Here you can change website language:

Autor Wątek: Sandal podsumowanie  (Przeczytany 5991 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Sandal podsumowanie
« Odpowiedź #15 dnia: 11 Listopad 2021, 09:53:29 »
Omen jak zwykle nagina rzeczywistość

Pordios 1 reb ek max lvl zabił Dzikiego Billa który miał wtedy 622k 1 reb z full eq? Pierdolnij się w ten pusty łeb

Może czas zmienić i banować tez kupców ? Jakby tacy ludzie jak połowa waszej gildii nie miała potrzeby kupowac pp taniej niż u mroza to nikt by ich nie sprzedawał

Sytuacja hipotetyczna: Sandał chce kupić 100k pp za 200pln, kupił od Rumeye 20k pp, za co Rumeye dostał bana, a Sandał i tak kogoś na jego miejsce znajdzie i pp kupi

Sprzedawać i zdobywac punkty jest łatwo, gorzej znaleźć klienta

Jakby nie bylo klientów na kupno lewych pp to by nie bylo sprzedawców ez

Jedyna osoba, ktora ma pusty leb jestes ty, co w tym dziwnego ze pordios zabil 620k lvl jak chlop lata na spamie bomby XDD

Ty lepiej sie zajmij wlasnymi sprawami, a nie bedziesz sie polityka serwera bawil i mowil co zmienic, az tak cie dupsko piecze?

Sytuacja hipotetyczna: od zawsze tak bylo jest i bedzie, osoba ktora kupuje punkty jednak po cos je kupuje, nie to co sprzedajacy ktory chce wyjebac z serwera ;) idac twoim pustym tokiem myslenia: jakby ludzie nie odchodzili to i by nie sprzedawali punktow XDD

Może marszałka ma i full eq na +200, full achi xDDD

Kurwa jak ten omen coś napisze to ja pierdole jak to czytam to jakby on na innym otsie grał


 

OMEN KOCUR

Odp: Sandal podsumowanie
« Odpowiedź #16 dnia: 11 Listopad 2021, 09:56:43 »
Omen jak zwykle nagina rzeczywistość

Pordios 1 reb ek max lvl zabił Dzikiego Billa który miał wtedy 622k 1 reb z full eq? Pierdolnij się w ten pusty łeb

Może czas zmienić i banować tez kupców ? Jakby tacy ludzie jak połowa waszej gildii nie miała potrzeby kupowac pp taniej niż u mroza to nikt by ich nie sprzedawał

Sytuacja hipotetyczna: Sandał chce kupić 100k pp za 200pln, kupił od Rumeye 20k pp, za co Rumeye dostał bana, a Sandał i tak kogoś na jego miejsce znajdzie i pp kupi

Sprzedawać i zdobywac punkty jest łatwo, gorzej znaleźć klienta

Jakby nie bylo klientów na kupno lewych pp to by nie bylo sprzedawców ez

Jedyna osoba, ktora ma pusty leb jestes ty, co w tym dziwnego ze pordios zabil 620k lvl jak chlop lata na spamie bomby XDD

Ty lepiej sie zajmij wlasnymi sprawami, a nie bedziesz sie polityka serwera bawil i mowil co zmienic, az tak cie dupsko piecze?

Sytuacja hipotetyczna: od zawsze tak bylo jest i bedzie, osoba ktora kupuje punkty jednak po cos je kupuje, nie to co sprzedajacy ktory chce wyjebac z serwera ;) idac twoim pustym tokiem myslenia: jakby ludzie nie odchodzili to i by nie sprzedawali punktow XDD

Może marszałka ma i full eq na +200, full achi xDDD

Kurwa jak ten omen coś napisze to ja pierdole jak to czytam to jakby on na innym otsie grał


rudy otrzasnij sie bo inteligencje to chyba przejales po swoim main comandjero jointerze

wcale nie da sie najebac 1 rebem ekiem, druida na 600k gdzie go okrazaja cyclopy XDD

prosze was pierdolnicie sie w leb i zapierdolcie xloga, a sorki nawet te wasze xlogi to na 3dni sa w takim razie zapierdolcie sobie odrazu w leb XD
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Sandal podsumowanie
« Odpowiedź #17 dnia: 11 Listopad 2021, 10:04:08 »
Chłopie pierdolnij się w ten pusty łeb bo naprawdę wszyscy z tego co pierdolisz bekę maja albo nie ćpaj tyle

Jak 3 reb ekiem złożysz maga bez reborna 650k z full eq to będzie dobrze, a Ty piszesz ze 1 reb ek zabił 1 reb 620k msa z full eq (armor, amulet) XDDD sam pograzasz tego sandala takim pierdoleniem

