Here you can change website language:

Autor Wątek: Propozycja na ukryte expy  (Przeczytany 14066 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Keisuh

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Propozycja na ukryte expy
« dnia: 27 Listopad 2016, 14:34:38 »
Mam propozycje żeby zrobić "ukryte expowiska". Dlaczego? dlatego, że wiele osób pewnie nie posiada vipa, albo ich bardzo długo nie ma i tracą vipa od 100lvl, wieć przydałby się takie expy. Nie tylko dla mnie ale dla większości graczy.
 

Cycu Majster

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Propozycja na ukryte expy
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Grudzień 2016, 14:25:19 »
Ots musi z czegoś mieć zysk więc to zrozum , a najbardziej pewnie przychodowym itemem na HOMEPAY to V.I.P juz ots daje za duzo itemkow moim zdaniem jest masa eventow latwo wygrac naprawde jak nie chcesz nie wydawaj pieniedzy a poprostu rusz sie i sam to zdobedziesz ;] jeszcze masz questa na vipa jesli jestes cebulakiem to se nowego chara zrobisz i znow masz Pozdrawiam co do expow nie ma sensu dodawac ukrytych
 

Keisuh

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Propozycja na ukryte expy
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Grudzień 2016, 15:57:29 »
Mnie nie chodzi akurat o to że go nie mam, tylko że expienie na jedyn expowisku przez pare dni 24/7 (nie ja) to staje się to monotonne, dużo ludzi expi na jedyn expowisku, a jakby były ukryte to wie o tym pare osób nowe expowiska,mapa.
 

Rexiorski

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Propozycja na ukryte expy
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Grudzień 2016, 17:36:43 »
Vip hah 2dni 10k lvl sellnij go na aukcji postaci za 1k pkt ja dzis selnelem 11k lvl 1500pkt :) wiendz nie oplaca sie ukrytych expowisk lepiej vipa kupic albo zdobyc
 

Arrogante

Odp: Propozycja na ukryte expy
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Grudzień 2016, 23:00:43 »
a najbardziej pewnie przychodowym itemem na HOMEPAY to V.I.P
Nie zgodze sie, vipa na start masz na tydzien, a w takim czasie zdazysz wyexpic sie na tyle zeby zrobic VIP Questa :)