 

Simon

Odp: Taski
« Odpowiedź #26 dnia: 13 Maj 2020, 21:28:18 »
Gracze z tych potworów zdobywają potrzebne rzeczy po prostu A dostęp do domu w żaden sposób nie jest blokowany nie możecie po prostu z nimi latać ?
 

Grabek

Odp: Taski
« Odpowiedź #27 dnia: 13 Maj 2020, 22:59:12 »
Gracze z tych potworów zdobywają potrzebne rzeczy po prostu A dostęp do domu w żaden sposób nie jest blokowany nie możecie po prostu z nimi latać ?

Ty jesteś taki głupi czy tylko udajesz?
 

Issei

Odp: Taski
« Odpowiedź #28 dnia: 13 Maj 2020, 23:01:07 »
Gracze z tych potworów zdobywają potrzebne rzeczy po prostu A dostęp do domu w żaden sposób nie jest blokowany nie możecie po prostu z nimi latać ?

Ty jesteś taki głupi czy tylko udajesz?

A ty musisz za każdym razem każdego obrażać i poniżać? Zastanów się trochę nad swoim zachowaniem, a dopiero potem się wypowiadaj, bo jeśli nie masz nic sensownego do skomentowania to lepiej zakończ na przeczytaniu postu.
 

Grabek

Odp: Taski
« Odpowiedź #29 dnia: 13 Maj 2020, 23:14:24 »
Gracze z tych potworów zdobywają potrzebne rzeczy po prostu A dostęp do domu w żaden sposób nie jest blokowany nie możecie po prostu z nimi latać ?

Ty jesteś taki głupi czy tylko udajesz?

A ty musisz za każdym razem każdego obrażać i poniżać? Zastanów się trochę nad swoim zachowaniem, a dopiero potem się wypowiadaj, bo jeśli nie masz nic sensownego do skomentowania to lepiej zakończ na przeczytaniu postu.

Chuj ci na kurwe smieciu jebany - Tyle obrażania Ci wystarczy?
 
Osoby które lubią ten post: Abraham, Pietrek Kogucik