Nie komentuje już więcej bo standardowo spamujecie temat żeby Mrozowi się czytać nie chciało naura


 

OMEN KOCUR

Odp: Sandal podsumowanie
« Odpowiedź #18 dnia: 11 Listopad 2021, 10:07:08 »
Chłopie pierdolnij się w ten pusty łeb bo naprawdę wszyscy z tego co pierdolisz bekę maja albo nie ćpaj tyle

Jak 3 reb ekiem złożysz maga bez reborna 650k z full eq to będzie dobrze, a Ty piszesz ze 1 reb ek zabił 1 reb 620k msa z full eq (armor, amulet) XDDD sam pograzasz tego sandala takim pierdoleniem

Nie komentuje już więcej bo standardowo spamujecie temat żeby Mrozowi się czytać nie chciało naura


wez ty ziomek razem z ta kinder mafia zapiszcie sie na leczenie bo ewidetnie jest z wami zle

tylko ty jestes taka miernota zeby nie zabic ekiem po rebie druida ledwo 600k po rebie z klata 8 undead cycow XDD nic nowego, zastanawia mnie tylko czym ty piszesz skoro rece juz dawno temu zgubiles? przez tel na voice activation?
 

Mrozu

Odp: Sandal podsumowanie
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Listopad 2021, 10:10:37 »
Odpowiadając na pierwszy post w tym temacie.
1. To było tak dawno temu, że nawet nie ma opcji, żebym do tego wracał.
2. Jedna jaskółka wiosny nie czyni, jednorazowa akcja jak na razie.
3. Tutaj nie było tej blokady, nawet nie trzeba było próbować omijać, bo po prostu TP miał wyłączony ten skrypt.
4. Do pomyślenia.
5. Nie, oni mieszkają obok siebie, zgłaszali mi to od razu, bo wiedzieli, że się ktoś może przywalić.

Nie wiem, szukanie na siłe imo. Przestańcie tak na siebie konfić  :D
 
Osoby które lubią ten post: Sandal, GrubasQ, miekkiefaje

OMEN KOCUR

Odp: Sandal podsumowanie
« Odpowiedź #20 dnia: 11 Listopad 2021, 10:23:34 »
Odpowiadając na pierwszy post w tym temacie.
1. To było tak dawno temu, że nawet nie ma opcji, żebym do tego wracał.
2. Jedna jaskółka wiosny nie czyni, jednorazowa akcja jak na razie.
3. Tutaj nie było tej blokady, nawet nie trzeba było próbować omijać, bo po prostu TP miał wyłączony ten skrypt.
4. Do pomyślenia.
5. Nie, oni mieszkają obok siebie, zgłaszali mi to od razu, bo wiedzieli, że się ktoś może przywalić.

Nie wiem, szukanie na siłe imo. Przestańcie tak na siebie konfić  :D

4. jak to do pomyslenia? teraz  do pomyslenia bo jakies alkoholiki sie spiely, a do tej pory stales twardo za tym ze nawet na swiatach nonpvp sie luruja to jak to jest?
 

OMEN KOCUR

Odp: Sandal podsumowanie
« Odpowiedź #21 dnia: 11 Listopad 2021, 10:24:29 »
@Alkoholik  jak jest braciak, trzymasz sie jeszcze?
 
Osoby które lubią ten post: GrubasQ, Alkoholik

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Sandal podsumowanie
« Odpowiedź #22 dnia: 11 Listopad 2021, 10:35:51 »
@Alkoholik  jak jest braciak, trzymasz sie jeszcze?

Testuje czy 3 reb ek ujebie 620k msa 1 reb z full eq xD

Ok @Mrozu juz nie będziemy konfic i tak ots już wygrany po raz 20 i bezkarna expiola, ale szkoda ze nic na aukcje nie ląduje, wkoncu mogę spokojnie pożyć a nie forum odświeżać co 5 minut i tak już was tak psychicznie zniszczyłem ze połowa xloga wyjebala a sandal eq z 10’charow posciagal i przy okazji przerzucając je stracił 100k pp xD

A co do lurowania randomow to cofam to jednak Mrozu brat omen ma racje, tymbardziej ze w najbliższym  czasie przybędzie sporo „randomow”, bo na trade już jest spam „kupie postać po rebie” „kupie postać 1 reb” „kupie supporta” , odkąd doszły do nas randomy , ciekawe nie ?

Fajny ots ze nawet na gierkę nie trzeba wbijać żeby oponentów zajeżdżać
« Ostatnia zmiana: 11 Listopad 2021, 10:37:52 wysłana przez Alkoholik »


 

OMEN KOCUR

Odp: Sandal podsumowanie
« Odpowiedź #23 dnia: 11 Listopad 2021, 10:54:50 »
@Alkoholik  jak jest braciak, trzymasz sie jeszcze?

