Here you can change website language:

Autor Wątek: Propozycje Do Letniej Aktualizacji  (Przeczytany 8688 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Octavia

Odp: Propozycje Do Letniej Aktualizacji
« Odpowiedź #60 dnia: 04 Czerwiec 2023, 18:45:08 »
Posłuchaj jeden z drugim. Kurwa Wy ich wynosiliście z expów na których oni expili xdd. Gostek co Ty pierdolisz ktoś od nich expił solo na expie wy się wpierdalaliście bo chcieliście tam expić. Więc Wy im się wbijaliście na exp  a nie oni wam dzbanie jebany :D
 

vitamins

Odp: Propozycje Do Letniej Aktualizacji
« Odpowiedź #61 dnia: 04 Czerwiec 2023, 18:48:31 »
Posłuchaj jeden z drugim. Kurwa Wy ich wynosiliście z expów na których oni expili xdd. Gostek co Ty pierdolisz ktoś od nich expił solo na expie wy się wpierdalaliście bo chcieliście tam expić. Więc Wy im się wbijaliście na exp  a nie oni wam dzbanie jebany :D
widze ze wsyzstko widziales xD mam nadzieje ze widziales jak nas zabijali :) wiec sklejaj tam mydlino
 

Mrozu

Odp: Propozycje Do Letniej Aktualizacji
« Odpowiedź #62 dnia: 04 Czerwiec 2023, 18:49:32 »
To normalne @Nyga Ricz, co roku to powiela ktoś inny i pisze, że teraz to już przesadziłem, a ja to pamiętam z 2018,19,20,21,22 i tak co roku ktoś pisze, tym razem jesteś to Ty, bo Ciebie to boli, gdyby Cię to nie bolało to przecież byś  nie śledził na bieżąco forum z Rexii.

Na szybko znalazłem 2k21 gdzie też jak było już ciepło to "nikt" nie grał, a potem nagle grali, straciłeś chary to przestałeś grać i tyle, było nie korzystać z buga  ;) Nie dorabiaj do tego takiej idei, bo od lat ludzie tracą chary jak łamią regulamin, bądź mnie zwyzywają/otsa.




//+ nikt Nyga nie ma żadnego immunitetu, farmazonów ciąg dalszy, każdy tak samo jest traktowany, czy wydaje czy nie, to że ja sobie żartuje na discordzie z tego to nie znaczy, że tak jest, bo to sarkazm.
« Ostatnia zmiana: 04 Czerwiec 2023, 18:55:26 wysłana przez Mrozu »
 

Octavia

Odp: Propozycje Do Letniej Aktualizacji
« Odpowiedź #63 dnia: 04 Czerwiec 2023, 18:54:49 »
Zresztą jeden z drugim, grałem i nadal mam kontakt z chłopakami z Qm więc nie pierdol farmazonów bo jak wpisałem 6 reba to średnio 5 razy dziennie mnie wynosiliście z respów. Po za Justikiem to wszystkich biliście, killa tak samo ujebaliście sobie że on grał z alkusem itp a on random i też przez Was wyszedł z otsa :p
 

Ribery

Odp: Propozycje Do Letniej Aktualizacji
« Odpowiedź #64 dnia: 04 Czerwiec 2023, 18:56:59 »
To normalne @Nyga Ricz, co roku to powiela ktoś inny i pisze, że teraz to już przesadziłem, a ja to pamiętam z 2018,19,20,21,22 i tak co roku ktoś pisze, tym razem jesteś to Ty, bo Ciebie to boli, gdyby Cię to nie bolało to przecież byś  nie śledził na bieżąco forum z Rexii.

Na szybko znalazłem 2k21 gdzie też jak było już ciepło to "nikt" nie grał, a potem nagle grali, straciłeś chary to przestałeś grać i tyle, było nie korzystać z buga  ;) Nie dorabiaj do tego takiej idei, bo od lat ludzie tracą chary jak łamią regulamin, bądź mnie zwyzywają/otsa.




//+ nikt Nyga nie ma żadnego immunitetu, farmazonów ciąg dalszy, każdy tak samo jest traktowany, czy wydaje czy nie, to że ja sobie żartuje na discordzie z tego to nie znaczy, że tak jest, bo to sarkazm.

A Kviku jaki złamał regulamin?
 

