Here you can change website language:

Autor Wątek: Taski  (Przeczytany 8419 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Grabek

Taski
« dnia: 11 Maj 2020, 20:42:47 »
Dzień Doberek, pomijając już, że pvp jest od 200k, po co dlaczego, nie wiem, to bramka od tasków powinna być od 200k i tyle, wchodzi Ci zaruchaniec noobem 130k i nie da sie taska zrobic, bo biega na follow albo wybija wszystko, mam nadzieje, że jak najszybciej Mrozu
« Ostatnia zmiana: 11 Maj 2020, 22:25:20 wysłana przez Grabek »
 
Osoby które lubią ten post: st00l

Issei

Odp: Taski
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Maj 2020, 20:57:52 »
Niestety muszę cię zasmucić, ale Tibia to gra pełna nienawiści i niesprawiedliwości. Wasze płacze nie mają sensu, ponieważ sami sobie na to zapracowaliście. Skoro wy za przeproszeniem "gnoiliście" nowych graczy, nie dając im expić i wbijać lvla, to prawdopodobnie Oni postanowili, że Wy też nie będziecie expić  :) . Tak jak napisałem na początku "Tibia to gra pełna nienawiści i niesprawiedliwości", a jak już od dawna wiadomo: "Nienawiść rodzi nienawiść".
 
Osoby które lubią ten post: Rufik, Simon, Pentar, Zbynek, Kineker, Grundi, Wedkarz

Riss

Odp: Taski
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Maj 2020, 21:39:42 »
Co do tasków to raczej bym powiedział że na taka ilość graczy po 1 tp moba to dość śmieszna sprawa ;d
 
Osoby które lubią ten post: Grabek

Grabek

Odp: Taski
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Maj 2020, 22:27:51 »
Niestety muszę cię zasmucić, ale Tibia to gra pełna nienawiści i niesprawiedliwości. Wasze płacze nie mają sensu, ponieważ sami sobie na to zapracowaliście. Skoro wy za przeproszeniem "gnoiliście" nowych graczy, nie dając im expić i wbijać lvla, to prawdopodobnie Oni postanowili, że Wy też nie będziecie expić  :) . Tak jak napisałem na początku "Tibia to gra pełna nienawiści i niesprawiedliwości", a jak już od dawna wiadomo: "Nienawiść rodzi nienawiść".

Zabawne jest twoje pierdolenie, o nie pozwalaniu expienia nowym graczom, nie bije nowych graczy, nie choidze za nimi, jak moge to prosze o opuszczenie respa, pozatym lajki dały Ci wszyscy twoi znajomi z swietnej rpg gildii rexia.
Swoją drogą nie biłem was prawie, że nigdy, tylko poszczegolne osoby, które mi przeszkadzały, a teraz za te nooby oberwie cala gildia, zaczynam exivowac.
pozdrawiam

ps. ustawcie sobie kazdy tego zejbanego antyrsa co daje xloga po killu
« Ostatnia zmiana: 11 Maj 2020, 23:45:29 wysłana przez Grabek »
 
Osoby które lubią ten post: Pentar, Pietrek Kogucik, WCA

Issei

Odp: Taski
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Maj 2020, 00:26:10 »
Niestety muszę cię zasmucić, ale Tibia to gra pełna nienawiści i niesprawiedliwości. Wasze płacze nie mają sensu, ponieważ sami sobie na to zapracowaliście. Skoro wy za przeproszeniem "gnoiliście" nowych graczy, nie dając im expić i wbijać lvla, to prawdopodobnie Oni postanowili, że Wy też nie będziecie expić  :) . Tak jak napisałem na początku "Tibia to gra pełna nienawiści i niesprawiedliwości", a jak już od dawna wiadomo: "Nienawiść rodzi nienawiść".

Zabawne jest twoje pierdolenie, o nie pozwalaniu expienia nowym graczom, nie bije nowych graczy, nie choidze za nimi, jak moge to prosze o opuszczenie respa, pozatym lajki dały Ci wszyscy twoi znajomi z swietnej rpg gildii rexia.
Swoją drogą nie biłem was prawie, że nigdy, tylko poszczegolne osoby, które mi przeszkadzały, a teraz za te nooby oberwie cala gildia, zaczynam exivowac.
pozdrawiam

@Grabek
Na początku chciałbym Cię przeprosić że wypiszę w punktach moje uwagi. A więc:
Po pierwsze chciałbym Cię prosić o kulturę wypowiedzi, gdyż chamstwem i wyzwiskami nic nie zyskasz (jak widać tylko tego was uczą w tej guildii).
Po drugie dlaczego grozisz innym i to publicznie na forum?
Po trzecie moja wcześniejsza wypowiedź była skierowana do grupy, a nie indywidualnie do Ciebie, więc nie rozumiem po co to uniesienie i i bulwersacja na temat twojej persony.
Po czwarte nie rozumiem argumentu z like'ami. Co to ma do tematu? Co one wg wnoszą, że tak Cię irytują? Ja nigdy o like'a nie prosiłem i prosić nie będę. To jest forum, a tu panuje demokracja i wolność słowa, więc nie możesz się wściekać i zabraniać komuś dania like'a, jeżeli czyjś post się podoba lub go popiera. Jeśli cię to uszczęśliwi to mogę założyć kilka kont na tym forum i tobie też dawać like, choć uważam że jest to sprzeczne z całą ideą działania forum.
Po piąte, każdy radzi sobie jak może i czerpie satysfakcje z innych rzeczy. Jedni uwielbiają pk'ować i wbijać rs'y (za co muszę cię pochwalić, bo dobrze sobie z tym radzisz), drudzy chcą grać RPG, expić i robić questy, a inni zaś z kolei handlować i pomnażać swój majątek, a jeszcze inni z przeciwdziałają innym. Ty jako osoba oraz Twoja guildia nie możecie prowadzić dyktatury, a jeśli pojawia się nowa metoda żebym wam przeciwdziałać, to wylewać ciągle swe żale na forum (To taski, to trudne questy, to za słabe eq, to mało expów). Server jest jaki jest i my możemy tylko składać propozycje, a to czy ona będzie wzięta pod uwagę, czy nie zależy tylko od Szanownego Mroza, a nie od płaczu i krzyków na forum. Do spraw trzeba podchodzić dojrzale i wyrozumiale, bo przecież to tylko pixelowa gra, z której każdy wg swoich upodobań powinien czerpać radość, bo przecież o to powinno nam chodzić spędzając czas przy grach.
Nawiązując do mojej wcześniejszej wypowiedzi: "Nienawiść rodzi nienawiść", więc jeżeli gracze nie mają podchodów w bezpośrednim starciu, to nie dziwcie się, że próbują Wam lub jak uważasz tylko Tobie, przeszkadzać w expieniu i przeciwdziałać wobec Wam (Tobie).

Na koniec tej wypowiedzi bardzo chciałbym Cię oraz innych użytkowników tego forum prosić o kulturę wypowiedzi i brak obrażania innych, gdyż nie godzi się na to dorosłym ludziom. Wychowanie to podstawa!

Z poważaniem
Gracz Rexii
 
Osoby które lubią ten post: Elvin, Pentar, Grabek, Kineker, Wedkarz

Elvin

Odp: Taski
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Maj 2020, 00:36:10 »
Niestety muszę cię zasmucić, ale Tibia to gra pełna nienawiści i niesprawiedliwości. Wasze płacze nie mają sensu, ponieważ sami sobie na to zapracowaliście. Skoro wy za przeproszeniem "gnoiliście" nowych graczy, nie dając im expić i wbijać lvla, to prawdopodobnie Oni postanowili, że Wy też nie będziecie expić  :) . Tak jak napisałem na początku "Tibia to gra pełna nienawiści i niesprawiedliwości", a jak już od dawna wiadomo: "Nienawiść rodzi nienawiść".

Zabawne jest twoje pierdolenie, o nie pozwalaniu expienia nowym graczom, nie bije nowych graczy, nie choidze za nimi, jak moge to prosze o opuszczenie respa, pozatym lajki dały Ci wszyscy twoi znajomi z swietnej rpg gildii rexia.
Swoją drogą nie biłem was prawie, że nigdy, tylko poszczegolne osoby, które mi przeszkadzały, a teraz za te nooby oberwie cala gildia, zaczynam exivowac.
pozdrawiam

@Grabek
Na początku chciałbym Cię przeprosić że wypiszę w punktach moje uwagi. A więc:
Po pierwsze chciałbym Cię prosić o kulturę wypowiedzi, gdyż chamstwem i wyzwiskami nic nie zyskasz (jak widać tylko tego was uczą w tej guildii).
Po drugie dlaczego grozisz innym i to publicznie na forum?
Po trzecie moja wcześniejsza wypowiedź była skierowana do grupy, a nie indywidualnie do Ciebie, więc nie rozumiem po co to uniesienie i i bulwersacja na temat twojej persony.
Po czwarte nie rozumiem argumentu z like'ami. Co to ma do tematu? Co one wg wnoszą, że tak Cię irytują? Ja nigdy o like'a nie prosiłem i prosić nie będę. To jest forum, a tu panuje demokracja i wolność słowa, więc nie możesz się wściekać i zabraniać komuś dania like'a, jeżeli czyjś post się podoba lub go popiera. Jeśli cię to uszczęśliwi to mogę założyć kilka kont na tym forum i tobie też dawać like, choć uważam że jest to sprzeczne z całą ideą działania forum.
Po piąte, każdy radzi sobie jak może i czerpie satysfakcje z innych rzeczy. Jedni uwielbiają pk'ować i wbijać rs'y (za co muszę cię pochwalić, bo dobrze sobie z tym radzisz), drudzy chcą grać RPG, expić i robić questy, a inni zaś z kolei handlować i pomnażać swój majątek, a jeszcze inni z przeciwdziałają innym. Ty jako osoba oraz Twoja guildia nie możecie prowadzić dyktatury, a jeśli pojawia się nowa metoda żebym wam przeciwdziałać, to wylewać ciągle swe żale na forum (To taski, to trudne questy, to za słabe eq, to mało expów). Server jest jaki jest i my możemy tylko składać propozycje, a to czy ona będzie wzięta pod uwagę, czy nie zależy tylko od Szanownego Mroza, a nie od płaczu i krzyków na forum. Do spraw trzeba podchodzić dojrzale i wyrozumiale, bo przecież to tylko pixelowa gra, z której każdy wg swoich upodobań powinien czerpać radość, bo przecież o to powinno nam chodzić spędzając czas przy grach.
Nawiązując do mojej wcześniejszej wypowiedzi: "Nienawiść rodzi nienawiść", więc jeżeli gracze nie mają podchodów w bezpośrednim starciu, to nie dziwcie się, że próbują Wam lub jak uważasz tylko Tobie, przeszkadzać w expieniu i przeciwdziałać wobec Wam (Tobie).

Na koniec tej wypowiedzi bardzo chciałbym Cię oraz innych użytkowników tego forum prosić o kulturę wypowiedzi i brak obrażania innych, gdyż nie godzi się na to dorosłym ludziom. Wychowanie to podstawa!

Z poważaniem
Gracz Rexii
Takich użytkowników potrzeba na tym forum bo większość pisze wypowiedzi gdzie 80% to obrażanie innych bo ktoś ma inne zdanie co jest śmieszne.
Pozdrawiam
 
Osoby które lubią ten post: Simon, Pentar, Issei

Roki Mag

Odp: Taski
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Maj 2020, 05:25:39 »
Ja pierdole co za listy oficjalne i rozprawki. Chyba cały dzień z mamą to pisałeś hehe. Kulturę ja zawsze szanuje ale bez przesady. A grabkowi chodzi o to że są tworzone konta tzw noobchary (do 200k lvl), których nie da się zabić. I takie chary są specjalnie stawiane na taskach aby umyślnie utrudniać ich sprawne wykonanie. Do czego przyznała się wielokrotnie najbardziej spłakana gildia, której na serwerze pvp przeszkadza że ktoś ich zabił. Trochę jesteście śmieszni. I mogę się założyć że ci którzy najbardziej płaczą jakby byli po drugiej stronie barykady (u nas w gildii) to by im nie przeszkadzało to co robimy i że dominujemy.. Pozdro chłopcy i panowie. 😁
 

