Here you can change website language:

Autor Wątek: Okres  (Przeczytany 7031 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

OMEN KOCUR

Odp: Okres
« Odpowiedź #15 dnia: 09 Luty 2022, 11:44:28 »
Wczoraj dostałem okresu i za mocno podszedłem do banowania, więc ropocznijmy temat na nowo co z tym exura gran mas res, ale bez żadnego unoszenia  :D

Nie mam więcej pytań . Wczoraj zadałem ich dużo lecz nie uzyskałem odpowiedzi , A DOSTAŁEM BANA za zadawanie pytań .....

PS. Więc dzięki za grę i Banicje .. Sandal here

OMEN GIT 💪

Po co to gierki, wiemy ze oboje z Omenem kochacie Rexie i wrócicie mimo wszystko :D już nie zgrywajcie twardzieli i pisz tam ctrl+r

Tak kochamy REXIE w chuj xd

No widzisz i to nas różni że akurat nic nie pisaliśmy do mroza i nie będziemy pisać a sam nam dał UB .. ale oboje wiemy że ty jesteś częstym gościem na ctrl+r   ;)   powinieneś tam mieć VIP-a

Mordo, wczoraj pisaliście ze z Omenem nie wracasz a dzisiaj już ze się zastanowicie, a jutro będziecie o 3 w nocy ptero czyścić, wszyscy wiedza ze bez rexii nie mielibyście gdzie nocek spędzać :D

zeby podtrzymac twoj przydomek najwiekszego farmazona na otsie pragne cie poinformowac ze nigdzie nie napisalem ze nie wracam tylko to sie ujebales w tym malym mozdzku.

Widze w koncu postawiliscir boty na ptero bo nas mrozu zbanowal i nie mielismy charow, a teraz bede mial co zabijac przynajmniej :* dzien dwa i znow ujebani w pz bedziecie siedziec
 

OMEN KOCUR

Odp: Okres
« Odpowiedź #16 dnia: 09 Luty 2022, 11:47:34 »
to poczekasz  :)

bedzie czekal tyle ile my czekamy az w koncu zaczniesz kupowac blessy biedalku, bo juz mi sie szkoda robi jak cie zabijam =)
 

OMEN KOCUR

Odp: Okres
« Odpowiedź #17 dnia: 09 Luty 2022, 11:51:16 »
Teraz przejdzmy tematu, bo pierw trzeba bylo randomow wyjasnic.

@Mrozu

pierw to chcialbym uslyszec jaki miales argument usuwajac mas resy i ueki na supporcie i mam nadzieje ze nie sugerowales sie jakimis szczochami typu daunlentile czy krzysie.

mas res - spell dla ktorego ludzie zakladaja te supporty (questy na loscie)
ue 600k - tu juz zupelnie nie rozumiem o co chodzilo, ue wali normalnie jak na supporta, sprawdzane bylo msem koniningiem i dmg support ma mniejszy takze ocb?
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Okres
« Odpowiedź #18 dnia: 09 Luty 2022, 11:57:21 »
Ale bolą was te charki xD

Omen już linę wieszal pewnie na strychu, ale dupa go jeszcze nie przestała po wczoraj bolec a on już kolejny raz się wypina xD

Beka z frajerow co wycpani po nocach siedzą żeby questy porobić tak jak to sandał wczoraj powiedział :D

E jak ci kumpel laske omen zrucha to tez pione na nastepny dzień zbijecie i będziecie ja razem ruchac?

Btw po raz kolejny pokazałeś jakim jesteś farmazonem, piszesz ze nigdzie nie pisałeś ze nie kończysz gry a wczoraj pisałeś sell wszystkie chary XDD co za spierdolenie


 

Nyga Ricz

Odp: Okres
« Odpowiedź #19 dnia: 09 Luty 2022, 11:58:19 »
Panowie, znowu nie w tym kierunku idziemy.
Mrozu przyznal, ze zbyt pochopnie wyciagnal wnioski. I oczywiscie, nie musimy sie jakos lubic, ale sam uwazam, ze wykluczenie jednej z dwoch dominujacych gildii tuz przed zdjeciem statusu randoma bylo troche strzalem w kolano.
Mniejsza, przejdzmy do sedna.
Sam oczywiscie za duzo nie mam pojecia na temat questow i wyzej rebornowych postaci, poniewaz gram raczej solo, ale pewne wnioski gdzies sie same nasuwaja.
Otoz faktycznie, leczenie supportem na questach, tym bardziej lost jest wrecz kluczowym punktem zakonczenia misji sukcesem.
Co to czarow, widzialem, ze support czarem dla 4 reba bije nieziemsko. Takze tu zalecam pogrzebanie w plikach i zmniejszenie delikatnie dmg tylko dla tej "profesji".
Alkoholik poruszyl bardzo ciekawy temat odbiegajacy lekko od glownego watku tj. Czary obszarowe poszczegolnych potworow.
Postacie typu ED czy MS sa prawie usless (MS totalne dno na questy). Dlaczego? Wlasnie... Nie mozna nawet podejsc na zasieg vatusa, czy tez sio, bo Lizardoxy, Cyca a juz w ogole Bestie wciagaja takie postacie magiczne nosem, jak Tost mefedron w Ene (Low Ju :D).