Mrozu

Odp: Propozycje Do Letniej Aktualizacji
« Odpowiedź #65 dnia: 04 Czerwiec 2023, 18:58:19 »
On poprosił, żeby mu zabrać, mnie prosić nie trzeba dwa razy  :)
 

Octavia

Odp: Propozycje Do Letniej Aktualizacji
« Odpowiedź #66 dnia: 04 Czerwiec 2023, 18:59:38 »
To normalne @Nyga Ricz, co roku to powiela ktoś inny i pisze, że teraz to już przesadziłem, a ja to pamiętam z 2018,19,20,21,22 i tak co roku ktoś pisze, tym razem jesteś to Ty, bo Ciebie to boli, gdyby Cię to nie bolało to przecież byś  nie śledził na bieżąco forum z Rexii.

Na szybko znalazłem 2k21 gdzie też jak było już ciepło to "nikt" nie grał, a potem nagle grali, straciłeś chary to przestałeś grać i tyle, było nie korzystać z buga  ;) Nie dorabiaj do tego takiej idei, bo od lat ludzie tracą chary jak łamią regulamin, bądź mnie zwyzywają/otsa.




//+ nikt Nyga nie ma żadnego immunitetu, farmazonów ciąg dalszy, każdy tak samo jest traktowany, czy wydaje czy nie, to że ja sobie żartuje na discordzie z tego to nie znaczy, że tak jest, bo to sarkazm.
Po 1 nie wszyscy syracili postacie którzy używali buga :D. Po drugie nyga nawet nie wiedział o tym bugu bo ktoś mu chara expił :D xd @Nyga Ricz prawda ?
 

Mrozu

Odp: Propozycje Do Letniej Aktualizacji
« Odpowiedź #67 dnia: 04 Czerwiec 2023, 19:04:25 »
No to zawsze ktoś powie, że ktoś był na tej postaci i w sumie to on o niczym nie wiedział, nie daje się innym passów i tyle, a nie takie wymówki  ::) To nikt, by chara nie stracił, bo ten dał passy na gather i dlatego zwyzywał otsa, a ten miał mu expić, a wykorzystywał buga, a ten to w sumie miał passy więc próbował sprzedać za rl hajs, ale ja o tym nie wiedziałem  ::) ::) ::)
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Propozycje Do Letniej Aktualizacji
« Odpowiedź #68 dnia: 04 Czerwiec 2023, 19:06:09 »
Ale spam, ja to w sumie wyjebane w ten status randoma mam ale obudziło to pvp i ludzi do grania dlatego o tym wspomniałem. A odbiłem piłeczkę bo niesłusznie napisane zostało ze pisałem farmazony jak wyraźnie widać na discordzie czy ostatnich zmianach kiedy status randoma został usunięty i nie w marcu jak to napisał mrozu jak płakaliśmy na discordzie xD


 

Octavia

Odp: Propozycje Do Letniej Aktualizacji
« Odpowiedź #69 dnia: 04 Czerwiec 2023, 19:07:55 »
@Mrozu tak szczerze moim zdaniem to te zabieranie charów jest pojebane wiesz dlaczego ?. Ja np czuje się na rexii tak jak bym zobaczył policjanta mimo ze nic nie zrobiłem to i tak niczego pewnym być nie można
 

Sandal

Odp: Propozycje Do Letniej Aktualizacji
« Odpowiedź #70 dnia: 04 Czerwiec 2023, 19:08:42 »
To normalne @Nyga Ricz, co roku to powiela ktoś inny i pisze, że teraz to już przesadziłem, a ja to pamiętam z 2018,19,20,21,22 i tak co roku ktoś pisze, tym razem jesteś to Ty, bo Ciebie to boli, gdyby Cię to nie bolało to przecież byś  nie śledził na bieżąco forum z Rexii.

Na szybko znalazłem 2k21 gdzie też jak było już ciepło to "nikt" nie grał, a potem nagle grali, straciłeś chary to przestałeś grać i tyle, było nie korzystać z buga  ;) Nie dorabiaj do tego takiej idei, bo od lat ludzie tracą chary jak łamią regulamin, bądź mnie zwyzywają/otsa.




