Here you can change website language:

Autor Wątek: support vs random pk  (Przeczytany 2334 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

draxzu

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
support vs random pk
« dnia: 15 Grudzień 2021, 02:25:08 »
Witam, pisałem na ctrl r nie bylo odp. Co w sytuacji kiedy biegam sobie jako random z supportem i sie mas resuje, zbieram sobie itemki czy expie. Jest srodek nocy ja spie a charki sobie biegaja razem po jednym spawnie, ktos wpada po mnie i jak to jest traktowane? Bo byle chuj wpadnie zobaczy ze sobie tak biegam zrobi screena i bana wylapie Mrozek prosze o odp jak to z Twojej strony wyglada
 

Nyga Ricz

Odp: support vs random pk
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Grudzień 2021, 05:26:40 »
Osobiscie nie do konca rozumiem pytania.

"1. Używanie profesji Support do PVP (leczenie podczas PK, mwallowanie etc.) lub follow za postacią/lurowanie/blokowanie/utrudnianie expa jest karane banem."

Zrozumialbym to tak, mozesz tak expic/zbierac itemki (tzn. z sio od Supporta na followa), ale w momencie gdy ktos bedzie chcial Cie zabic (Random moze) jest to juz nielegalne, poniewaz Support uzywany jest wtedy do PVP. Aczkolwiek nie jestes wtedy tego swiadom.
Takze co za tym idzie, chyba bardziej legalnie bedzie jak zrobisz sobie ED i z nim bedziesz latal na follow z sio.
 

Omen

Odp: support vs random pk
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Grudzień 2021, 01:54:25 »
ja pierdole nie masz pojecia a znow sie odzywasz

supporty maja wylaczone sio
supp moze mas resowac suppa kiedy chce
 

draxzu

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: support vs random pk
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Grudzień 2021, 02:06:11 »
Nie chodzi mi byczki do konca o to, Supp moze mas ressowac wszystkie profy.
Zalóżmy biegam sobie palkiem i zbieram sobie giant eye czy poprostu biegam po drako, na plecach mam supporta ktory mnie mass resuje, jest srodek nocy ja spie nie ma mnie przy kompie w każdym bądź razie, nie ide na otwarte pvp nie przeszkadzam i nie chce sie bic czy cos. Ktoś wpada mi po palka a on z tym mas resem biega i czy grozi za to banicja bo to glupie wedlug mnie ale nie wiem nie znam sie. Proszę o odp kogoś z administracji.
Czy byle pecik ktory zobaczy taki sklad może pomyśleć a załatwie gościowi bana zaczne bić jednym charem mimo że nic mu i tak bym nie zrobił to wyśle sobie zdjęcie do Mrozka
 

Omen

Odp: support vs random pk
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Grudzień 2021, 03:13:44 »
nie mozesz expic z supportem na plecach
 

Nyga Ricz

Odp: support vs random pk
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Grudzień 2021, 05:27:44 »
ja pierdole nie masz pojecia a znow sie odzywasz

supporty maja wylaczone sio
supp moze mas resowac suppa kiedy chce

nie mozesz expic z supportem na plecach

Piszesz, ze nie mam pojecia a sie wypowiadam...
Nie wiedze w regulaminie zadnego punktu, ktory zabrania expienie/zbieranie itemkow z leczacym Supportem na plecach.
Jak byk masz napisane, ze "1. Używanie profesji Support do PVP (leczenie podczas PK, mwallowanie etc.) lub follow za postacią/lurowanie/blokowanie/utrudnianie expa jest karane banem."
Leczenie podczas PK! Nie ma tu napisane nic o expie, w innych podpunktach, czy w regulaminie na stronie nie znalazlem zadnej adnotacji co do expienia.
Takze chyba wychodzi na to, ze Ty nie masz pojecia.
Ale tak to jest jak sie nie czyta ze zrozumieniem, pozniej zdziwienie, ze chary leca na aukcje albo banicja :)
Tyle ode mnie.
 

Omen

Odp: support vs random pk
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Grudzień 2021, 09:46:49 »
ja pierdole nie masz pojecia a znow sie odzywasz

supporty maja wylaczone sio
supp moze mas resowac suppa kiedy chce

nie mozesz expic z supportem na plecach

Piszesz, ze nie mam pojecia a sie wypowiadam...
Nie wiedze w regulaminie zadnego punktu, ktory zabrania expienie/zbieranie itemkow z leczacym Supportem na plecach.
Jak byk masz napisane, ze "1. Używanie profesji Support do PVP (leczenie podczas PK, mwallowanie etc.) lub follow za postacią/lurowanie/blokowanie/utrudnianie expa jest karane banem."
Leczenie podczas PK! Nie ma tu napisane nic o expie, w innych podpunktach, czy w regulaminie na stronie nie znalazlem zadnej adnotacji co do expienia.
Takze chyba wychodzi na to, ze Ty nie masz pojecia.
Ale tak to jest jak sie nie czyta ze zrozumieniem, pozniej zdziwienie, ze chary leca na aukcje albo banicja :)
Tyle ode mnie.

a ja nie widze zadnego sensownego powodu zebys sie wypowiadal w sprawach o ktorych nie masz pojecia
zamykam
 

Nyga Ricz

Odp: support vs random pk
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Grudzień 2021, 10:48:31 »
Follow za postacia przeciwna, a nie własną. Idąc Twoim tokiem myślenia lurowanie i utrudnianie expa samemu sobie? W dalszej części zdania.
Tak, masz rację... zamykasz już buzię, bo nie czytasz ze zrozumieniem.
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: support vs random pk
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Grudzień 2021, 11:32:33 »
Ale omen wyjaśniany przez randoma


 
Osoby które lubią ten post: vitamins, OMEN KOCUR, Nyga Ricz

OMEN KOCUR

Odp: support vs random pk
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Grudzień 2021, 19:38:27 »
Follow za postacia przeciwna, a nie własną. Idąc Twoim tokiem myślenia lurowanie i utrudnianie expa samemu sobie? W dalszej części zdania.
Tak, masz rację... zamykasz już buzię, bo nie czytasz ze zrozumieniem.

nie jest sprecyzowane ze nie możesz mieć follow za postacia przeciwnika także tyczy sie dwoch stron. Tak czy siak nie możesz mieć follow postacia nonpvp za postacia pvp. Juz kiedyś o to pytalem mrozka ale pewnie wiecie lepiej nyga random spod depo i alko z tradowy rexis XD