Rexia.PL > Pytania i Problemy

Niechęć nowych graczy

<< < (2/3) > >>

ChceTylkoPostac:

--- Cytat: Omen w 18 Styczeń 2023, 00:31:27 ---Z alkoholikiem bys sie dogadal konfituro

--- Koniec cytatu ---
postacie stracił a jednak wciąż dominuje forum XD

Alkoholik:

--- Cytat: ChceTylkoPostac w 19 Styczeń 2023, 00:58:30 ---
--- Cytat: Omen w 18 Styczeń 2023, 00:31:27 ---Z alkoholikiem bys sie dogadal konfituro

--- Koniec cytatu ---
postacie stracił a jednak wciąż dominuje forum XD

--- Koniec cytatu ---

Normalka, kocha otsa i nie może bez niego żyć pewnie expi gdzieś po kryjomu charki na vpsie, tak jak szlochał do mroza 2 dni żeby go odbanowal bo nie może żyć bez otsa :c

Wyzywa od konfidentow a pierwszy z dupy walił jak ktoś biegał bez gildi albo napisał coś o otsie XD

Hipokryzja i farmazony lvl expert, jeszcze nie widziałem żeby komuś tak gierka beret poryla jak omenowi

Omen:

--- Cytat: Alkoholik w 19 Styczeń 2023, 08:21:48 ---
--- Cytat: ChceTylkoPostac w 19 Styczeń 2023, 00:58:30 ---
--- Cytat: Omen w 18 Styczeń 2023, 00:31:27 ---Z alkoholikiem bys sie dogadal konfituro

--- Koniec cytatu ---
postacie stracił a jednak wciąż dominuje forum XD

--- Koniec cytatu ---

Normalka, kocha otsa i nie może bez niego żyć pewnie expi gdzieś po kryjomu charki na vpsie, tak jak szlochał do mroza 2 dni żeby go odbanowal bo nie może żyć bez otsa :c

Wyzywa od konfidentow a pierwszy z dupy walił jak ktoś biegał bez gildi albo napisał coś o otsie XD

Hipokryzja i farmazony lvl expert, jeszcze nie widziałem żeby komuś tak gierka beret poryla jak omenowi

--- Koniec cytatu ---

oj alkus alkus, mrozu napisal glupote, a ty pelikanie chodzisz i powtarzasz ale to nie nowosc

po drugie do mroza na pw napisalem moze ze 2 razy w zyciu

a po trzecie nikt nie da rady byc takim farmazonem jak ty dlatego masz miano top1

ale its ok, milosc do otsika robi swoje, stara bys mrozowi pozyczyl zeby sie na ST wbic

pozderki

8441575:

--- Cytat: ChceTylkoPostac w 17 Styczeń 2023, 23:25:34 ---Ogólnie to mam pytanie czy nadmierne pekowanie jednego randoma na mckach nie zniechęci go do gry?
MC Kurewski ERJEDEN cały czas pekuje sobie tego typa a znam go i wiem ze to random co gra od niedawna
Plus to nie pierwsza jego ofiara przemocy tibijskiej

--- Koniec cytatu ---

Pk nowych jest chujowe ale jeszcze gorsze jak dla mnie jest chamstwo na expowiskach. Starzy gracze kradną moby Lurowane przez nowych przez co ci nowi szybko mogą sie zniechęcić do gry. Mnie osobiście wkur*ia jak jakis łeb kradnie mi Mobki. Niby sie szybko respią no ale mimo to ten fakt wkur*ia . Czesto ja osobiscie czuje niemoc i niechec do grania kiedy 3-4 razy wiekszy lvl bije mi moby,zgarnia moj xp,w swiecie gdzie pvp jest z udzialem botow i spamu many/utamki/HP. Co o tym sądzicie?

Alkoholik:
Sądzę ze zawsze możesz iść na huntingi jak nie chcesz z innymi graczmi dzielić expow

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej