Here you can change website language:

Autor Wątek: BALANS  (Przeczytany 2027 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Preferuje Bletki

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
BALANS
« dnia: 31 Październik 2018, 17:05:15 »
Siema, mam pytanie odnośnie balansu.
Z góry mówie, że nie mam zamiaru wyzywać i pluć się przez kabel po prostu chce się dowiedzieć czy będzie kminione coś z aktualnym balansem czy już tak zostaje?
Najbardziej mi chodzi o to, że tak naprawdę według mnie jakiś czas temu balans był ok, ale teraz?
Nie można uhać na daleko, to że mrować nie można jest ok tak jest na większosci ots ale uhem, serio? Pierwszy raz się z czymś takim spotykam ;p
Niech ten uh daje mniej ale niech leczy takie jest moje zdanie... ;)
Drugi wątek który chcę poruszyć to chodzi o to, że jakiś czas temu było nawet spoko (każda profa była w czymś dobra ed szybko expil, ek to czołg, ms nakurwiał, a palek był taki pośredni) a teraz jest jeden wielki misz masz ;p

Z góry dzięki za odpowiedź ;)

 

Mrozu

Odp: BALANS
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Październik 2018, 17:16:56 »
Chciałbyś zmian u RP/EK, tak?
 

Aloesowy

Odp: BALANS
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Październik 2018, 17:22:18 »
Nie da się ustawić dobrze balansu w tej chwili, później masz nowe itemy, które dają jeszcze więcej protekcji itp i znowu będzie problem..
Leczenie uhem na dystans to by było przegięcie, tak nie może być, jednak obniżenie kurwa leczenia mega uha o połowę to jest pojebane, było dobrze wcześniej ;]
Blah Blah Blah
 

Preferuje Bletki

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: BALANS
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Październik 2018, 17:29:37 »
Mrozu wydaje mi się, że tak- gram sobie każdą profesją i po ostatnich zmianach wydaje mi się że najbardziej po dupie dostał właśnie ek/rp i to chyba przez tego uha :)