Here you can change website language:

Ankieta

Czy wprowadzić zakaz przeszkadzania sobie na questach?  

Tak
Nie
Nie mam zdania/nie znam się

Autor Wątek: Przeszkadzanie w questach  (Przeczytany 9752 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mrozu

Przeszkadzanie w questach
« dnia: 03 Wrzesień 2021, 09:25:05 »
Tak jak w pytaniu, czyli np. idą sobie chłopaki z bez precedensu i mają ze sobą jakiegoś randoma, wpada ktoś od szwedów i im luruje, albo zabijają wszystkich oprócz randoma, bo gdyby zabił randoma to i tak, by dostał bana. Ogólnie chodzi o całkowity zakaz przeszkadzania w questach, nieważne, czy ktoś idzie z randomem, czy nie, bo tak to gdyby zakaz nie dotyczył chodzenia z randomami, to za każdym razem takie szwedy brałyby jakiegoś sir metka, a precedensy kickdowna.
« Ostatnia zmiana: 03 Wrzesień 2021, 09:27:18 wysłana przez Mrozu »
 

OMEN KOCUR

Odp: Przeszkadzanie w questach
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Wrzesień 2021, 09:34:13 »
Tak jak w pytaniu, czyli np. idą sobie chłopaki z bez precedensu i mają ze sobą jakiegoś randoma, wpada ktoś od szwedów i im luruje, albo zabijają wszystkich oprócz randoma, bo gdyby zabił randoma to i tak, by dostał bana. Ogólnie chodzi o całkowity zakaz przeszkadzania w questach, nieważne, czy ktoś idzie z randomem, czy nie, bo tak to gdyby zakaz nie dotyczył chodzenia z randomami, to za każdym razem takie szwedy brałyby jakiegoś sir metka, a precedensy kickdowna.

Calkowity zakaz przeszkadzania na questach? Czyli co, ida sobie szwedzi, a ja ide obok i im dopinguje ta? Bo ani oni mnie nie moga zabic ani ja ich bo tez chce zrobic questa XDDD
 
Osoby które lubią ten post: Sandal, Nati

Mrozu

Odp: Przeszkadzanie w questach
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Wrzesień 2021, 09:47:09 »
No, bo jak inaczej? W sensie to nie musi oczywiście wejść, ale był płacz wczoraj no to sobie sami zadecydujcie, bo Wy tak samo do mnie piszecie jak Wam Szwedy nie dają zrobić jakiegoś questa.
 

Lolkazapale889

Odp: Przeszkadzanie w questach
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Wrzesień 2021, 09:51:52 »
Mrozu jaki jest termin zakonczenia tego glosowania???
 

Mrozu

Odp: Przeszkadzanie w questach
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Wrzesień 2021, 09:55:27 »
Nie ma, myślę, że w ciągu trzech dni zadecyduje, ankieta ma mi w tym pomóc. Będę miał do czego się odwoływać jak będzie płacz, typu "bo onii nas zabili, a my tylko pomagaliśmy  :'( :'("
« Ostatnia zmiana: 03 Wrzesień 2021, 10:05:56 wysłana przez Mrozu »
 

OMEN KOCUR

Odp: Przeszkadzanie w questach
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Wrzesień 2021, 10:06:17 »
Ja bym sie tego nie tykal bo niedlugo prawnicy Ci regulamin beda pisac :D
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Przeszkadzanie w questach
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Wrzesień 2021, 10:09:35 »
Ja bym sie tego nie tykal bo niedlugo prawnicy Ci regulamin beda pisac :D

Jaki lizodup xD banik na tydzień wylapany i dupa już zmiękła to trzeba dupe wylizać XDD gdzie twoje wypracowanie na temat wytłumaczenia dlaczego ich zabiłeś, czemu usunalaes ?


 

OMEN KOCUR

Odp: Przeszkadzanie w questach
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Wrzesień 2021, 10:12:49 »
Ja bym sie tego nie tykal bo niedlugo prawnicy Ci regulamin beda pisac :D

Jaki lizodup xD banik na tydzień wylapany i dupa już zmiękła to trzeba dupe wylizać XDD gdzie twoje wypracowanie na temat wytłumaczenia dlaczego ich zabiłeś, czemu usunalaes ?

pukpuk kto tam? na pewno nie IQ alkoholika, bo dawno wyparowalo.

A usunalem bo wlasnie taki kretyn jak ty i tak tego nie zrozumie.

