Here you can change website language:

Autor Wątek: Unban Abdula  (Przeczytany 2937 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Abdul Wisi Mu Lacha

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Unban Abdula
« dnia: 30 Październik 2018, 18:56:59 »
Siema, też jak napisze że mnie poniosło to mnie unbanujesz? Czy tylko Galba ma takie przywileje bo top 1 ? Tak poniosło mnie bo ten ots jest taki że cie solo na sdki typ może odjebać. Zrób coś z tym jakbyś mógł bo to serio jest jakaś porażka .
« Ostatnia zmiana: 30 Październik 2018, 19:00:25 wysłana przez Abdul Wisi Mu Lacha »
 

Galba

Odp: Unban Abdula
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Październik 2018, 19:03:37 »
no mnie tez ponioslo po tym jak typ mnie solo z sdka zabil xd
 

Abdul Wisi Mu Lacha

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Unban Abdula
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Październik 2018, 19:06:44 »
Mnie teraz we 2 odpalili do temple, ale tylko dlatego że spojrzałem, tak to Masakrator by mnie na mobkami pewnie w 30 sekund porobił :P

Bana mogę odczekać, mniej stresów, ale no każdy widzi że ten sd jest przesadzony. Także też mam pytanie co za robotę będzie robił target na 300k? Gdyż raczej nie powinien być słabszy od sd, a jak będzie to wgl beka :D
 

Mrozu

Odp: Unban Abdula
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Październik 2018, 20:47:29 »
Jak okażesz skruchę to oczywiście, że odbanuje, nie tylko Galba ma takie przywileje co możesz zobaczyć po wcześniejszych tematach w tym dziale.
 

Abdul Wisi Mu Lacha

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Unban Abdula
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Październik 2018, 21:07:20 »
Jeśli chodzi o to że mam Cię przeprosić to Wybacz, gdyż zachowałem się jak dzieciak. Za dużo takich grajków w Tibii jest i mi się udzieliło. Jeśli można to też bym prosił o naprawdę poprawę tego sd, co sam wiesz wiele osób o tym pewnie Ci pisało. Z Galbą też to napisałem bo jeszcze emocje rządziły głową. Pozdrawiam
 

Mrozu

Odp: Unban Abdula
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Październik 2018, 21:17:22 »
Odbanowałem.
 

Abdul Wisi Mu Lacha

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Unban Abdula
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Październik 2018, 21:35:14 »
Podziękował