Here you can change website language:

Autor Wątek: Zostałem Okradziony  (Przeczytany 2467 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lani Malwani

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: -1
    • Zobacz profil
Zostałem Okradziony
« dnia: 11 Październik 2019, 13:40:38 »
Witam!!
A więc na wstępie chcę powiedzieć może iż jestem świeżym graczem a w tibie gram z małymi przerwami prawie 7 lat i znam regulamin i w pełni rozumiem że Administracja nie ponosi odpowiedzialności za dokonane kradzieże oraz przekręty na graczach ale pierwszy raz czuję obowiązek poruszenia tematu kradzieży jaka mnie spotkała mimo wszystko. A więc gracz o niku Mlodyy Rp oddał mi swoje konto na dowód tego mogę podać jego login i stare hasło jednak nie zauważyłem że konto posiada r keya no i tutaj niestety poległem ponieważ grając tym kontem miałem dostęp do swojego domku w którym znajdowały się wszystkie moje przedmioty no i niestety po kilku dniach zostały one skradzione a konto zostało odzyskane poprzez wprowadzenie r keya. Tu już nie chodzi o sam fakt tego że je ukradł a tego że ja te przedmioty zakupiłem za punkty premium wykładając na nie swoje pieniądze. Jak większość wie niemogę uczestniczyć w eventach oraz rużnych innych zabawach ponieważ niemam takiej możliwości bo wszystko jest popołudniu a mój czas jest ograniczony prze prawo które mnie skazało na umieszczenie w Zakładzie Poprawczym. Jako gracz który mimo wszystko kontynuje grę a zarazem swoje hobby i pasję proszę o rozpatrzenie tego tematu i mądre podejście do sprawy. Z góry chciałbym bardzo podziękować i pozdrawiam wszystkich graczy. Z wyrazami szacunku Lani Malwani
 

Rufik

Odp: Zostałem Okradziony
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Październik 2019, 14:40:34 »
Wina jest po twojej stronie więc nie rozumiem problemu?? :-\
Skoro typ dał Ci konto dlaczego nie przeniosłeś go sobie na swoje acc?? :-\
Moim zdaniem nie powinni Ci nic oddawać ponieważ ty popełniłeś błąd grając na czyimś koncie.
 

BYONE

Odp: Zostałem Okradziony
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Październik 2019, 15:54:23 »
Gdy ktoś daje ci konto wchodzisz w AUKCjA POSTACI > Dodaj Aukcje > wystawiasz postac za 1-xxx pp kupujesz na swoim głównym koncie postać przechodzi na twoje własne konto a konto tamtego gracza jest tamtego gracza tyle że bez postaci masz niepoukładane w głowie żeby teraz dając się tak oszukać chcąc sprawiedliwości za ten czyn. w świetle prawa on cie nie okradł tylko po prostu odzyskał postać swoją.
 
Osoby które lubią ten post: Rufik

WIELKI

Odp: Zostałem Okradziony
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Październik 2019, 13:41:14 »
Wymiana postaci też istnieje, po coś to jest :P
WIELKI MISTRZ YODA
 
Osoby które lubią ten post: Rufik

Sung

Odp: Zostałem Okradziony
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Październik 2019, 17:11:08 »
Osoby wyżej wyjaśniły, zamykam.