Takze wnioski do wyciagniecia zostawiam Tobie Sniegu :P.
Pozdrawiam i polecam pisanie na temat, przekopanie istotnych informacji posrod waszych wyzwisk i spin jest utrudnione lekko.
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Okres
« Odpowiedź #20 dnia: 09 Luty 2022, 12:00:39 »
Pozdrawiam omen carnage crew wyruchany w dupe ale co tam :D

Cynio właśnie po takim czymś przestał grać ale zapomniałem ze ty życia poza rexia nie widzisz


 

OMEN KOCUR

Odp: Okres
« Odpowiedź #21 dnia: 09 Luty 2022, 12:14:55 »

Pozdrawiam omen carnage crew wyruchany w dupe ale co tam :D

Cynio właśnie po takim czymś przestał grać ale zapomniałem ze ty życia poza rexia nie widzisz

alko aka rexis crew xD pamietasz ze byles w druzynce do rozgrzewek? do teraz tak ci zostalo. Co mnie cynio interesuje xD chlop mnie za darmo zbanowal wiec za darmo odbanowal proste. Tutaj alkusia dupsko piecze bo sobie charka na fb nie wygra i nadal bedzie gnojony gdziekolwiek nie wyjdzie ale nie martw sie mam dla ciebie ratunek.
 

OMEN KOCUR

Odp: Okres
« Odpowiedź #22 dnia: 09 Luty 2022, 12:16:47 »
zdjecie z mascia na bol dupska mialo byc ale sie nie chce wczytac wiec se z szuflady wyjmij bedziesz wiedzial jak wyglada

plus miano najwiekszej konfituru nadal nalezy do ciebie, chlop nawet screeny postow na forum robi hfahhaha jebaniutki, juz wiem czemu z chaty nie wychodzisz
 

Mrozu

Odp: Okres
« Odpowiedź #23 dnia: 09 Luty 2022, 12:27:05 »
Macie to UE tylko w okrojonej wersji czyli RP/EK, support nie miał być z założenia postacią, która będzie biła więcej od MS'a.
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Okres
« Odpowiedź #24 dnia: 09 Luty 2022, 12:37:49 »

Pozdrawiam omen carnage crew wyruchany w dupe ale co tam :D

Cynio właśnie po takim czymś przestał grać ale zapomniałem ze ty życia poza rexia nie widzisz

alko aka rexis crew xD pamietasz ze byles w druzynce do rozgrzewek? do teraz tak ci zostalo. Co mnie cynio interesuje xD chlop mnie za darmo zbanowal wiec za darmo odbanowal proste. Tutaj alkusia dupsko piecze bo sobie charka na fb nie wygra i nadal bedzie gnojony gdziekolwiek nie wyjdzie ale nie martw sie mam dla ciebie ratunek.

Wytłumaczę Ci coś jak najbardziej zrozumiale potrafię i dla debila.

Jak myślisz dlaczego expicie, wybijacie, zbieracie dc, rzeczy na Patryka itp. a castle i bossa mieliście raz przez 2 miesiące?
-Bo u nas grają ludzie które maja normalne zycie, a nie siedzą na bezrobociu, albo wycpani 15h na tibii i nie dajecie normalnych walk tylko randomowo wybijacie boty i napierdalacie questy cała noc XD

Widzisz żebyśmy robili questy, albo jakieś podrygi o 3 w nocy, albo expili twardo jakieś chary? No właśnie chyba nie bardzo, jakbyście rok temu grali jak były normalne walki to byście nawet zbieraczki na szmatki nie postawili

Ale spoko rozumiem ze Ty jesteś rpg i quest player tak jak Twój cały team i zbytnio tego nie rozumiecie, ale chociaż każdy już z Ciebie polew ma a po wczorajszej sytuacji to już w ogóle nawet was bić nie trzeba bo Mrozu was wystarczająco poniżył jak Genetix przepraszał, reszta namawiała sandala żeby przeprosił, a wy wróciliście z podkulonym ogonkiem.


