Here you can change website language:

Autor Wątek: Zniechęcanie do gry.  (Przeczytany 11034 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GalAnonim

Odp: Zniechęcanie do gry.
« Odpowiedź #15 dnia: 30 Wrzesień 2020, 19:33:48 »
Nawet jakbym cie na quescie zobaczyl to bym cie zabil dokladnie za te ptero ;) Gra sie skonczyla na 600k dla ciebie
Ciebie noname juz wyjasnilem screen wczesniej, zreszta cala ta bande przyglupow.

Edit#1
Mrozu powaznie 10(+wszystkie mc) typa z tej guild jest wiecej wartych niz wszyscy nowi gracze przychodzacy na ten serwer?

To niezly noname, rexianczyk cos stara sie zablysnac ale niestety totalna z ciebie pizda ziomek i wyjasniany jestes ty do konca otsa.
My jestesmy otsem

Trochę Cię poniosło z tym my jesteśmy otsem xD 

Jakby ludzie mieli taki staż jak Wy tutaj i tyle siedzieli przed kompem to przypuszczam ze byłoby już kilka dobrych wagonów 3 rebornow

Wy jesteście tylko zwykłymi szkodnikami które zabijają każdego kogo się da żeby czasem się nie wyexpili i Was nie zlali.

Ale szkodników sie nożna stopniowo pozbywać i powoli to wchodzi w życie :)

Kasa na blesy się kończy, punkciki tez.
 
Osoby które lubią ten post: kowalfps

GrubasQ

Odp: Zniechęcanie do gry.
« Odpowiedź #16 dnia: 30 Wrzesień 2020, 19:35:42 »
Kasy na blessy nie brakuje i brakować nie będzie ;)
 

GalAnonim

Odp: Zniechęcanie do gry.
« Odpowiedź #17 dnia: 30 Wrzesień 2020, 19:44:31 »
Kasy na blessy nie brakuje i brakować nie będzie ;)

Ty pewnie cała wypłatę na ta grę wydajesz wiec Tobie napewno nie braknie, zreszta podobno nawet na TS nie wbijasz xD
 

GrubasQ

Odp: Zniechęcanie do gry.
« Odpowiedź #18 dnia: 30 Wrzesień 2020, 20:07:10 »
co ty do mnie mowisz? Nie wpierdalaj mi sie dzieciak w portfel bo ja twojej matce nie zagladam ;)
 

GalAnonim

Odp: Zniechęcanie do gry.
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Wrzesień 2020, 21:18:36 »
co ty do mnie mowisz? Nie wpierdalaj mi sie dzieciak w portfel bo ja twojej matce nie zagladam ;)

Od rodziców odbij, idź dalej pracować na magazynie cały miesiąc żeby kupić chara albo itemki w gierce.

Btw. skoro na akcje nie chodzisz, na tsa nie wbijasz, ale jednak mówisz ze nie braknie im dckow to pewnie jesteś ich sponsorem a wzamian Cię nie biją , czyż nie ?xD oh chlopaczku
 

GrubasQ

Odp: Zniechęcanie do gry.
« Odpowiedź #20 dnia: 30 Wrzesień 2020, 21:37:06 »
Odbic od rodzicow ? maja takiego gnoja pod dachem, ktory wpierdala sie w zycie i sprawy innych, to swiadczy raczej o nich nie o tobie, ty ich reprezentujesz swoim zachowaniem i jak cie wychowali.

Zarabiam dosc, zeby kupic caly ten serwerek ;) i moje kieszen tego nie odczuje ;)

@ W kazdym temacie sie produkujesz jakie to sztywno jest ze zabijają mniejszych, przestan wkoncu ryczec dzieciak, wyjdz na dwor pograj w pilke i odbij od pixeli bo ci wali na glowe.
Skonczylem z tb dyskusje jak podrosniesz o pare lat, odezwij sie moze pogadamy na rownym poziomie narazie nie masz podbicia ;)
« Ostatnia zmiana: 30 Wrzesień 2020, 21:39:24 wysłana przez GrubasQ »
 

GalAnonim

Odp: Zniechęcanie do gry.
« Odpowiedź #21 dnia: 30 Wrzesień 2020, 22:56:11 »
Po chuj dyskutować z takim gościem który nic nie robi tylko expi i kupuje chary za swoją najniższa krajowa na która zapierdala 10h dziennie na magazynie

Elo
 
Osoby które lubią ten post: Eva Notty

Omen

Odp: Zniechęcanie do gry.
« Odpowiedź #22 dnia: 01 Październik 2020, 00:14:01 »
Nawet jakbym cie na quescie zobaczyl to bym cie zabil dokladnie za te ptero ;) Gra sie skonczyla na 600k dla ciebie
Ciebie noname juz wyjasnilem screen wczesniej, zreszta cala ta bande przyglupow.

Edit#1
Mrozu powaznie 10(+wszystkie mc) typa z tej guild jest wiecej wartych niz wszyscy nowi gracze przychodzacy na ten serwer?