//+ nikt Nyga nie ma żadnego immunitetu, farmazonów ciąg dalszy, każdy tak samo jest traktowany, czy wydaje czy nie, to że ja sobie żartuje na discordzie z tego to nie znaczy, że tak jest, bo to sarkazm.
Po 1 nie wszyscy syracili postacie którzy używali buga :D. Po drugie nyga nawet nie wiedział o tym bugu bo ktoś mu chara expił :D xd @Nyga Ricz prawda ?

No i chuj używali to stracili proste
Ja też używałem i straciłem i co kurwa płakać mam o to że mi mrozu postacie zabrał za używanie Buga ??

A po drugie jebać ten status RANDOMA dobrze jest jak jest... A te wszystkie postacie randomow na expach no loss expia i expia nikt ich odemnie nie zbaija i mrozu dobrze o tym wie  tak że nie wiem co wy pierdolicie tymi śmieciami

Ps. Nyga ty zamknij już pizdę bo kiedyś cię wyjaśniłem jak poleciales do MOSTA z podkulonym ogonem na status RANDOMA bo miałeś zajazd rssa
 

Mrozu

Odp: Propozycje Do Letniej Aktualizacji
« Odpowiedź #71 dnia: 04 Czerwiec 2023, 19:09:52 »
No tylko, że alko teraz mówisz, że obudziło to pvp i ludzi do grania, a w marcu jeszcze byłeś zdania, że ten status to do dupy jest, co tym razem miałeś na myśli? Bo zaraz się dowiem, że znowu to źle interpretuje i w sumie to Ty propsujesz status randoma  :-X :-[
 
Osoby które lubią ten post: Omen

Mrozu

Odp: Propozycje Do Letniej Aktualizacji
« Odpowiedź #72 dnia: 04 Czerwiec 2023, 19:11:28 »
@Mrozu tak szczerze moim zdaniem to te zabieranie charów jest pojebane wiesz dlaczego ?. Ja np czuje się na rexii tak jak bym zobaczył policjanta mimo ze nic nie zrobiłem to i tak niczego pewnym być nie można

Co Ty opowiadasz, wystarczy nie kozaczyć do mnie/nie wyzywać otsa i trzymać się regulaminu, to naprawdę proste. Grubasq, Kibic, Ogrodnik i wielu innych nigdy nic nie straciło a grają od startu prawie. Już nie przesadzaj....
 

Verin

Odp: Propozycje Do Letniej Aktualizacji
« Odpowiedź #73 dnia: 04 Czerwiec 2023, 19:12:45 »
No to zawsze ktoś powie, że ktoś był na tej postaci i w sumie to on o niczym nie wiedział, nie daje się innym passów i tyle, a nie takie wymówki  ::) To nikt, by chara nie stracił, bo ten dał passy na gather i dlatego zwyzywał otsa, a ten miał mu expić, a wykorzystywał buga, a ten to w sumie miał passy więc próbował sprzedać za rl hajs, ale ja o tym nie wiedziałem  ::) ::) ::)

Abstrahując już od tego kto ma racje w tej jednej z wielu sytuacji, gdzie ludzie czują się niesprawiedliwie potraktowani przez Ciebie nie uważasz, że zrobienie publicznego, klarowanego regulaminu z wypisanymi konsekwencjami załatwiło by niemalże wszystko?

Nie zgadzam się i nie popieram tego w jak lekki i bezrefleksyjny sposób przychodzi Ci zabrać komus postać i to jeszcze czasem wieloletnim graczom tego otsa, ale jeśli byłby dobrze zbudowany regulamin, gdzie jasno było by napisane, że za X przewinienie jest zabierania postać to nie musiał byś się co chwila kłócić z ludźmi o to, bo wiedzieli by jakie konsekwencja mają ich przewinienia, najwyżej musiał byś odpisać "masz to w regulaminie, trzeba było przeczytać", nie rozumiem czemu Rexia to ots z taką historią, stoi tyle czasu nie masz tak fundamentalnej rzeczy?
 

Mrozu

Odp: Propozycje Do Letniej Aktualizacji
« Odpowiedź #74 dnia: 04 Czerwiec 2023, 19:16:00 »
No tylko, że czasami ktoś jest inteligentniejszy i nie obraża mnie od kurew tylko ironicznie pisze, jak wtedy zdefiniowałbyś taki punkt?