Pentar

Odp: Taski
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Maj 2020, 11:15:34 »
Ja pierdole co za listy oficjalne i rozprawki. Chyba cały dzień z mamą to pisałeś hehe. Kulturę ja zawsze szanuje ale bez przesady. A grabkowi chodzi o to że są tworzone konta tzw noobchary (do 200k lvl), których nie da się zabić. I takie chary są specjalnie stawiane na taskach aby umyślnie utrudniać ich sprawne wykonanie. Do czego przyznała się wielokrotnie najbardziej spłakana gildia, której na serwerze pvp przeszkadza że ktoś ich zabił. Trochę jesteście śmieszni. I mogę się założyć że ci którzy najbardziej płaczą jakby byli po drugiej stronie barykady (u nas w gildii) to by im nie przeszkadzało to co robimy i że dominujemy.. Pozdro chłopcy i panowie. 😁

Płaczą tylko te osoby, które nie widzą życia poza tym otsem :)
Bota postawić może każdy, nawet nowy gracz, a task ma być dodatkiem. Jeśli Mrozu by chciał żeby małe lvle nie mogły tam expic to by zrobił te potwory silniejsze.
Dodam jeszcze że ja jako członek najbardziej splakanej gildii nie raz byłem zapraszany do waszej gildii, lecz nie odpowiada mi wasza kultura (3/4 gildii) i zachowanie w stosunku do osób które nigdy Wam nic nie zrobiły.
 
Osoby które lubią ten post: Kineker, Wedkarz

Issei

Odp: Taski
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Maj 2020, 12:30:05 »
@Roki Mag
Tu nie chodzi o pisanie rozprawek, lecz o wypowiedzenie się na temat. Tyle chciałem powiedzieć, więc tyle napisałem, ponieważ mam do tego prawo. Piszesz, że szanujesz kulturę ale zaczynasz swoją wypowiedź od "Ja pierdole", a po za tym zarzucasz mi nieudolność i brak zdolności do samodzielnego napisania postu :(. Rozumiem, że nazywając spłakaną guildią wg ciebie chodzi o Rexię (wnioskuję po wypowiedzi Grabka). Jakoś nie zauważyłem, aby Oni pisali jakieś posty i publicznie płakali i wylewali swoje żale, tak jak robicie to Wy za każdym razem gdy coś się Wam nie podoba. A jeśli chodzi o tą "drugą stronę barykady" to ja was rozumiem, że aktualnie czujecie się bezkarni i myślicie, że wszystko możecie i wszystko się wam należy, ale uwierzcie, że tak nie nie jest. Pomimo Waszej aktualnej dominacji OTS'a będziecie traktowani jak każdy inny gracz, czyli z równością.
 