Masz moze jakis pomysl jeszcze co wprowadzic na otsika czy po pomysle o rownej cenie blessow na wszystkich rebach zostales wystarczajaco wysmiany i zamknales sie w sobie?
 

Lolkazapale889

Odp: Przeszkadzanie w questach
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Wrzesień 2021, 11:02:57 »
Nie ma, myślę, że w ciągu trzech dni zadecyduje, ankieta ma mi w tym pomóc. Będę miał do czego się odwoływać jak będzie płacz, typu "bo onii nas zabili, a my tylko pomagaliśmy  :'( :'("



To rozumie ze do czasu podjecia twojej decyzji nadal moza przeszkadzac w questach tylko co uwazac na KRZYZA ???
 

Mrozu

Odp: Przeszkadzanie w questach
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Wrzesień 2021, 11:12:12 »
Z tego co widzę po głosach to dalej będzie można, ale tak możecie sobie dalej przeszkadzać tylko nie używajcie holy, bo Wam potem zaliczy takiego Krzyża  :D
 
Osoby które lubią ten post: Sandal, Lolkazapale889, miekkiefaje, Nati

Lolkazapale889

Odp: Przeszkadzanie w questach
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Wrzesień 2021, 11:46:51 »
Mrozek to zrob juz tak ze mozna przeszkadzac na questach i bez znaczenia czy jest random na quescie. Jesli random jest zabity od jakiego kolwiek gracza ktory jest w gildi 1 z 2 wczesniej wymienionych to nie banujesz chara ktory zabil randoma na quescie poprostu jest dozwolone przeszkadzanie na questach...?? ?? ??
 

OMEN KOCUR

Odp: Przeszkadzanie w questach
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Wrzesień 2021, 12:05:02 »
Elegancko, questy neutralny teren jak reborn ptero
 
Osoby które lubią ten post: Lolkazapale889, Nati

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Przeszkadzanie w questach
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Wrzesień 2021, 12:16:09 »
Jak wyjdzie na to ze można sobie przeszkadzać, automatycznie skazujesz randomow na brak możliwości robienia questow, chyba ze zapłacisz dla krzyza żeby blokował.

Tak trudno zinterpretować czy dana gildia robi questa dla siebie czy dla randomow? Przecież logiczne ze jak idzie 10 osób z gildi i 1 random to dla siebie, a jak idzie 10 randomow i 2 z gildi to dla randomow robią.

W przypadku braku możliwości zabijania udupiasz jedna i druga gildie bo są bezkarni.

Oczywiście dla bez precedensu to bez różnicy bo oni maja wyjebane w randomow i nie pomagają, ale dla osób z szwedow które pomagają to chujowa sytuacja bo już nie będą mogli robić questow dla randomow.


 

Mrozu

Odp: Przeszkadzanie w questach
« Odpowiedź #13 dnia: 03 Wrzesień 2021, 12:24:12 »
Jak wyjdzie na to ze można sobie przeszkadzać, automatycznie skazujesz randomow na brak możliwości robienia questow, chyba ze zapłacisz dla krzyza żeby blokował.

Tak trudno zinterpretować czy dana gildia robi questa dla siebie czy dla randomow? Przecież logiczne ze jak idzie 10 osób z gildi i 1 random to dla siebie, a jak idzie 10 randomow i 2 z gildi to dla randomow robią.

W przypadku braku możliwości zabijania udupiasz jedna i druga gildie bo są bezkarni.

Oczywiście dla bez precedensu to bez różnicy bo oni maja wyjebane w randomow i nie pomagają, ale dla osób z szwedow które pomagają to chujowa sytuacja bo już nie będą mogli robić questow dla randomow.

ale wiesz, że do tej pory przecież zarówno Wy im, jak i oni Wam przeszkadzali, więc to nic nie zmieni jak zostanie tak jak jest? Ja nie wprowadze pozwolenia na zabijanie randomów na questach.
 

Nati

Odp: Przeszkadzanie w questach
« Odpowiedź #14 dnia: 03 Wrzesień 2021, 12:35:08 »
Mrozu niech zrobi jakiś konkretny dzien gdzie my np lub szwedy się za deklarują że robiony będzie jakiś wyznaczony quest i wtedy nie możemy przeszkadzać im gdy uzbiera się te 5 randomow na questa które chcą odebrać nagrodę żeby nie było gadania że nie mogą zrobić żadnego questa na loscie