Here you can change website language:

Autor Wątek: Propozycje zmian  (Przeczytany 6998 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Galba

Propozycje zmian
« dnia: 01 Listopad 2018, 17:56:15 »
No to zapraszam do dyskusji

1*Zwiekszyc lekko ue ek,  275k nie zabija zombi na strzala, gdzie kazda inna profesja chyba na 250k zabija
2*[DONE]
3*dodac mozliwosc uzywania mega mr oraz czarow leczacych
4*[DONE]
5*[DONE]
6*Ogarnac expy na bramce 300k (tylko jeden jest dobry i jeden sredni, reszta to syf dla 150k leveli)
7*Jeszcze raz zwiekszyc sile predatora (dalej wcale taki mocny nie jest, moze powinien sie przerzucac?)
8*Zmniejszyc bramki lewelowe na questach na atlantisie (teraz atlantis od 250k a wszystkie bramki 300k+)
9*Zmniejszyc level na elite ticket (250k-300k)
10*[DONE]
11*dodac golden falcon
12*[DONE].
13*Dodac daily taski na potowry: emo, dark emo, elite efreet, efreet evil, achad, atlantis guard, creazy amazon, phyrus, zombi cor
14*Poprawic urkyte expiowsko elite efreet i ukryte emo
15*Dodac urkyte expiowsko atlantis guardow na atlantisie
16*[DONE]
« Ostatnia zmiana: 01 Listopad 2018, 22:16:38 wysłana przez Galba »
 
Osoby które lubią ten post: Mrozu

Galba

Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Listopad 2018, 17:57:47 »
17* usunac ctf event (zbugowany syf na ktory nikt nie chodzi)
 

Aloesowy

Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Listopad 2018, 18:41:16 »
18* Zwiększyć mega uha.
Blah Blah Blah
 

MASAKRATOR

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Listopad 2018, 19:44:53 »
19* OGÓŁEM NAPRAWIC OTSA OD 0
 

MaDa FaKa

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Listopad 2018, 20:35:05 »
ZA -DOBRE ZMIANY
 

SzejMejVaNej

Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Listopad 2018, 20:40:12 »
runy mozna zrobic, ek juz ma takie ue, ogolnie polowa tego juz jest wprowadzona xd
 

Galba

Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Listopad 2018, 20:46:38 »
Co niby wprowadzone jest?
 

SzejMejVaNej

Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Listopad 2018, 21:40:42 »
10 - zrobione, 5- nie wiem po co to, 9 - elite ticket jest dla "elity", wiec jakis level trzeba miec - 360k to fajna liczba :D, 11- po co to komu? Potem ma byc placz, ze za ek za duzo hp, ze ed i ms sie dlugo trzymaja? 16- da sie runy zrobic z blankow, 13- daily taski sa po to, zeby nie isc na resp, na ktorym masz waypointy, tylko wlasnie odejsc od rutyny :), 1 - ek i tak bije sporo - nie wiem co jest w tym dziwnego, ze bije mniej niz inne postacie. To na ta chwile tyle.
 

Galba

Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #8 dnia: 01 Listopad 2018, 22:19:53 »
9*Podobno quest na elite jest bardzo trudny wiec moim zdaniem jak ktos da rade go zrobic na 200k levelu to chyba samym tym udowadnia ze jest elitarnym graczem.
11*Jest osobny temat o golden falconie, i znaczna wiekoszosc ludzi go chciala
13*Tak ale w tej chwili oplaca sie robic tylko taska na combo, jak doda te moby co proponowalem to bedzie z 30+ roznych taskow, wiec i tak bedzie trzeba expy zmieniac, a tak przynajminej raz na jakis czas trafi sie task ktorego bedziesz chcial zrobic
14*W dmg eka chodzi glownie o to ze ma duzo gorzej niz inne profesjie do expienia, na zombi nawet nie ma co wchodzic bo bedzie mial 200 leveli max
 

Rumeye

Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #9 dnia: 01 Listopad 2018, 22:56:57 »
Co to w ogóle jest?
Robić otsa pod Wicked, gdzie poruszając temat balansu otsa oni pier**** o expieniu ( mały lvl/h - cytuje ).
Robią jakieś śmieszne dominando gdzie nie ma innego teamu, w dodatku mrozu swoimi zmianami robi wszystko pod nich :D
Do 300k napierdalali ludzi z mega sd, ale jak juz 300k wbije i spell quest done, mega sd bije co 5 sekund ( GJ MROZU ) .

Ale dojeb im jeszcze respy, na które muszą wpaść całą ekipą żeby wybić 3 ludzi na 12 charach ( limit MC oczywiście zmniejszony przez płacz wicked)

Brak mi słow,
reasumując gówno otsik na ten moment, a było git :p
 

Wielki Pyton

Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #10 dnia: 01 Listopad 2018, 23:05:51 »
W każdym wątku były robione ankiety, teraz wystarczył jeden post, który dziwnym trafem został juz usunięty ;D  +1 Rumeye
 

Wielki Pyton

Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #11 dnia: 01 Listopad 2018, 23:09:27 »
Konkretnie chodziło mi o śmieszny post kogoś z Wicked dotyczący spella i SD.
 

Mrozu

Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #12 dnia: 01 Listopad 2018, 23:18:07 »
Nie wiem czy wiesz, ale oni nic nie pisali o tym SD, bynajmniej ja nie kojarzę, po prostu większość osób pisała, że jest za mocne + spelle od 300k biją mniej niż one, na ten moment został zwiększony exhausted, ale może zostanie zmniejszony, a zmiany, które dzisiaj wprowadziłem były wybiórcze. Zresztą on w tym temacie pisze to czego chce większość.

//
Edytował główny post, ale zmiany, które tam były, a ja je wprowadziłem z tego co wiem dotyczą większości a nie topki.
 

Rumeye

Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #13 dnia: 01 Listopad 2018, 23:27:34 »
Większość czytaj Wicked tak ?
 

Aloesowy

Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #14 dnia: 01 Listopad 2018, 23:28:45 »
Niestety muszę się zgodzić z Rumeye w więcej niż 100%, a potem czyja wina, że ots padł, proponuję zmienić administrację, galba powie żeby mu dupę wylizać i co wtedy? ^^
Zdjęcia niech przypomną, kto robił te questy, opierały się kurwa na mega uhu, teraz to balansuj ;] Gibon, sry Galba Ci pomoże.


PS. Żeby zrobić Elite trzeba bić z sd, więc gratuluję zmian ;]
Forum jest tak chujowe, że nie można zdjęć dodać, nawet w gif, za duży rozmiar, najs.
Blah Blah Blah