Osoby które lubią ten post: Kineker

Roki Mag

Odp: Taski
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Maj 2020, 13:43:06 »
Nie napisałem że jestem kulturalny, tylko szanuje kogoś kulturę wypowiadania się. Ja lubię soczyscie wyrażać swoje odczucia ale nie uważam się za jakiego hama xd
Kilka osób z gildi rexia zakładało tu nawet specjalnie inne konta żebyśmy nie wiedzieli kto zakłada takie durne tematy, nagonki na nas. Jeśli kogoś uraziłem tym "płakaniem" to przepraszam, tak uogólniłem sobie. Napewno są tam wporzadku gracze jak i unas są tacy. Uważam że z każdym idzie się dogadać więc nie pisz że 3/4 naszej gildii jest taka i owaka przez pryzmat kilku graczy.
Mamy dominację, bo ciężko  i dlugo na nią walczyliśmy z gitszejro, tracąc przy tym sporo lvli i nerwów. I nie uważam że wszystko się nam należy ale możemy sporo bo mamy zgrana i silna pake.
Nikomu nie chce się zrobić gildi i nam przeciwstawić to jest jak jest. I będzie tak dalej, bo to server pvp a nie rpg.
Uprzedzam komentarze typu "nie da się expic bo ciągle zabijacie", od kiedy tu gram zawsze była jakaś gildia dominującą i było to samo. Padałem ciągle, wszystkie expowiska zajęte, strach było z temple wyjść. Biegały same wagony na navi z high lvl. W questach nikt nie pomagał albo ubijał przy nagrodzie. Ale jakoś się udało wybić. Teraz Mrozu i tak zrobił tyle modyfikacji że zrobić 600k+ to pryszcz. Czego dobrym przykładem jest kolega Riss który przy każdej okazji jest zabijany, a jak się wyexpil ładnie. Da się? Pewnie ze się da.
Pozdro
 

Simon

Odp: Taski
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Maj 2020, 14:02:00 »
Nie napisałem że jestem kulturalny, tylko szanuje kogoś kulturę wypowiadania się. Ja lubię soczyscie wyrażać swoje odczucia ale nie uważam się za jakiego hama xd
Kilka osób z gildi rexia zakładało tu nawet specjalnie inne konta żebyśmy nie wiedzieli kto zakłada takie durne tematy, nagonki na nas. Jeśli kogoś uraziłem tym "płakaniem" to przepraszam, tak uogólniłem sobie. Napewno są tam wporzadku gracze jak i unas są tacy. Uważam że z każdym idzie się dogadać więc nie pisz że 3/4 naszej gildii jest taka i owaka przez pryzmat kilku graczy.
Mamy dominację, bo ciężko  i dlugo na nią walczyliśmy z gitszejro, tracąc przy tym sporo lvli i nerwów. I nie uważam że wszystko się nam należy ale możemy sporo bo mamy zgrana i silna pake.
Nikomu nie chce się zrobić gildi i nam przeciwstawić to jest jak jest. I będzie tak dalej, bo to server pvp a nie rpg.
Uprzedzam komentarze typu "nie da się expic bo ciągle zabijacie", od kiedy tu gram zawsze była jakaś gildia dominującą i było to samo. Padałem ciągle, wszystkie expowiska zajęte, strach było z temple wyjść. Biegały same wagony na navi z high lvl. W questach nikt nie pomagał albo ubijał przy nagrodzie. Ale jakoś się udało wybić. Teraz Mrozu i tak zrobił tyle modyfikacji że zrobić 600k+ to pryszcz. Czego dobrym przykładem jest kolega Riss który przy każdej okazji jest zabijany, a jak się wyexpil ładnie. Da się? Pewnie ze się da.
Pozdro

Nie rozumiem twojej wypowiedzi bo utrudniasz ludziom grę tutaj i z ekipą nękacie nawet graczy na questach VIP po prostu kilku graczy wpadło na pomysł jak załatwić was waszym własnym sposobem i już po 1-2 dniach zakładanie temat na forum i twierdzicie że pewni gracze płaczą ale to wy zaczęliście temat z wulgaryzmami i nagle się okazuje że nic nikomu nie zrobiliście myślę że jak byś ogarnął swoich kolegów to sytuacja by się uspokoiła  ;) tibia to gra pełna nienawiści i niesprawiedliwości
« Ostatnia zmiana: 12 Maj 2020, 14:04:16 wysłana przez Andrag »
 

Roki Mag

Odp: Taski
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Maj 2020, 14:29:02 »
Na quetach VIP? Toć tam same swierzaki grają. Chyba że chodzi Ci o quest na zwój Atlantis, to się zgadza. Tam jest dobra miejscówka na taski dlatego tam często wpadamy, bo nie może być za łatwo hehe.
Załatwiliście nas naszym własnym sposobem? Nas można zabić i problem z głowy. Tak jak to ostatnio dzieje się na expowiskach ptero, gdzie sztywno są ciągle wynoszeni, bo nie mamy dużo charow żeby tam wejść albo się nikomu nie chce po prostu. A wy puszczacie jakieś noobchary, z którymi nie można zrobić nic, bo jest protekcja do 200k. To podpada pod blokowanie expowiska. Taka mała różnica między tym co my robimy, a na co wy wpadliście. Dlatego fajnie jakby @Mrozu się wypowiedział co o tym sądzi.
« Ostatnia zmiana: 12 Maj 2020, 14:43:55 wysłana przez Roki Mag »
 