Pozdrawiam, bij dalej reborny i spuszczaj się ze sobie eq zupgradowales do +250

Do zobaczenia jak może dozbierwcie ludzi na 5 rebornie i pocwiczycie umiejętności i dacie normalne walki
« Ostatnia zmiana: 09 Luty 2022, 12:48:08 wysłana przez Alkoholik »


 

OMEN KOCUR

Odp: Okres
« Odpowiedź #25 dnia: 09 Luty 2022, 12:49:34 »
Macie to UE tylko w okrojonej wersji czyli RP/EK, support nie miał być z założenia postacią, która będzie biła więcej od MS'a.

Przeczytales co napisalem? Ms konining wali wiecej niz support z tego ue wiec tak jak powinno byc
 

OMEN KOCUR

Odp: Okres
« Odpowiedź #26 dnia: 09 Luty 2022, 13:02:26 »

Pozdrawiam omen carnage crew wyruchany w dupe ale co tam :D

Cynio właśnie po takim czymś przestał grać ale zapomniałem ze ty życia poza rexia nie widzisz

alko aka rexis crew xD pamietasz ze byles w druzynce do rozgrzewek? do teraz tak ci zostalo. Co mnie cynio interesuje xD chlop mnie za darmo zbanowal wiec za darmo odbanowal proste. Tutaj alkusia dupsko piecze bo sobie charka na fb nie wygra i nadal bedzie gnojony gdziekolwiek nie wyjdzie ale nie martw sie mam dla ciebie ratunek.

Wytłumaczę Ci coś jak najbardziej zrozumiale potrafię i dla debila.

Jak myślisz dlaczego expicie, wybijacie, zbieracie dc, rzeczy na Patryka itp. a castle i bossa mieliście raz przez 2 miesiące?
-Bo u nas grają ludzie które maja normalne zycie, a nie siedzą na bezrobociu, albo wycpani 15h na tibii i nie dajecie normalnych walk tylko randomowo wybijacie boty i napierdalacie questy cała noc XD

Widzisz żebyśmy robili questy, albo jakieś podrygi o 3 w nocy, albo expili twardo jakieś chary? No właśnie chyba nie bardzo, jakbyście rok temu grali jak były normalne walki to byście nawet zbieraczki na szmatki nie postawili

Ale spoko rozumiem ze Ty jesteś rpg i quest player tak jak Twój cały team i zbytnio tego nie rozumiecie, ale chociaż każdy już z Ciebie polew ma a po wczorajszej sytuacji to już w ogóle nawet was bić nie trzeba bo Mrozu was wystarczająco poniżył jak Genetix przepraszał, reszta namawiała sandala żeby przeprosił, a wy wróciliście z podkulonym ogonkiem.


Pozdrawiam, bij dalej reborny i spuszczaj się ze sobie eq zupgradowales do +250

Do zobaczenia jak może dozbierwcie ludzi na 5 rebornie i pocwiczycie umiejętności i dacie normalne walki

Teraz ja ci wytlumacze coś bo więcej spamujesz na forum niz masz umiejętności w gierce.

Na castle i bossa nie mam czasu bo jest w chujowych godzinach nie przypominam sobie zebym byl na gierce od 1940 do 2030 minimum ale tak najwiekszy farmazon na otsie tak pisze wiec pewnie ma racje XD

Poza tym nigdy ani na bossa ani na castle nie bylo gatherow jak u was jakies mlode czy cynie chodzily po tsach szukac randomow ktorzy im pomoga bo sobie rady z '5 questmejkerami' nie moga dac XD

Nie robicie questow bo zadnego nie zrobicir mając te chary co macie przyjebancu ale twardo stoisz przy tym ze questow z wlasnej woli nie robicie hahaha dawaj podryg na upke zrobcie, bo poki co te podrygi koncza sie smiercia w drzwiach wejsciowych na questa XD

O 3 w nocy tez podrygow nie zrobicie, bo jak to sam napisales przyglupie tutaj jest kilku nocnych markow a u was tylko resjer jak se maki posypie - twoje slowa.

A na koniec to pragne ci przypomniec ze mimo waszej ala 'dominacji' invitowaliscie randomow do gildii bo czulisxie respekt, mimo iz nas mniej to i tak macie przejebane zycie na otsiku. Tak samo nie zamierzamy nikogo zbierac na 5 reborn bo najzwyczajniej w swiecie kolo chuja nam to lata, a wy tryhardy masowa w 30 wyjedzcie jak zwykle i wielkie dominando, o umiejetnosciach nie masz co pisac, bo jestes jednym z gorszych grajkow na tym otsie.

