Here you can change website language:

Autor Wątek: CHRAKI GITOWE  (Przeczytany 7791 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rumeye

Odp: CHRAKI GITOWE
« Odpowiedź #30 dnia: 17 Październik 2020, 10:04:18 »
Boody ale kto takie nicki robi
Ile tam macie bezkarnych, win otsow, albo co gorsze WIDIAN BÓG NAD BOGAMI


WIDIAN BÓG, LIDER WIELKI

POZDRAWIAM HIPOKRYTOW Z KURWA SZWED, Z RUMEYE NA CZELE CO MA DZIURY W MÓZGU

W sumie nie chciałem tego robić, ale jednak jesteś przyjebany

https://gyazo.com/fc9427cbd0835265b4135f80a4879fb8

Mówiąc krótko, próbujesz sie odgryźć, że huszcze utrzymują rodzice, gdy jest jeszcze nastoletni, 16/17 w sumie sam nie wiem, a sam potwierdzasz swój poziom upodlenia, co gorsza pewnie myślałeś, że jesteś zabawny. Ale to ja mam w dziury w mózgu? XD
 

ZIFFER

Odp: CHRAKI GITOWE
« Odpowiedź #31 dnia: 17 Październik 2020, 10:08:12 »
Boody ale kto takie nicki robi
Ile tam macie bezkarnych, win otsow, albo co gorsze WIDIAN BÓG NAD BOGAMI


WIDIAN BÓG, LIDER WIELKI

POZDRAWIAM HIPOKRYTOW Z KURWA SZWED, Z RUMEYE NA CZELE CO MA DZIURY W MÓZGU

W sumie nie chciałem tego robić, ale jednak jesteś przyjebany

https://gyazo.com/fc9427cbd0835265b4135f80a4879fb8

Mówiąc krótko, próbujesz sie odgryźć, że huszcze utrzymują rodzice, gdy jest jeszcze nastoletni, 16/17 w sumie sam nie wiem, a sam potwierdzasz swój poziom upodlenia, co gorsza pewnie myślałeś, że jesteś zabawny. Ale to ja mam w dziury w mózgu? XD

Tak dokładnie. Jak taki dzieciak może się śmiać, że ktoś jest na czyimś utrzymaniu, skoro prosił matke 3 miesiące o komputer, bo mu się wiatrak spalił?
 

OMEN KOCUR

Odp: CHRAKI GITOWE
« Odpowiedź #32 dnia: 17 Październik 2020, 10:09:02 »
Chcemy się pobić, wychodzimy, to spierdalacie i się wallujecie, głównie na Lost city. Wiec wiele osób pluje na takie coś i idzie walczyć gdzie indziej. Nie każdy jest na rexii wykluty ;)

Piątek wieczór, a ci zadowoleni ze 8h przed kompem spędzili, robiąc bossa i „bezkarnego” questa.

Przypomnę trochę co się działo, bo mi się nie chce dla bezmózgow produkować

U nas jak mieliśmy dominację to zaczęliśmy się nwpierdalac z nudów między sobą
Wy jak mieliście dominację waliliscie RPG przez 3 miesiące PROSZĄC Kima żeby nie lurowal. Jedynie jerry chcial go napierdalac, ale woleliście bezkarnie bić cyferki

Jakbyśmy teraz przestali dawać opor, to przynajmniej do konca roku byście palili kompy bocac na loscie XD

dobrze ziomek ze wyjebales z otsa bo jestes przyjebany jak ten pet alkoholik XD

checie sie pobic jak jest was 25 na 10 TYLKO I WYLACZNIE wiec to ty randomico sie produkujesz.
Jak tak robiliscie przez ostatni rok to jakos podbijalismy w najgorsze defy byle sie tylko pobic bo osrance ujebane w pz staly.
Niezla tam psycha jak sie zaczynacie miedzy soba napierdalac, ja jak z ziomkami na melo wychodze se popijemy troche nie ma co robic to tez sie po kaskach walimy.

Sobota/niedziela ziomeczki 24h siedzialy zeby cos wbic a ty o piatku pierdolisz gdzie w ubiegly piatek byly 2 osoby na ts =].
No i my jak mielismy i mamy dominacje to expia goscie prosta sprawa, a kimboka ja od zawsze chcialem bic mimo waszych kurwa paktow, a nie jerry bo zajebal xloga z nudow. A dogadal sie jerry z kimbokiem jak expil msa 3 reb.

Juz nie dajecie oporu wiec nie martw sie o tego losta.
 
Osoby które lubią ten post: ZIFFER

ZIFFER

Odp: CHRAKI GITOWE
« Odpowiedź #33 dnia: 17 Październik 2020, 10:24:32 »
Jeszcze jedno Rumeye, jedyne co potwierdziłem, to to, że taki Huszcza ma chuja do gadania w kwestii opłacania rachunków, czy dorosłego życia, nie wiecie o mnie nic, poza wyssanymi historiami z literatury pewnej małoletniej dziwki, która wylewa swe żale po przegraniu otsa
 

kim bok

Odp: CHRAKI GITOWE
« Odpowiedź #34 dnia: 17 Październik 2020, 10:40:52 »
Jeszcze jedno Rumeye, jedyne co potwierdziłem, to to, że taki Huszcza ma chuja do gadania w kwestii opłacania rachunków, czy dorosłego życia, nie wiecie o mnie nic, poza wyssanymi historiami z literatury pewnej małoletniej dziwki, która wylewa swe żale po przegraniu otsa

oj chyba zabolalo, ciezko juz z hajsikiem? z roboty cie wyjebali za te tibijskie wakacje? jak jakiegos grosza potrzebujesz, to mozesz zawsze na nas liczyc. odewzij sie na priv
 
Osoby które lubią ten post: Rumeye

ZIFFER

Odp: CHRAKI GITOWE
« Odpowiedź #35 dnia: 17 Październik 2020, 10:48:52 »
Jeszcze jedno Rumeye, jedyne co potwierdziłem, to to, że taki Huszcza ma chuja do gadania w kwestii opłacania rachunków, czy dorosłego życia, nie wiecie o mnie nic, poza wyssanymi historiami z literatury pewnej małoletniej dziwki, która wylewa swe żale po przegraniu otsa

oj chyba zabolalo, ciezko juz z hajsikiem? z roboty cie wyjebali za te tibijskie wakacje? jak jakiegos grosza potrzebujesz, to mozesz zawsze na nas liczyc. odewzij sie na priv

Chciałbyś mieć tak ciężko jak ja ;*
 

Rumeye

Odp: CHRAKI GITOWE
« Odpowiedź #36 dnia: 17 Październik 2020, 11:26:39 »
Jeszcze jedno Rumeye, jedyne co potwierdziłem, to to, że taki Huszcza ma chuja do gadania w kwestii opłacania rachunków, czy dorosłego życia, nie wiecie o mnie nic, poza wyssanymi historiami z literatury pewnej małoletniej dziwki, która wylewa swe żale po przegraniu otsa

oj chyba zabolalo, ciezko juz z hajsikiem? z roboty cie wyjebali za te tibijskie wakacje? jak jakiegos grosza potrzebujesz, to mozesz zawsze na nas liczyc. odewzij sie na priv

Chciałbyś mieć tak ciężko jak ja ;*

Dlatego pisałem, ze nie chcialem tego robić.
Ja nie lubie mieszać życia prywatnego do gry, szczególnie tej, ale zacząłeś do mnie szczekać to odszczeknalem :D
Peace
 

NORIAKI KASAI

Odp: CHRAKI GITOWE
« Odpowiedź #37 dnia: 17 Październik 2020, 11:34:32 »
ziffer robisz siano na ulicy a nadal mieszkasz u matki gangsterze
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: CHRAKI GITOWE
« Odpowiedź #38 dnia: 17 Październik 2020, 11:46:28 »
Same asy w tym sztywno, widian listonosz, ziffer na utrzymaniu kobity, średnia iq to tam koło 60 czego piasek i omen są czystym potwierdzeniem

Ziffer to by wyjaśniało dlaczego jesteś taki wyszczekany, w gierce zabijasz każdego i latasz cała noc, odreagowujesz realne życie w którym jesteś nikim, bo jakbyś w realnym życiu odszczekal to byś co jeść nie miał.

Co za kurwa nieudacznik którego kobieta musi utrzymywać bo chłop dwa lata na otsie siedzi i tak uzależniony ze pewnie nawet nie widzi takiej możliwości żeby iść do pracy xD


 

OMEN KOCUR

Odp: CHRAKI GITOWE
« Odpowiedź #39 dnia: 17 Październik 2020, 11:47:54 »
ziffer robisz siano na ulicy a nadal mieszkasz u matki gangsterze

wyjmij pysk z ziffera kieszeni gostek
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: CHRAKI GITOWE
« Odpowiedź #40 dnia: 17 Październik 2020, 12:28:26 »
Jedna nockę chłopy zabijały i się poczuwają , bo myślą ze wygrali znowu otsa, był jeden dzień gorszy ale wszystko wróciło do normy, wiec czas pokaże.

Btw. jeszcze dwa tygodnie temu przypomnijcie sobie jak nazywały kanały u Was jak się splakaliscie, były 3 kanały i co tam pisało sami wiecie XD