Here you can change website language:

Autor Wątek: Status Randoma!  (Przeczytany 5334 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Cruel

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #15 dnia: 15 Listopad 2023, 15:26:17 »
komu ostatnio questa zlurowalem? ostatni raz na goblecie sie ganialismy z vagiem joogim i kims tam jeszcze ;) jesli widze ze nie idzie nikt od enemy to pisze robcie sobie :P jesli idzie ktos od enemy to zabijam enemy i tyle
problem jest w tym, że my randomy nie wiemy kto jest waszym enemy i kiedy prosimy ludzi o pomoc w quescie to idziemy nieświadomi, że wy ganiacie tego czy tamtego, a potem przy okazji my dostajemy za to po dupie
 

j00g1

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Listopad 2023, 15:27:06 »
Z drugiej strony co z tego jak wprowadzą status randoma, ktoś zobaczy że idę czyscić powiedzmy 5 randomom jakiś lost helmet to i tak argumentem będzie to, że mnie chcieli ubić :D Dlatego już nie pomagam w questach oficjalnie, bo szkoda mi nowych graczy którzy tylko tracą ec a i tak mało mają.
 

Mrozu

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Listopad 2023, 15:32:59 »
Osobiście jako random nie mam nic przeciwko temu że czasami wpadną po mnie wagonem na expa, natomiast boli to, że "my randomy" po długim czasie zbierania się na jakieś cięższe questy typu 4reb spell i wydawania tam EP oraz prosząc o pomoc innych doświadczonych graczy, żeby tego questa w ogóle ukończyć nagle jesteśmy zalurowani bez powodu przez gildie dominującą. Ciężko jest swoje postacie "ulepszać" gdy nawet nie można zdobyć jakiegoś lepszego eq czy spella, zwłaszcza że te więkoszość randomów nie przeszkadza nikomu innemu w grze :p
Pisałem na discordzie ostatnio, że jak jeszcze raz młody komuś zaluruje questa to ma po postaciach.
Osobiście nie kojarzę wszystkich nicków i postaci każdego z nich ale to akurat raczej nie były postacie młodego

No to ciężko mi nawet zareagować, bo wiem, że oni bez powodu nie zabijają raczej więc musiałbym wiedzieć o kogo chodzi.
 

Cruel

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Listopad 2023, 15:40:25 »
Osobiście jako random nie mam nic przeciwko temu że czasami wpadną po mnie wagonem na expa, natomiast boli to, że "my randomy" po długim czasie zbierania się na jakieś cięższe questy typu 4reb spell i wydawania tam EP oraz prosząc o pomoc innych doświadczonych graczy, żeby tego questa w ogóle ukończyć nagle jesteśmy zalurowani bez powodu przez gildie dominującą. Ciężko jest swoje postacie "ulepszać" gdy nawet nie można zdobyć jakiegoś lepszego eq czy spella, zwłaszcza że te więkoszość randomów nie przeszkadza nikomu innemu w grze :p
Pisałem na discordzie ostatnio, że jak jeszcze raz młody komuś zaluruje questa to ma po postaciach.
Osobiście nie kojarzę wszystkich nicków i postaci każdego z nich ale to akurat raczej nie były postacie młodego

No to ciężko mi nawet zareagować, bo wiem, że oni bez powodu nie zabijają raczej więc musiałbym wiedzieć o kogo chodzi.
Nie chodzi tu o to żeby kogokolwiek karać tylko jak randomy zbiorą sie na questa albo poproszą kogoś o pomoc to nie wiedzą czy czasami ten ktoś nie jest "wrogiem" z inną ekipą i potem obrywają przy okazji. Po prostu niewiadomo nawet kogo można o jakąkolwiek pomoc poprosić albo z kim na questa lecieć bez ryzyka, że inna ekipa tam wpadnie
 

vitamins

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Listopad 2023, 15:41:22 »
o pomoc to pisz do gracza:taran  ;D
 

Tayanth

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #20 dnia: 15 Listopad 2023, 15:42:56 »
Oo Mrozu dobry pomysl. Non-pvp na serwie na miesiąc na próbę. A jak się sprawdzi to do momentu, az wbije jakas druga gildia.
 

vitamins

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #21 dnia: 15 Listopad 2023, 15:43:18 »
xDDDDD
 

j00g1

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #22 dnia: 15 Listopad 2023, 15:43:44 »
Wnioskiem jest, że jak sztywno będzie coś pomagało randomom w questach to problem zniknie XD a oni wolą latać i wyciągać o 3 w nocy afki z nolossów  8)
 

Mrozu

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #23 dnia: 15 Listopad 2023, 15:44:29 »
Dodałem 8 punkt z lurowaniem.
https://mrozuots.pl/?topic=2927
 

vitamins

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #24 dnia: 15 Listopad 2023, 15:45:22 »
czyli enemy nie mozna juz lurowac"?
 

Najarany

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #25 dnia: 15 Listopad 2023, 15:47:24 »
Swietny pomysl,z tych kilkudziesieciu ludzi ktorzy graja na ots odejdzie jakies 80%po wprowadzeniu nopvp.Naprawde swietny pomysl
 
Osoby które lubią ten post: vitamins, Arahas

Arahas

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #26 dnia: 15 Listopad 2023, 15:48:07 »
Mysle ze to bedzie HIT otsa
 

Tayanth

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #27 dnia: 15 Listopad 2023, 15:52:04 »
Osobiście jako random nie mam nic przeciwko temu że czasami wpadną po mnie wagonem na expa, natomiast boli to, że "my randomy" po długim czasie zbierania się na jakieś cięższe questy typu 4reb spell i wydawania tam EP oraz prosząc o pomoc innych doświadczonych graczy, żeby tego questa w ogóle ukończyć nagle jesteśmy zalurowani bez powodu przez gildie dominującą. Ciężko jest swoje postacie "ulepszać" gdy nawet nie można zdobyć jakiegoś lepszego eq czy spella, zwłaszcza że te więkoszość randomów nie przeszkadza nikomu innemu w grze :p
Pisałem na discordzie ostatnio, że jak jeszcze raz młody komuś zaluruje questa to ma po postaciach.
Osobiście nie kojarzę wszystkich nicków i postaci każdego z nich ale to akurat raczej nie były postacie młodego

No to ciężko mi nawet zareagować, bo wiem, że oni bez powodu nie zabijają raczej więc musiałbym wiedzieć o kogo chodzi.

Za mną też ganiają XDD odkąd tylko reb wpisałem.
Sprawdź kto to :) :)
 

GrubasQ

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #28 dnia: 15 Listopad 2023, 15:52:49 »
Dodałem 8 punkt z lurowaniem.
https://mrozuots.pl/?topic=2927
Zajebiscie, to czyli nikt nikomu nie moze lurowac ?:)

 

Mrozu

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #29 dnia: 15 Listopad 2023, 15:53:27 »
Ale szybko sobie przypomniałem po co wprowadzałem supporta i że on jest aktualni w pełno nonpvp + są expowiska NOLOSS, Hunting Areny czy masa innych opcji na wbijanie lvla oprócz klasycznego expienia  :) Dlatego to z nonpvp na miesiąc nie ma zbytnio sensu, jeżeli faktycznie jest ktoś kto gnoi specjalnie nowych bez powodu to podajcie nick. Bo Stivi Ty wiem, że wyzywałeś nie jedną osobę więc stąd pewnie Twoje problemy na klasycznej profesji  :D