Here you can change website language:

Autor Wątek: Czy to Expienie?  (Przeczytany 4346 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

El Cyd

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Czy to Expienie?
« dnia: 31 Lipiec 2017, 13:56:51 »
Mam pytanie odnosnie tego ciężkiego juz na chwile obecną expienia dla postaci 260k+, zauważyłem jedna konkretna sprawe nie nalezysz do zadnej gildii? -jesteś nikim.. pizdą, szcawiem, leszczem, i Bóg wie od kogo Cie jeszcze zmyślą... Ale wracając... > masowe MORDY bo zajete... chodzisz od dobrych 2,3,4-7h na expie jesteś ty i jedna no max 2 osoby z Tobą wszystko jest dobrze nikt nikomu nie przeszkadza (resp rate mocno podniesiony wiec potworków jest od zaje...) i nagle wbija Ci na expa ekipa 3 muszkieterow i pisze, że zajete dla magnacji, dla gildii, a ty jesteś śmieć usun konto i daj grać ludziom lepszego sortu... podejście Pana Jarosława Kaczyńskiego... ludzie tak sie nie da grać co to kurwa znaczy zajęte? Pozwole sobie coś napąknąć z regulaminu serwera:

i) Utrudnianie innym graczom dostepu do jakiegokolwiek miejsca na mapie jest karane notka (nie dotyczy warow). Dlugotrwale utrudnianie karane jest banem, a blokowanie calego expowiska grozi usunieciem postaci blokujacej i expiacej.

No i tutaj gest do administracji, jakaś kontrola nad tym co sie dzieje? Co kolwiek? Jak na razie widzę, Ci którzy chca być indywidualistami, nie chcą należeć do żadnej nacji, gildii lub czego kolwiek, nie mają po co do was na serwer w obecnej chwili witać... Nie wiem może się mylę, może jednak jestem tym "śmieciem, pizda, leszczem" Bo nie umiem uciec, bić sie? Bo chce mieć odskocznie od rl Tibii? Nie wiem nie mam pojęcia ale jak na serwer tej klasy powinna być kontrola w szczególności, jesli chodzi o zasady regulaminu.. nwm może nie nadaje sie na gracza, bo zbyt biore do siebie zasady "prawa" danej gry?
Administracjo zostawiam wam to zachowanie dla własnej oceny...
« Ostatnia zmiana: 31 Lipiec 2017, 13:58:22 wysłana przez El Cyd »
 

Tejo

Odp: Czy to Expienie?
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Lipiec 2017, 17:25:04 »
Nikt Ci nie broni założyć MC i zabić ich / założyć gildii lub dołączyć do istniejącej, wtedy postawisz im jakiś opór, i nie płacz jak Aven na wicked (nic do Warjatow nie mam ale to co aven soba reprezentuje to dno). I jeszcze jedno, ZABIJANIE TO NIE BLOKOWANIE RESPA...
 

KaKe HeRe

Odp: Czy to Expienie?
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Lipiec 2017, 17:28:49 »
Czemu sadzisz ze Aven to dno?
"Czarne chmury nad miastem przykryły blask słońca
Człowiek w człowieku widzi zabawkę-początek końca
Znów czarna owca wyróżnia się ze stada
Sobą pozostać w tych czasach wyzwanie nie lada"
 

El Cyd

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Czy to Expienie?
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Lipiec 2017, 18:16:30 »
Gownoburza za 3...2...1...., ale wracajac, chodzi mi o to, ze nie wazne ile razy wracam na expa etc. To jiz dupa nie wejde, bo jest hunt jest to forma blokowania expa co podchodzi pod lamanie regulaminu, nie powiem w pewien sposób można to akceptować, ile kosztuje kogoś napisanie, przeszkadzasz, zostalo mi tyle i tyle, ludzie, trzeba miec na iwadze to, ze inni tez chca pograć, bo w ten sposob rujnuje sie gre nowym graczom, ktorzy promuja serwer pozwalają sie wybić, dochodza do pewnego poziomu i... no wlasnie i co? Blokowanie expa hunt 4ever? Taki ktos mowi dobra pierdole bylo fajnie zrobilo sie dno. Nie placze tylko zwracam uwage na to co wiekszosc >MOŻE< sobie pomyslec :/ serwer to nie własność prywatna high lvl...
 

KaKe HeRe

Odp: Czy to Expienie?
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Lipiec 2017, 20:50:17 »
Ubili Cie to nie wracaj idz na innego.
Rozwiazane.
Zamykam i kosz.
"Czarne chmury nad miastem przykryły blask słońca
Człowiek w człowieku widzi zabawkę-początek końca
Znów czarna owca wyróżnia się ze stada
Sobą pozostać w tych czasach wyzwanie nie lada"
 

Legarre

Odp: Czy to Expienie?
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Lipiec 2017, 22:24:37 »
TO JA CZEKAM NA TĄ NOTKĘ I DELETE  :-* :-* :-* :-*  ::) ::)
12:15 Sandal Psychol [318]: o ewa skarbie chejka <3
 

F-N

Odp: Czy to Expienie?
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Sierpień 2017, 10:49:07 »
I od teraz magnacja będzie jeszcze częściej przejmowała tereny zamieszkałe przez zamierzchłe rasy potworów znajdujące się i egzystujące na otwartym serwerze Tibii Rexia.pl. Co Ci zrobiły te biedne stworzenia, że je masowo wybijasz? Członek rodu szlacheckiego ej kej ej magnacja Fleven powoli, ale skutecznie doprowadzał będzie do uwolnienia stworów serwerowych od pozbawionych uczuć ludzi, którzy zabijają ich całe rodziny. Pozdrawiam i zamykam.
 
Osoby które lubią ten post: KaKe HeRe, Legarre

POCZTA

Odp: Czy to Expienie?
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Sierpień 2017, 18:44:04 »
O kurwa się uśmiałem XDD
 

Mrozu

Odp: Czy to Expienie?
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Wrzesień 2017, 19:39:35 »
Brak aktywności, zamykam.