Jakbysmy grali rok temu? Wtf jak graliscie jak bylo sztywno to huszcza sie ugadywal z chlopakami zeby go nie bic bo poexpic chce a cos pierdolisz

Potrenuj trochę dopiero coś pisz, bo juz mi się nudzi wyjasnianie randomow
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Okres
« Odpowiedź #27 dnia: 09 Luty 2022, 13:10:14 »
Ty masz swój swiat dlatego nie chce mi się z Tobą nawet pisać, wczoraj pisałeś sprzedam all chary a dzisiaj ze nie miałeś zamiaru wyjebac xloga, masz zdiagnozowana jaks dwubiegunowosc?

Ta jak sztywno grało to kimbokowi polane oddali bo ich solo ekiem zajeżdżał xD i wyjebalismy was z otsa charami bez reba

Myśl jak chcesz u nas są normalni ludzie z normalnym życiem co wbijają się pobić a nie klepać reborny i questy jak Wy w 5 osób 15h na gierce i całe nocki xD

Pozdrów sandala bardzo wylewny jest i tak samo farmazon jak Ty, na gierce pisze ze nie ćpa a na tsie gada ze się wycpani z trawa i tropeheus i gobleta robili XD

A co do umiejętności to tez już powinieneś się na ten temat wypowiadać bo się chlopki śmiały ze z ves wyjebales xloga po tygodniu bo rexie kochasz i z rok nigdzie poza rexia nie grałeś

Pogódź się z tym ze jesteś dla innych już randomem z rexii

« Ostatnia zmiana: 09 Luty 2022, 13:14:39 wysłana przez Alkoholik »


 
Osoby które lubią ten post: Lays

Sandal

Odp: Okres
« Odpowiedź #28 dnia: 09 Luty 2022, 13:13:48 »
Ty masz swój swiat dlatego nie chce mi się z Tobą nawet pisać, wczoraj pisałeś sprzedam all chary a dzisiaj ze nie miałeś zamiaru wyjebac xloga, masz zdiagnozowana jaks dwubiegunowosc?

Ta jak sztywno grało to kimbokowi polane oddali bo ich solo ekiem zajeżdżał xD i wyjebalismy was z otsa charami bez reba

Myśl jak chcesz u nas są normalni ludzie z normalnym życiem co wbijają się pobić a nie klepać reborny i questy jak Wy w 5 osób 15h na gierce i całe nocki xD

Pozdrów sandala bardzo wylewny jest i tak samo farmazon jak Ty, na gierce pisze ze nie ćpa a na tsie gada ze się wycpali z trawa i tropeheus i gobleta robili XD

NAĆPANI NA QUESTACH O 3 W NOCY AJEEEEEEEE
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

OMEN KOCUR

Odp: Okres
« Odpowiedź #29 dnia: 09 Luty 2022, 13:18:33 »
Ty masz swój swiat dlatego nie chce mi się z Tobą nawet pisać, wczoraj pisałeś sprzedam all chary a dzisiaj ze nie miałeś zamiaru wyjebac xloga, masz zdiagnozowana jaks dwubiegunowosc?

Ta jak sztywno grało to kimbokowi polane oddali bo ich solo ekiem zajeżdżał xD i wyjebalismy was z otsa charami bez reba

Myśl jak chcesz u nas są normalni ludzie z normalnym życiem co wbijają się pobić a nie klepać reborny i questy jak Wy w 5 osób 15h na gierce i całe nocki xD

Pozdrów sandala bardzo wylewny jest i tak samo farmazon jak Ty, na gierce pisze ze nie ćpa a na tsie gada ze się wycpali z trawa i tropeheus i gobleta robili XD

Ziomek ty jestes tak przyjebanym typem ze jak odpisuje na te posty to wale beke sam do siebie jak to jest wogole mozliwe zeby byc taki kurwa rakiem XD

Jak sztywno konczylo gre to dali kimbokowi polane bo siedzial 24h, a u nas ludziom juz się zwyczajnie nie chcialo go ganiac proste ale ty I twoje iq >5 tego nie pojmuje.

Tak na prawde tam nie byly wszystkie chary na co nabral sie rowniez mrozek. Ale na chuj to tlumaczyc najwiekszej konfiturze i farmazonowi na otsie?

Teraz to juz was tam chuja zostalo dlatego wszystkie podrygi koncza sie kleska XD mlody i samgold na randomie to podrygi we 3 z krzysiem nie zrobicie, oj przepraszam, zrobicie - taki co przedwczoraj jak pisales fajny def i 3min dostales od nas tpka do temple.


Zaginam cie kazda odpowiedzia po czym twoje detektywistycznie mentality nie moze tego pojac I piszesz jakies bzdety jakbyś byl odklejony od rzeczywistosci XD

Pozdrawiam sandala i co dalej? xD
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik