Here you can change website language:

Autor Wątek: Cena blessow  (Przeczytany 6471 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Elvin

Odp: Cena blessow
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Lipiec 2020, 16:14:10 »
Ogólnie myślałem że ots Evo high lvl są żeby się pobawić pograć czy coś a tu musisz stawiać parę MC na kasynie żeby na jebanego blessa mieć xD. Nie wiem jak innym ale mi to frajdy z gry nie daje gdy padnę i wiem ile kosztuje bless.
 

Daniel Piaskowski

Odp: Cena blessow
« Odpowiedź #16 dnia: 18 Lipiec 2020, 17:47:32 »
trzeba mieć IQ sosny żeby coś takiego wprowadzać, gostek pisze ze spadają ceny itemow a przy wprowadzaniu update'ow gostek itemy pogarsza że te itemy co były dobre teraz jest syfem to cena spada
 

Creatine

Odp: Cena blessow
« Odpowiedź #17 dnia: 18 Lipiec 2020, 20:10:14 »
Spadaja ceny itemów bo gostek sobie je do item shopu do elite random boxa dodaje żeby tylko pieniążki zarobić XD
 

Earante

Odp: Cena blessow
« Odpowiedź #18 dnia: 18 Lipiec 2020, 21:49:42 »
Spadaja ceny itemów bo gostek sobie je do item shopu do elite random boxa dodaje żeby tylko pieniążki zarobić XD

A jak ma zarabiać Rexia? Logiczne, że musi dodawać rzeczy do boxa żeby je kupować za plny - z tego ma na prąd.

Tu wystarczy dobra Reklama. Jeden dobry film promujący najlepsze aspekty Rexii.
Na Grupie jest masa ludzi, zacząć rozdawać nieużytki - kilku ludzi którzy dostaną chary na bank zatrzyma. Poza tym, przyda się kilka poradników zagranicznych których nigdy nie było - a ludzie zagraniczni którzy odwiedzają Rexie wieczorami to niezłe eurosy które mogą wpłynąć do Mroza portfela.
 

BoodyRPG

Odp: Cena blessow
« Odpowiedź #19 dnia: 19 Lipiec 2020, 09:57:00 »
PIASEK WIN OTS
 

Creatine

Odp: Cena blessow
« Odpowiedź #20 dnia: 19 Lipiec 2020, 11:16:30 »
A jak ma zarabiać Rexia? Logiczne, że musi dodawać rzeczy do boxa żeby je kupować za plny - z tego ma na prąd.

Tu wystarczy dobra Reklama. Jeden dobry film promujący najlepsze aspekty Rexii.
Na Grupie jest masa ludzi, zacząć rozdawać nieużytki - kilku ludzi którzy dostaną chary na bank zatrzyma. Poza tym, przyda się kilka poradników zagranicznych których nigdy nie było - a ludzie zagraniczni którzy odwiedzają Rexie wieczorami to niezłe eurosy które mogą wpłynąć do Mroza portfela.


Ty jednak jesteś debilem XD

To po chuj dodawać questy jakieś uber trudne skoro W TYM SAMYM CZASIE zostają dodane TE SAME itemy do item shopu?
To się mija z celem kretynie.
Jeśli masz takie same pojęcie na temat gry w tą grę jak na temat prowadzenia serwera to lepiej zamilcz i przestań się dalej błaźnić.
Pokaż mi drugi taki serwer gdzie KAŻDY NAJLEPSZY ITEM na serwerze TEGO SAMEGO DNIA co z questa wchodzi do item shopu.
Gościu im więcej piszesz postów tym bardziej się błaźnisz BIZNESMENIE

Miałem się rozpisać ale w sumie to mi się nie chce na Ciebie klawiatury marnować więc będzie krótko

Wyłącz boty i zarób to ręcznie - potem możemy rozmawiać na temat "biznesu w gierce"

 

Elvin

Odp: Cena blessow
« Odpowiedź #21 dnia: 19 Lipiec 2020, 15:46:46 »
A jak ma zarabiać Rexia? Logiczne, że musi dodawać rzeczy do boxa żeby je kupować za plny - z tego ma na prąd.

Tu wystarczy dobra Reklama. Jeden dobry film promujący najlepsze aspekty Rexii.
Na Grupie jest masa ludzi, zacząć rozdawać nieużytki - kilku ludzi którzy dostaną chary na bank zatrzyma. Poza tym, przyda się kilka poradników zagranicznych których nigdy nie było - a ludzie zagraniczni którzy odwiedzają Rexie wieczorami to niezłe eurosy które mogą wpłynąć do Mroza portfela.


Ty jednak jesteś debilem XD

To po chuj dodawać questy jakieś uber trudne skoro W TYM SAMYM CZASIE zostają dodane TE SAME itemy do item shopu?
To się mija z celem kretynie.
Jeśli masz takie same pojęcie na temat gry w tą grę jak na temat prowadzenia serwera to lepiej zamilcz i przestań się dalej błaźnić.
Pokaż mi drugi taki serwer gdzie KAŻDY NAJLEPSZY ITEM na serwerze TEGO SAMEGO DNIA co z questa wchodzi do item shopu.
Gościu im więcej piszesz postów tym bardziej się błaźnisz BIZNESMENIE

Miałem się rozpisać ale w sumie to mi się nie chce na Ciebie klawiatury marnować więc będzie krótko

Wyłącz boty i zarób to ręcznie - potem możemy rozmawiać na temat "biznesu w gierce"
Zgadzam się bo quest taki ze trzeba masą iść aby go zrobić a można go na luzie z boxa dropnąć
 
Osoby które lubią ten post: Grabek

HegeLu

Odp: Cena blessow
« Odpowiedź #22 dnia: 19 Lipiec 2020, 16:28:44 »
Na Wiekszosc questow na tym otsie mozna isc w 3 osoby i zrobic mozna wszystko wiec masa nie jest potrzebna :) Nawet te na lost city
 

Elvin

Odp: Cena blessow
« Odpowiedź #23 dnia: 19 Lipiec 2020, 18:48:44 »
Na Wiekszosc questow na tym otsie mozna isc w 3 osoby i zrobic mozna wszystko wiec masa nie jest potrzebna :) Nawet te na lost city
No jak idą osoby po rebach to tak bo dodatkowe %obrażeń i szybko zabijają te potwory ale wątpię że 3x 650k bez reba by zrobiły te questy.
 

HegeLu

Odp: Cena blessow
« Odpowiedź #24 dnia: 19 Lipiec 2020, 21:20:58 »
Zrobily by :)
 

Grabek

Odp: Cena blessow
« Odpowiedź #25 dnia: 19 Lipiec 2020, 22:13:26 »
Zrobily by :)

IDZ NA TE QUESTY, EJZELI WYROBISZ SIE Z BACKPACKIEM W CIAGU GODZINY TO ZAMAWIAM CI KILOF I CALEJ RODZINIE EARANTE