Here you can change website language:

Autor Wątek: elfbot navserv  (Przeczytany 3219 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kakmak

elfbot navserv
« dnia: 13 Sierpień 2020, 16:26:47 »
Witam,

Mam problem, a mianowicie:

Przed sformatowaniem komputera (dodam że nie zmienialem windowsa - win10 64bit) wszystko chodzilo pięknie, jak należy. Zrobiłem wczoraj format i chciałem pograć na pewnym serwerze przy niemałej pomocy slynnego navi. Lecz gdy zachcialem otworzyc plik NavServ.exe pojawila sie na początku informacja ze serwer włączony, pokazało konta zalogowane i oczywiście informacja ze aby wyłączyć serwer należy kliknąć "enter". I teraz się robią schody. Zaraz po tej informacji (nie, nie klikalem "enter") wyskakuje linijka "shutting down..." i się wyłącza. Myslalem ze to może cos być przez antywirusa, bądź przez zapory windows defender, ale jak wszystko wylaczylem sytuacja się powtarzala. Miał ktoś podobny problem? Moze ktos chciałby mi pomóc? Z góry dziękuję
 

Anonimowy

Odp: elfbot navserv
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Sierpień 2020, 20:01:21 »
Już sobie nie pograsz na navi bo zaktualizowała Ci się wersja Windowsa, wcześniej musiałeś mieć starą.
Rozwiązanie?
Zmiana systemu operacyjnego na win8, win7, xp albo zainstalowanie win 10 najbezpieczniej 1883 wersja.
Pozdrawiam  ;)
 
Osoby które lubią ten post: kakmak

kakmak

Odp: elfbot navserv
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Sierpień 2020, 20:22:01 »
Już sobie nie pograsz na navi bo zaktualizowała Ci się wersja Windowsa, wcześniej musiałeś mieć starą.
Rozwiązanie?
Zmiana systemu operacyjnego na win8, win7, xp albo zainstalowanie win 10 najbezpieczniej 1883 wersja.
Pozdrawiam  ;)

Rozumiem dzięki za info najprawdopodobniej zainstaluje ta wersje win 10 bo navi jest mi potrzebne
« Ostatnia zmiana: 13 Sierpień 2020, 20:27:12 wysłana przez kakmak »
 

Anonimowy

Odp: elfbot navserv
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Sierpień 2020, 21:26:48 »
Chyba, że zainstaluj na wirtualnej maszynie i będziesz odpalać do tibijki  ; D
 

kakmak

Odp: elfbot navserv
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Sierpień 2020, 09:38:44 »
Czyli jakbym na vr zainstalował samego elfbota i tam odpalał jedynie navi to by działało na real kompie w tibijce?
 

Anonimowy

Odp: elfbot navserv
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Sierpień 2020, 11:07:02 »
Nope, na vr instalujesz, np. windows 8, później tibijke oraz elfa i tam będziesz grał bez problemu.
 

Teddy

Odp: elfbot navserv
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Sierpień 2020, 15:03:05 »
Jak może niby nie działać na "real kompie"? Skoro da radę na 2 różne kompy się podpiąć to i tak się będzie dało.
 

Anonimowy

Odp: elfbot navserv
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Sierpień 2020, 15:36:46 »
Jak może niby nie działać na "real kompie"? Skoro da radę na 2 różne kompy się podpiąć to i tak się będzie dało.
Jeżeli masz dostęp do routera i umiesz otworzyć porty, postawić na tym server navigacji to proszę wytłumacz to koledze  ;)
Plus nie będzie śmigał light hack + chowanie bota shift + f12, co wkurwia ;|

Jest jeszcze możliwość przez hamachi, ale nawet ja tego nie ogarnąłem
« Ostatnia zmiana: 14 Sierpień 2020, 15:40:44 wysłana przez Anonimowy »
 

Teddy

Odp: elfbot navserv
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Sierpień 2020, 17:54:31 »
Biegałem tak na kompie + 2 Virtual Boxach bez żadnego Hamachi i odblokowania portów w routerze. No chyba, że w routerze już były odblokowane (w co wątpię), ale tego nie sprawdzałem.

+ podobno navi na win10 można jakimś programem otworzyć, ale do tego się nie odniosę, bo sam tego nie widziałem.
« Ostatnia zmiana: 14 Sierpień 2020, 18:05:20 wysłana przez Teddy »