Here you can change website language:

Autor Wątek: Zabity  (Przeczytany 6461 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rai I Tort

Odp: Zabity
« Odpowiedź #30 dnia: 16 Styczeń 2022, 14:29:18 »
Standard albo wszedł po UE, albo zabił noob chara


Sandał, po raz 14 ostatnia szansa bracie

BRACIEEE moja postać lata tam od tygodnia 24/7 ma tam bp staminerów i tylko dc ściągam ... nie patrzę na nią w ogoóle BRACIAK !!
wczoraj ta postać była przed depo i zabiłeś sir metke a mówisz że lata tam 24/7 xd
 
Osoby które lubią ten post: KapitanBomba, Alkoholik, GxC

Omen

Odp: Zabity
« Odpowiedź #31 dnia: 16 Styczeń 2022, 15:09:09 »
Przeczytaj swoje posty a później wyzywaj innych od konfidentow, to takie sprzed 2 dni

ziomek podjebalem 2 randomow co mnie wkurwiali gambita i ruvika i zrobilbym to ponownie, na twoich kolegow tez mam filmiki ktorych mrozu nie zobaczy(l) dlatego sporo nas rozni
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zabity
« Odpowiedź #32 dnia: 16 Styczeń 2022, 15:26:13 »
No pewnie, to ze ja spamuje na forum a ty na fb i ctrl + r nie zmienia tego ze tak samo konfisz xDD

Po pół roku z nimi na tsie twój mózg wkroczył na ich poziom czytając co piszesz, nawet randomy już z Ciebie bekę cisną xD


 

Omen

Odp: Zabity
« Odpowiedź #33 dnia: 16 Styczeń 2022, 15:44:18 »
No pewnie, to ze ja spamuje na forum a ty na fb i ctrl + r nie zmienia tego ze tak samo konfisz xDD

Po pół roku z nimi na tsie twój mózg wkroczył na ich poziom czytając co piszesz, nawet randomy już z Ciebie bekę cisną xD

serio musisz kochac rexie ze sie przejmujesz zdaniem jakis randomow :) poza tym nigdy nie napisalem do mrozka na fb esa farmazonie
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zabity
« Odpowiedź #34 dnia: 16 Styczeń 2022, 15:54:38 »
No to ctrl r jeden chuj, jesteś takim samym hipokryta co genetix największy rozjebus rexii co się popłakał bo ktoś mu dziewczynę zwyzywał i porobił screeny i wysłał do mroza, a innych wyzywa od konfidentow, my się chociaż na swoich nie rozpierdalamy tak jak Ty na Pekinczyka czy na Witka który z wami grał, a Genetix na Ressiera tfu jebac fałszywe kurwy

Jakby widian widział z kim grasz albo inni to by się popłakali ze śmiechu albo i smutku, tak jak jerry który wbił na 1 gather i zajebal xloga w czasie walki


 

Omen

Odp: Zabity
« Odpowiedź #35 dnia: 16 Styczeń 2022, 16:17:28 »
No to ctrl r jeden chuj, jesteś takim samym hipokryta co genetix największy rozjebus rexii co się popłakał bo ktoś mu dziewczynę zwyzywał i porobił screeny i wysłał do mroza, a innych wyzywa od konfidentow, my się chociaż na swoich nie rozpierdalamy tak jak Ty na Pekinczyka czy na Witka który z wami grał, a Genetix na Ressiera tfu jebac fałszywe kurwy

Jakby widian widział z kim grasz albo inni to by się popłakali ze śmiechu albo i smutku, tak jak jerry który wbił na 1 gather i zajebal xloga w czasie walki

ale co ty pierdolisz gostek nawet na ctrl nie spamuje za to ty napierdalasz wszedzie i mnie konfidentem nazywasz jebany hipokryto XDDDDDDD po drugie wyjasnijmy kolejny farmazon jak juz wspomniales o pekinczyku i witku - daj jakikolwiek argument :) wez ty sie pierdolnij w beret i zejdz na ziemie
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zabity
« Odpowiedź #36 dnia: 16 Styczeń 2022, 16:26:22 »
No i cię kurwo wyjaśniam teraz , gdzie podjebales ze pal wroty jest bez gildi ?

Sam pisałeś ze to ty wyczailes, chyba ze myślisz ze napiszesz swoim pieskom żeby mnie zgłosili i to już nie czyni Cię konfidentem.

Ale jebac już to kiedyś miałeś trochę rozumu i można było z tobą dyskutować, ale teraz nie ma sensu.

Wiesz omen długo się zastanawiałem dlaczego tacy gracze jak piasek, extreme, jerry, pionsi, nawet ja z razolem i kilkoma innymi osobami nikt nie wytrzymał z nimi więcej niż 3 dni, a Ty twardo od roku z nimi napierdalasz questy i wybijasz afk boty o 3 w nocy, ale zrozumiałem , wy poprostu macie podobne iq i się rozumiecie

Nawet pekińczyk i maszek woleli randomow udawać niż z wami grać

Pozdrawiam mój ostatni post zamykam


 

Omen

Odp: Zabity
« Odpowiedź #37 dnia: 16 Styczeń 2022, 16:31:18 »
No i cię kurwo wyjaśniam teraz , gdzie podjebales ze pal wroty jest bez gildi ?

Sam pisałeś ze to ty wyczailes, chyba ze myślisz ze napiszesz swoim pieskom żeby mnie zgłosili i to już nie czyni Cię konfidentem.

Ale jebac już to kiedyś miałeś trochę rozumu i można było z tobą dyskutować, ale teraz nie ma sensu.

Wiesz omen długo się zastanawiałem dlaczego tacy gracze jak piasek, extreme, jerry, pionsi, nawet ja z razolem i kilkoma innymi osobami nikt nie wytrzymał z nimi więcej niż 3 dni, a Ty twardo od roku z nimi napierdalasz questy i wybijasz afk boty o 3 w nocy, ale zrozumiałem , wy poprostu macie podobne iq i się rozumiecie

Nawet pekińczyk i maszek woleli randomow udawać niż z wami grać

Pozdrawiam mój ostatni post zamykam


a ciebie to z checia podpierdole bo sam sie gostek rozpierdalasz na kazdego jestes jebanym detektywem tego forum czaisz XD
to niezle nawyjasniales XD

EDIT: MASZKA WYJEBALISMY (kolejny farmazon wyjasniony)
teraz czekam na argumenty o pekinczyku i witku
« Ostatnia zmiana: 16 Styczeń 2022, 16:33:09 wysłana przez Omen »