Osoby które lubią ten post: Grabek

Simon

Odp: Taski
« Odpowiedź #12 dnia: 12 Maj 2020, 15:07:52 »
Na quetach VIP? Toć tam same swierzaki grają. Chyba że chodzi Ci o quest na zwój Atlantis, to się zgadza. Tam jest dobra miejscówka na taski dlatego tam często wpadamy, bo nie może być za łatwo hehe.
Załatwiliście nas naszym własnym sposobem? Nas można zabić i problem z głowy. Tak jak to ostatnio dzieje się na expowiskach ptero, gdzie sztywno są ciągle wynoszeni, bo nie mamy dużo charow żeby tam wejść albo się nikomu nie chce po prostu. A wy puszczacie jakieś noobchary, z którymi nie można zrobić nic, bo jest protekcja do 200k. To podpada pod blokowanie expowiska. Taka mała różnica między tym co my robimy, a na co wy wpadliście. Dlatego fajnie jakby @Mrozu się wypowiedział co o tym sądzi.

Nie chodzi mi o tamte questy ale były przypadki ataków na graczy którzy chodzili na quest y spel 150k itd. Ludzie po prostu poszli na taski expić nie jest to utrudnianie dostępu bo z tych potworów też lecą silki poce itd. Nie widziałem żeby był zablokowany pz np
 

Korupcja

Odp: Taski
« Odpowiedź #13 dnia: 12 Maj 2020, 15:09:12 »
Po 1 to nie zmieniałbym tych taskow bo dużo nowych osób robi sobie na nich taski żeby zdobyć jakieś eq więc jaki byłby sens jakby mogli zdobyć takie eq jak np shs czy soul buty od 200k.
Po 2 mówisz coś o tym że można Was ubić, ale chyba dobrze wiesz ze teraz żeby ubić ponad 600k ms to musieli by wpaść w 5 mc 400k a o palku to już nie wspomnę. A jeszve jak Was ubija to i tak wpadniecie w więcej osób więc not worth ;)

PS. Utkaj pizde tym rokim bo mówisz coś o tym że sam się wybiles a prawda jest taka że kupiłeś chara jak miał 630k i w 2 miesiące wbiles tylko 60k więc gz.
 

Issei

Odp: Taski
« Odpowiedź #14 dnia: 12 Maj 2020, 15:15:29 »
@Roki Mag
Chciałbym cię zapytać gdzie łamany jest regulamin skoro masz takie pretensje? Jakie blokowanie expa? Jest wyraźnie napisane, że bana z blokowanie expa można dostać jeżeli nie można zabić blokady w 10 osób, a z tego co wiem osoby bez pvp można przechodzić, więc jaka blokada? Kolejno jak możesz nazwać to blokowaniem expowiska skoro możesz się swobodnie poruszać? Dla przykładu może ktoś puszcza noobki na Hydra Slayer, bo z nich drobi CC, a ponieważ inne respy są przepełnione noobkami od kasy, a kasyna pełne zawsze to jakiś sposób zarobku.
Zgadzam się również kolegą wyżej, bo małe lvle zabijają te potworki dla eq. Np. Magistry dla Dark Warrior Armor, bo z POI chce wziąć Ninja Armor potrzebną do Hadesa.

PS. Kolejny raz proszę o kulturę wypowiedzi, bo jesteśmy poważnymi i dorosłymi ludźmi, a szacunek dla drugiej osoby się należy!

Z poważaniem,
Gracz Rexii
 
Osoby które lubią ten post: Simon, Kineker, Wedkarz