Here you can change website language:

Autor Wątek: Mrozu wyjebane w ots  (Przeczytany 3213 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GalAnonim

Mrozu wyjebane w ots
« dnia: 15 Sierpień 2020, 09:53:57 »
Mrozu, jak tam, byle kwit sie zgadza na takich idiotach a wyjebane masz w swój smieszny regulamin. Fajny OTS ale Twoje podejście do niego to żenada





gostek wszystko za real hajs kupuje i chuja z tego ma
« Ostatnia zmiana: 15 Sierpień 2020, 10:09:07 wysłana przez GalAnonim »
 

Mrozu

Odp: Mrozu wyjebane w ots
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Sierpień 2020, 10:49:25 »
Przecież ja w ten sposób nie zarabiam, jak coś robicie między sobą, a z tych ssów to nic w sumie nie wynika, bo dla mnie to winny jest ten Piranha i ten co nick jest zasłonięty, o ile to nie jakaś podpucha, bo na końcu zasłonięty nick pisze, żeby czekać.
 

GalAnonim

Odp: Mrozu wyjebane w ots
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Sierpień 2020, 11:01:14 »
Pisalem Ci na ctrl+r ze mam wiecej screenow, to dales TP nam obu i kazales sobie wyjasnic i elo XD


Ten co nick zasloniety, to ta osoba która kupiła tego chara za pieniądze, a Piranha to ja któremu grozi że za real hajs znajdzie osoby które mnie zajebią xDD

A co do Twojego zarabiania, to chodzi mi o to ze trzymasz graczy którzy inwestują coś w gierkę pozwalając im na wszystko


Zresztą wyjabane, to Twoj serwer, prowadzisz go kilka lat wiec wiesz co i jak, ale wielu graczy odchodzi z powodu Twojego podejscia do wielu sytuacji, próśb, propozycji i w ogóle.
« Ostatnia zmiana: 15 Sierpień 2020, 11:04:26 wysłana przez GalAnonim »
 

RESET ZDECHLAKA

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Mrozu wyjebane w ots
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Sierpień 2020, 11:08:13 »
1. Nic nie wynika z tych screenow.
2. Jaki jest sens kupowania pp na stronie rexii jak masz przelicznik 65pp=1zl a u kogos mozesz kupic 1kpp=1zl.
3. Gostek ma hajs to moze sobie kupowac co chce i chuj ci do tego.
4. JEBAC KONFIDENTOW.
 

GalAnonim

Odp: Mrozu wyjebane w ots
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Sierpień 2020, 11:12:29 »
To tylko częśc screenów, temat jest do mroza który miał przedstawioną sytuację i nie chodzi tylko tutaj o tą sytuacje konkretną, tylko o chujowe podejście do OTS'a, do propozycji, do innych skarg które są w temacie

A Ty zamknij dupe bo pierwszy szukałeś kto oferuje pp za zabicie kogos, jebany pozerze
 

RESET ZDECHLAKA

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Mrozu wyjebane w ots
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Sierpień 2020, 11:20:47 »
To tylko częśc screenów, temat jest do mroza który miał przedstawioną sytuację i nie chodzi tylko tutaj o tą sytuacje konkretną, tylko o chujowe podejście do OTS'a, do propozycji, do innych skarg które są w temacie

A Ty zamknij dupe bo pierwszy szukałeś kto oferuje pp za zabicie kogos, jebany pozerze
1. Gostek, czaisz ze mrozek nie zbanuje ci goscia bo coraz szybciej zmniejsza mu sie liczba osob na otsie a nawet jakby zbanowal to by mu sie to nie oplacalo bo by nie mogl go wystawic na licytacje za elite pp bo juz nikt nie chce nawet takiego scieka 600k czy tam 700k.
2. "A Ty zamknij dupe bo pierwszy szukałeś kto oferuje pp za zabicie kogos, jebany pozerze"
hmm, dziwne bo juz tutaj nie gram od jakiegos czasu hehe.

NIE WIEM, BOLI CIE TO,ZE KTOS WOLI SOBIE COS KUPIC ZA PLN? OD ZAWSZE NA TYM OTSIE KTOS KUPOWAL COS OD KOGOS BO TE CENY MROZKA TO SA SMIESZNE.

 

GalAnonim

Odp: Mrozu wyjebane w ots
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Sierpień 2020, 11:23:54 »
To tylko częśc screenów, temat jest do mroza który miał przedstawioną sytuację i nie chodzi tylko tutaj o tą sytuacje konkretną, tylko o chujowe podejście do OTS'a, do propozycji, do innych skarg które są w temacie

A Ty zamknij dupe bo pierwszy szukałeś kto oferuje pp za zabicie kogos, jebany pozerze
1. Gostek, czaisz ze mrozek nie zbanuje ci goscia bo coraz szybciej zmniejsza mu sie liczba osob na otsie a nawet jakby zbanowal to by mu sie to nie oplacalo bo by nie mogl go wystawic na licytacje za elite pp bo juz nikt nie chce nawet takiego scieka 600k czy tam 700k.
2. "A Ty zamknij dupe bo pierwszy szukałeś kto oferuje pp za zabicie kogos, jebany pozerze"
hmm, dziwne bo juz tutaj nie gram od jakiegos czasu hehe.

NIE WIEM, BOLI CIE TO,ZE KTOS WOLI SOBIE COS KUPIC ZA PLN? OD ZAWSZE NA TYM OTSIE KTOS KUPOWAL COS OD KOGOS BO TE CENY MROZKA TO SA SMIESZNE.

a to sory bo latał za mną już pies jeden, no i teraz dobrze piszesz, do tego zmierzam, ze Mrozu nie wyciąga do nikogo zadnych konsekwencji bo liczba graczy spada i teraz kurwy robią co chcą tak naprawdę.

 
Osoby które lubią ten post: RESET ZDECHLAKA

Grabek

Odp: Mrozu wyjebane w ots
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Sierpień 2020, 23:26:25 »
zadyma