Testuje czy 3 reb ek ujebie 620k msa 1 reb z full eq xD

Ok @Mrozu juz nie będziemy konfic i tak ots już wygrany po raz 20 i bezkarna expiola, ale szkoda ze nic na aukcje nie ląduje, wkoncu mogę spokojnie pożyć a nie forum odświeżać co 5 minut i tak już was tak psychicznie zniszczyłem ze połowa xloga wyjebala a sandal eq z 10’charow posciagal i przy okazji przerzucając je stracił 100k pp xD

A co do lurowania randomow to cofam to jednak Mrozu brat omen ma racje, tymbardziej ze w najbliższym  czasie przybędzie sporo „randomow”, bo na trade już jest spam „kupie postać po rebie” „kupie postać 1 reb” „kupie supporta” , odkąd doszły do nas randomy , ciekawe nie ?

Fajny ots ze nawet na gierkę nie trzeba wbijać żeby oponentów zajeżdżać


czyli co, chcesz nam wszystkim przekazac ze mimo iz otsa wygraliscie 20 raz to nadal rekrutujecie randomow? ciekawe nie? =]

Ziomek ja sobie nawet nie wyobrazam jak ty bys mogl kogokolwiek zajechac ale oki - otworz okno w jaskini, niech troche swiatla wpadnie
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Sandal podsumowanie
« Odpowiedź #24 dnia: 11 Listopad 2021, 11:02:45 »
Szkoda ze z trzy miechy temu jak kupiłem jakiegoś chara z aukcji to twój quest team odrazu wypisywał czy chce do teamu

A odnośnie naszych nowych kolegów to tych 4 gości ma sumę iq wyższa niż twój cały team

Nie nie omen nie dam się w to wciągnąć ja wiem ze ty życia nie masz , tibia 10H dziennie, 5h cs 9 lvl faceit sam się nie zrobi , ale mi się już nie chce z Tobą kłócić, pokłóc sie z Aruniko czy z kimś innym


 

OMEN KOCUR

Odp: Sandal podsumowanie
« Odpowiedź #25 dnia: 11 Listopad 2021, 11:24:05 »
Szkoda ze z trzy miechy temu jak kupiłem jakiegoś chara z aukcji to twój quest team odrazu wypisywał czy chce do teamu

A odnośnie naszych nowych kolegów to tych 4 gości ma sumę iq wyższa niż twój cały team

Nie nie omen nie dam się w to wciągnąć ja wiem ze ty życia nie masz , tibia 10H dziennie, 5h cs 9 lvl faceit sam się nie zrobi , ale mi się już nie chce z Tobą kłócić, pokłóc sie z Aruniko czy z kimś innym

No moze i cie chcieli po czym wbilem ja i powiedzialem ze tu grac nie bedziesz proste. Nawet jak sie poklociles z bracmi ostatnio to chciales tsa na co ci odpisalem ze nie dostaniesz. To moment... teraz 10h dziennie gram tak? ostatnim razem wstales screena z moich przegranych godzin gdzie postac stala tylko i wylacznie w depo, gdzie twoj ssik tym razem? ten aruniko to moze mi buty czyscic, to sie nie oplaca nawet argumentow wymieniac bo sciana ma lepsze.

a co do cska to dacie jakis opor? czy zazdrosc zzera?

Ty to masz alkoholik cudowne zycie, 10h odswiezanko na forum co 3sekundy, a pozostale 14h szukasz dowodow na kogos od nas po czym mrozu sra ci do ryja a ty ladnie to polykasz.
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Sandal podsumowanie
« Odpowiedź #26 dnia: 11 Listopad 2021, 11:28:41 »
Nic nie rozumiesz omenik jesteś za głupi poprostu żeby to skumać

Wszystko to gra psychologiczna która po czasie się składa w całość

Jak z gildia randomow, pekinczykiem itp.

Ten temat to tez jedna z bitew z całej wojny


 

OMEN KOCUR

Odp: Sandal podsumowanie
« Odpowiedź #27 dnia: 11 Listopad 2021, 11:49:14 »
Nic nie rozumiesz omenik jesteś za głupi poprostu żeby to skumać

Wszystko to gra psychologiczna która po czasie się składa w całość

Jak z gildia randomow, pekinczykiem itp.

Ten temat to tez jedna z bitew z całej wojny

ziomus gdybys myslal logicznie to bys umial chociazby destro w tej martwej gierce rzucic, a ty nawet tego nie potrafisz takze smialo mozesz zamknac pizde z osadzaniem kogos skoro sam jestes marginesem =]
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik