Here you can change website language:

Ankieta

RESET OTS !!! Ilość osob na ots jest znikoma (nie liczac mc).

Reset
7 (41.2%)
Reset + reborny
4 (23.5%)
Bez resetu
6 (35.3%)

Głosów w sumie: 17

Autor Wątek: Restart OTS  (Przeczytany 3856 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gram Sam

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Restart OTS
« dnia: 19 Sierpień 2019, 22:14:41 »
Czołem gracze i mceki :D
Patrzac po ilosci osob na ots, faktycznie grajacych, nie liczac wszystkich mc ktorych jest 5x tyle co ludzi aktywnych, moze wypadało by zrobić jakis reset ?
Po resecie ludzie z innych ots tez chetnie wroca tu bo walka o lvl bedzie rowna, aktualnie z swiezo wystartowanej Vestii ponad polowa to starzy gracze rexi ktorzy by chetnie tu wrocili.

Zapraszam do wypowiedzi w ankiecie i komentowania. Chyba kazdy by chcial grac tam gdzie cos sie dzieje a nie tylko bot 24h.

Pozdrawiam.
 

Ave AVA

Odp: Restart OTS
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Wrzesień 2019, 05:22:52 »
Ujme to tak jestem przykladem ze walka jest rowna ciagle. Poniewaz ponad miesiac temu zrokowalem postacie do 170 k i zaczalem expic na dzien dzisiejszy sa na poziomach ponad 520 k wiec niech nikt mi noe mowi ze gra jest niesprawiedliwa. I sie nie da wbic w topke.
 

Nightmares

Odp: Restart OTS
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Wrzesień 2019, 09:37:17 »
Potwierdzam @up.

Dlaczego zapytacie bo nie wpadamy jako topka po respach , Respy czyścimy sobie ponieważ teraz nam opłaca się stawiać Expa bo daje więcej niż taski 100-120 exp/h to więcej niż z tasków chyba ze task trwa 4h i daje 700 lvli to task i exp :)
 

BYONE

Odp: Restart OTS
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Wrzesień 2019, 17:20:20 »
Głupi pomysł ludzie co grali od startu i nadal grają więcej by tu nie grali a liczba osób online jest i tak większa niż na innych serwerach nie licząc mc.
 

Ave AVA

Odp: Restart OTS
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Wrzesień 2019, 17:36:19 »
Dokladnie jest sporo osob ktore graja aktywnie i wielu nowych graczy ktorym staramy sie pomoc jak najbardziej pomagajac w questach i podrzucajac jakies eq na start 😁😁
 

Rumeye

Odp: Restart OTS
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Wrzesień 2019, 00:23:32 »
Serwer by odżył, wróciłoby dużo osób. Restart miał być w październiku, póki co cisza.
 

Ave AVA

Odp: Restart OTS
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Wrzesień 2019, 02:22:21 »
Co rozumiesz przez odżyl? 🤔
Wielu ludzi gra ze wzgledu wlasnie na brak resetu i stabilnosc grania.
Po raz kolejny wam powtarzam ze wbicie 500 k lvl to kwestia miesiaca. Myslisz ze ludzie przyjda jak bedzie reset? Jakby chcieli to by wrocili. A jesli Mrozu by zrobil reset to wielu ludzi by przestalo grac, wielu starych ludzi.
Pozdrawiam
 

Mrozu

Odp: Restart OTS
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Wrzesień 2019, 11:01:20 »
Serwer właśnie odżył, przed jesiennym update było po 80 aktywnych, teraz dochodzi do 200+ wieczorami. Wbicie 500k to kwestia dwóch tygodni z aktualnym exp stage'em. Nie ma sensu aktualnie robić resetu.
 

Ave AVA

Odp: Restart OTS
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Wrzesień 2019, 15:46:17 »
Mrozu no troche Cie ponioslo z tym 500 w 2 tygodnie xD chyba ze caly czas na exp eliksirach 😁I zielonej staminie
 

Mrozu

Odp: Restart OTS
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Wrzesień 2019, 20:38:36 »
Dante i Krzyż po rebie wbili w parę dni  :D
 

Ave AVA

Odp: Restart OTS
« Odpowiedź #10 dnia: 27 Wrzesień 2019, 13:04:33 »
Dante i krzyzu jada na staminerach i exp elixirach 😂
Nie zapomnij o dodatkowym exp bonusie uzyskanym po rebornie :) 15% to jest duzo w skali ciaglego expienia 😁😁
 

Krzyż

  • Global Moderator
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Polubień: 61
  • Reputacja: 11
  • Gdzie Jest Krzyż!
    • Zobacz profil
Odp: Restart OTS
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Wrzesień 2019, 14:23:32 »
14 września wszedł reborn, dzisiaj wbiłem 600k lvl, początkowo może i były staminery i eliksiry, ale teraz już ciężko bo trochę na to punktow poszło żeby wbić taki lvl, ale i tak uważam że dużo szybciej i lepiej się expi niż jak ja wbijałem mąż lvl przed rebornem, samo to że można oddawać szmatki do 600k jest dużym plusem już nie wspominając o bossie do 400k lvl
 

Dante S.

Odp: Restart OTS
« Odpowiedź #12 dnia: 29 Wrzesień 2019, 15:03:44 »
Jak wyżej. Bez staminerów i elixirów, dobrego spawnu i umiejętnego ustawienia skryptu na lur nie było by tak łatwo, co nie zmienia faktu, że bonus za reborn jest odczuwalny. Meh ;)
 

Sell

Odp: Restart OTS
« Odpowiedź #13 dnia: 24 Październik 2019, 23:27:19 »
powiem tak...
Za duzo na raz mrozik a wiesz ze ja praktycznie zawsze mialem racje  ;)


POZDRO DLA JUKIEGO <3