Here you can change website language:

Autor Wątek: Stamina/pvp/mc  (Przeczytany 3406 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Voodoo

Stamina/pvp/mc
« dnia: 27 Lipiec 2017, 09:46:31 »
Wiele osób poruszało staminę, ale zaproponuję jeszcze jedną rzecz (która moim zdaniem jest sprawiedliwym układem teraz kiedy stamina działa poprawnie + jest staminer - o dość kontrowersyjnej cenie, ale te zmiany będą wtedy tego bardziej warte).

  • W przypadku kiedy ma się powyżej 40h - 150% expa, 39:59-14h staminy 100%, a poniżej 14h połowę exp (jak w Rl).
  • Przyspieszenie odnawiania się staminy? Np. 2 minuty off na 1 minutę staminy (a nie 3:1, w końcu to OTS).
  • Niech każdy ma sobie ile postaci zechce (na ile jest w stanie wymyślić sobie nazwy)... ale maksymalnie 3. postacie online - w każdej sytuacji, pvp, questy, eventy itp. Wtedy wzrośnie konkurencyjność.
  • Pvp od 145k? Trochę przesada, 100k było odpowiednie zdecydowanie. Ja nie narzekałam na 100k jak ktoś mnie zabił, czy musiałam wyjść z expa, ale 145k to już zbyt blisko nowego spella.

Może ktoś na to spojrzy z każdej strony, jakiś balance między wszystkim. :)
 

Tejo

Odp: Stamina/pvp/mc
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Lipiec 2017, 11:36:03 »
1. Nawet nawet moim zdaniem ;p
2. Jak najbardziej TAK
3. Również jestem za :)
4. Tutaj akurat podoba mi się aktualna sytuacja :D
 

Sung

Odp: Stamina/pvp/mc
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Lipiec 2017, 12:08:00 »
1. DUZY +
2. Tak
3. Max 4 osoby, nie 3.
4. 100k czy 145k, to jest okolo 1/2h dobrego expa, wiec nie widze roznicy.
 

KaKe HeRe

Odp: Stamina/pvp/mc
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Lipiec 2017, 18:21:31 »
1. Na tak.
4. Tak.
3. Do PVP zadnych MC.
4. Pvp od 75k.
"Czarne chmury nad miastem przykryły blask słońca
Człowiek w człowieku widzi zabawkę-początek końca
Znów czarna owca wyróżnia się ze stada
Sobą pozostać w tych czasach wyzwanie nie lada"
 

Arrdo

Odp: Stamina/pvp/mc
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Lipiec 2017, 18:26:40 »
1. Na nie z prostego powodu to OTS a nie RL żeby się pod nią ustawiać powinno być 4fun a nie do nabijania kabzy pod pretekstem takie jest moje zdanie.
reszta może być
 

Tomas

Odp: Stamina/pvp/mc
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Lipiec 2017, 10:26:44 »
Dobrze powiedziane , nie mieszać rl z ots , różnica jest taka jaka jest między niebem a ziemią. Pvp lepsze by było od 125k , od 75k-100k to za mało , po za tym jak ktoś chce wbijać rs mcki to niech się troszkę dłużej namęczy z expieniem :D. Pvp max 2 postacie , czyli main i mc (jedno). Odnawianie stamy jest jakie jest i nie trzeba tego poprawiać , można sb paśc i stama sie troche odnowi , bądz zdobyć staminera , nie jest o niego trudno :)
 

KaKe HeRe

Odp: Stamina/pvp/mc
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Lipiec 2017, 10:44:53 »
Czemu nie mieszac z rl?
Skoro samozwańczy "buk" OTS'a Jerrynio McDonald robil "balans" kierujac sie rl jak i pod Siebie...
"Czarne chmury nad miastem przykryły blask słońca
Człowiek w człowieku widzi zabawkę-początek końca
Znów czarna owca wyróżnia się ze stada
Sobą pozostać w tych czasach wyzwanie nie lada"
 

Tomas

Odp: Stamina/pvp/mc
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Lipiec 2017, 13:32:16 »
Zeby była róznica , kto chce grać na rl niech idzie na rl kto chce ots to ots , a nie upodabniać :P równie dobrze za niedługo gówno może byc miód :P Buk hehe przez takich typów otsy straciły popularność bo wbijają takie osoby i je niszczą , wyzywają innych itp , a ogarnięta część graczy to normalni ludzie którzy graja w tą gierke dla zabicia czasu bądz po prostu ją lubią , ale jak widzą takich pacjentów to wolą sie przenieść gdzie indziej bo dla niektórych ponad wszystko ważna jest atmsofera w jakiej się gra , a przy jerrym dobra atmosfera nie istenieje xd
 

Voodoo

Odp: Stamina/pvp/mc
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Lipiec 2017, 22:57:37 »
Dobrze powiedziane , nie mieszać rl z ots , różnica jest taka jaka jest między niebem a ziemią. Pvp lepsze by było od 125k , od 75k-100k to za mało , po za tym jak ktoś chce wbijać rs mcki to niech się troszkę dłużej namęczy z expieniem :D. Pvp max 2 postacie , czyli main i mc (jedno). Odnawianie stamy jest jakie jest i nie trzeba tego poprawiać , można sb paśc i stama sie troche odnowi , bądz zdobyć staminera , nie jest o niego trudno :)

Niby tak nietrudno zdobyć staminera: https://prnt.sc/g1l8os  ;D