To niezly noname, rexianczyk cos stara sie zablysnac ale niestety totalna z ciebie pizda ziomek i wyjasniany jestes ty do konca otsa.
My jestesmy otsem

Trochę Cię poniosło z tym my jesteśmy otsem xD 

Jakby ludzie mieli taki staż jak Wy tutaj i tyle siedzieli przed kompem to przypuszczam ze byłoby już kilka dobrych wagonów 3 rebornow

Wy jesteście tylko zwykłymi szkodnikami które zabijają każdego kogo się da żeby czasem się nie wyexpili i Was nie zlali.

Ale szkodników sie nożna stopniowo pozbywać i powoli to wchodzi w życie :)

Kasa na blesy się kończy, punkciki tez.

Przestan juz pierdolic tym nikim i sie otrzasnij XD
 

Omen

Odp: Zniechęcanie do gry.
« Odpowiedź #23 dnia: 01 Październik 2020, 00:15:35 »
Po chuj dyskutować z takim gościem który nic nie robi tylko expi i kupuje chary za swoją najniższa krajowa na która zapierdala 10h dziennie na magazynie

Elo

Ten grubasku cie kupuje na wlasnosc a starzy cie sprzedadza z mila checia, po chuj im taki darmozjad w chacie na zasilku
 
Osoby które lubią ten post: Extreme, GrubasQ

GalAnonim

Odp: Zniechęcanie do gry.
« Odpowiedź #24 dnia: 01 Październik 2020, 06:59:11 »
Po chuj dyskutować z takim gościem który nic nie robi tylko expi i kupuje chary za swoją najniższa krajowa na która zapierdala 10h dziennie na magazynie

Elo

Ten grubasku cie kupuje na wlasnosc a starzy cie sprzedadza z mila checia, po chuj im taki darmozjad w chacie na zasilku

Ciebie już kupił jak widać xDD
 

kowalfps

Odp: Zniechęcanie do gry.
« Odpowiedź #25 dnia: 01 Październik 2020, 08:40:47 »
#omen
Syneczku musisz wszędzie wrzucać te swoje trzy gorsze i patole rozsiewać ? Nikt się tu z tobą nie liczy, wchodzisz robisz offtopy i napinasz się, a prawda jest taka ze jesteś zwykłym życiowym nieudacznikiem i liściem. Temat kierowany do właścicieli a nie pęta spuszczonego z kagańca, zrób coś dobrego, idź matce po flaszkę i polej może się na chacie uspokoi i ty sam się tez troszku wyciszysz.
 

OMEN KOCUR

Odp: Zniechęcanie do gry.
« Odpowiedź #26 dnia: 01 Październik 2020, 09:41:54 »
Po chuj dyskutować z takim gościem który nic nie robi tylko expi i kupuje chary za swoją najniższa krajowa na która zapierdala 10h dziennie na magazynie

Elo

Ten grubasku cie kupuje na wlasnosc a starzy cie sprzedadza z mila checia, po chuj im taki darmozjad w chacie na zasilku


Ciebie już kupił jak widać xDD

Nie masz nic madrego do dodania to utkaj i siedz w depo.
 

OMEN KOCUR

Odp: Zniechęcanie do gry.
« Odpowiedź #27 dnia: 01 Październik 2020, 09:44:38 »
#omen
Syneczku musisz wszędzie wrzucać te swoje trzy gorsze i patole rozsiewać ? Nikt się tu z tobą nie liczy, wchodzisz robisz offtopy i napinasz się, a prawda jest taka ze jesteś zwykłym życiowym nieudacznikiem i liściem. Temat kierowany do właścicieli a nie pęta spuszczonego z kagańca, zrób coś dobrego, idź matce po flaszkę i polej może się na chacie uspokoi i ty sam się tez troszku wyciszysz.

Nie masz pojecia co to offtopic randomie z evolanda ktory probuje cos pucowac a jest zwyklym nieudasem zyciowym i nie tylko bo w gierce tez dno totalne. Dzieciaczku nosem bym cie wciagnal jak sandal wegorza.

JA PIERDOLE WOGOLE NA CHUJ JA ODPISUJE JAKIEMUS KURWA NONAME KOWALOWI Z DEDUWY O CO ZAPIERDALA XDXDXDXDXD
 

GalAnonim

Odp: Zniechęcanie do gry.
« Odpowiedź #28 dnia: 01 Październik 2020, 10:35:15 »
czemu nie expicie
 
Osoby które lubią ten post: kowalfps, Eva Notty

kowalfps

Odp: Zniechęcanie do gry.
« Odpowiedź #29 dnia: 01 Październik 2020, 10:44:20 »
czemu nie expicie

Jak wspomniałem już we wcześniejszym poście, te kurwy padają od oponentów pół godziny później lecą wankowac na randomach bo obsrani. 

#omen
pomiocie psa i jaszczurki, ujadaj gdzie indziej. Jesteś za głupi na ta rozmowę. Ignore
 
Osoby które lubią ten post: GalAnonim, Eva Notty