Here you can change website language:

Ankieta

Czy na Castle WAR Event powinien być limit do 20 osób?

Tak
14 (35.9%)
Nie
23 (59%)
Nie mam zdania/nie znam się
2 (5.1%)

Głosów w sumie: 38

Autor Wątek: Castle WAR  (Przeczytany 2808 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mrozu

Castle WAR
« dnia: 02 Kwiecień 2020, 22:16:41 »
Proszę o komentarze.
 

Daniel Piaskowski

Odp: Castle WAR
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Kwiecień 2020, 22:32:55 »
Po co ten limit? Ktoś chce iść się bić i nie pójdzie bo nie będzie już miejsca 😂😂😂 na mcku i tak ludzie nie chodzą. Porażka jestem na nie
 

Mrozu

Odp: Castle WAR
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Kwiecień 2020, 22:35:02 »
Od dłuższego czasu mam o to spam więc zrobię ankietę, będzie sprawiedliwie.
 

JERRY

Odp: Castle WAR
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Kwiecień 2020, 06:06:58 »
Słuchaj tyle ile jest osób w gildi tyle osob walczy o zamek, nie ma czegos takiego ze sa jakies limity nigdzie tego nie ma a juz napewno nie do 20 osob, jezeli chodzi o castle to to jest event DRUŻYNOWY a wiec CAŁA DRUŻYNA w nim bierze udział koniec płaczu i koniec robienia otsa pod kogos. Jest jak jest jezeli maja za mało ludzi niech dobiora to nie jest wina tych którzy mieli by być poszkodowani nie biorąc udziału w evencie. Przymykam nie biore udzialu w tym głupim głosowaniu.

A i jeszcze dało by sie to obejść przez jakies głupie robienie gildi drugich i na 2 teamy wchodzenie ale to wszystko jest bezsensu !!!!! NIE POLECAM


Jeżeli chodzi o płacz co do zamku to jeżeli to będzie zmienione nalegam na to aby KIMBOK dostał bana na swojego maina oraz wszystkie postacie poboczne które miał przy aferze z mostem ponieważ ja za DOKŁADNIE TO SAMO zostałem ukarany dużo bardziej stracilem postac po 2 REBORNACH on stracil podkreslam ZA TO SAMO tylko noob chara palladyna a więc BANICJA NA WSZYSTKIE POSTACIE KTORE POSIADAŁ W TAMTYM CZASIE!!!!!
Ps. dostałem nawet bana na chary po 350k lvl które miałem na końcu mini dolla SPRAWIEDLIWOŚĆ By MROZU
« Ostatnia zmiana: 04 Kwiecień 2020, 12:31:05 wysłana przez Mrozu »
 

st00l

Odp: Castle WAR
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Kwiecień 2020, 16:18:27 »
Powinno być brak możliwości przychodzenia na mc i robienia combo leadera
 

Mrozu

Odp: Castle WAR
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Kwiecień 2020, 16:21:07 »
@st00l
No, ale tego się nie da już na castle  ;D
 

st00l

Odp: Castle WAR
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Kwiecień 2020, 16:29:03 »
a bo temat jest o castle, zajebalem sie w akcji - chodzilo mi o pvp normalne
 
Osoby które lubią ten post: Mrozu