Here you can change website language:

Ankieta

Jakiego expowiska najbardziej potrzebujecie?

Phyrus
EMO
Elite Efreet
Dark Emo
Zombi Cor

Autor Wątek: [ENG&PL] EXP STAGE  (Przeczytany 20989 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mrozu

[ENG&PL] EXP STAGE
« dnia: 07 Luty 2017, 12:31:45 »
Feel free to vote, the survey is only a suggestion for the administration, the answer with the most votes doesn't need but may be selected by us.

Zapraszam do głosowania, ankieta jest tylko sugestią dla administracji, odpowiedź z największą ilością głosów nie musi lecz może okazać się wybraną przez nas.
« Ostatnia zmiana: 07 Luty 2017, 12:47:44 wysłana przez ADMIN »
 

Ziitoz

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Re: [ENG&PL] EXP STAGE
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Luty 2017, 20:49:45 »
Przydalaby sie ankieta z tymi smiesznymi nowymi wyspami, Mysle ze ludzie tez tego nie chca bynajmniej topowe gildie. Dodam ze one sprawiaja ze powstaje kolejny orsz ot.
Ziitoz _/
 

avarello

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Re: [ENG&PL] EXP STAGE
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Luty 2017, 13:01:30 »
ale jakie topowe gildie normalne teamy niegraja juz zostaly jakies orgazm reload co na amberze sie niewyexpil i kladka okolnir same gowna graja teraz.
Avarello suffer
 

Lyu

  • Czeladnik
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Re: [ENG&PL] EXP STAGE
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Luty 2017, 13:05:22 »
3 albo 4, najlepiej 4 jeśli serwer ma stać bardzo długo!
 

Xeld

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Re: [ENG&PL] EXP STAGE
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Luty 2017, 13:14:11 »
Ja bym dał inny exp a mianowicie
1-39-100x
40-59-80x
60-79-50x
80-109-25x
110-129-15x
130-49-8x
150-169-4x
170- 189-3x
190+-2x

Ponieważ są takie osoby które nie chcą ciągle bic ten lvl bo to nie sprawia im przyjemnośći, a mają  dużą ochotę na pvp. Ten exp wydaje mi sie powinien być dla każdego gracza na tym ots Narvia.eu bardzo dobry.

 

Kuki

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Re: [ENG&PL] EXP STAGE
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Luty 2017, 13:21:31 »
Ja bym dał inny exp a mianowicie
1-39-100x
40-59-80x
60-79-50x
80-109-25x
110-129-15x
130-49-8x
150-169-4x
170- 189-3x
190+-2x

Ponieważ są takie osoby które nie chcą ciągle bic ten lvl bo to nie sprawia im przyjemnośći, a mają  dużą ochotę na pvp. Ten exp wydaje mi sie powinien być dla każdego gracza na tym ots Narvia.eu bardzo dobry.
XD?
 

Xeld

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Re: [ENG&PL] EXP STAGE
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Luty 2017, 13:35:01 »
co?
 

Lyu

  • Czeladnik
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Re: [ENG&PL] EXP STAGE
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Luty 2017, 14:13:39 »
Edit: Xeld przecież zawsze możesz iść na Dinere albo Openke, nie brakuje otsów z tego typu exp ratem którego szukasz, i co około miesiąc są "restartowane", Narvia powstaje z ideą o długim istnieniu serwera a żeby tak było to podstawą jest niski exp rate.
« Ostatnia zmiana: 08 Luty 2017, 14:58:28 wysłana przez Lyu »
 

Reload reloadu

  • Obywatel
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Re: [ENG&PL] EXP STAGE
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Luty 2017, 14:46:57 »
@Avarello
"
ale jakie topowe gildie normalne teamy niegraja juz zostaly jakies orgazm reload co na amberze sie niewyexpil i kladka okolnir same gowna graja teraz.
Avarello suffeR

takie haremy jak ty awallelo powinny mieć muta na klawiaturę na forrum tibijskim

btw SUFFER? to się je czy kopie bo nie znaju za chuja


@zittoz
Przydalaby sie ankieta z tymi smiesznymi nowymi wyspami, Mysle ze ludzie tez tego nie chca bynajmniej topowe gildie. Dodam ze one sprawiaja ze powstaje kolejny orsz ot.

PROPSY GICIE!
A tak poza tematem wysp to i tak nie jest źle bo widać że gosciowi zależy i nie ma "wyjebane na graczy"


@Xeld
Ponieważ są takie osoby które nie chcą ciągle bic ten lvl bo to nie sprawia im przyjemnośći, a mają  dużą ochotę na pvp. Ten exp wydaje mi sie powinien być dla każdego gracza na tym ots Narvia.eu bardzo dobry.

Kaganiec na forum i na openka.net wypierdalaj


 

Paulo Destory

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Re: [ENG&PL] EXP STAGE
« Odpowiedź #9 dnia: 08 Luty 2017, 14:52:07 »
Wyspy Wyspami.. Ale niech te hunting roomy wypierdoli.. A Najlepiej jak juz maja byc nowe wyspy to te podstawowe gengia, pyre, oken. Reszta jest w chuj zbedna
 

Kuki

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Re: [ENG&PL] EXP STAGE
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Luty 2017, 14:52:44 »
co?
Podajesz jakiś wysoki exp dla gildijek na tydzień i piszesz że będzie dobry dla każdego gracza XDD
Kuki przecież zawsze możesz iść na Dinere albo Openke, nie brakuje otsów z tego typu exp ratem którego szukasz, i co około miesiąc są "restartowane", Narvia powstaje z ideą o długim istnieniu serwera a żeby tak było to podstawą jest niski exp rate.

Ty a gdzie ja napisałem że chce taki rate to ten typo wyjebał z jakimś wysokim a Ty pierdolisz do mnie o opence, nieźle.
 

Custos

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Re: [ENG&PL] EXP STAGE
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Luty 2017, 14:53:08 »
Proponuje exp stage
1-1000 x500
1000 - 1500 x25
1500+ x8
przy tym zmiane ip na vestia.pl napewno wbije wiecej graczy
 

Lyu

  • Czeladnik
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Re: [ENG&PL] EXP STAGE
« Odpowiedź #12 dnia: 08 Luty 2017, 14:56:03 »
Hahahahaha sorry Kuki, pomyliło mi się, to miało być do Xelda  ;)
 

Old commander

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Re: [ENG&PL] EXP STAGE
« Odpowiedź #13 dnia: 08 Luty 2017, 16:05:19 »
1-30 - x40
• 31-50 - x20
• 51-80 - x10
• 81-100 - x5
• 101-120 - x3
• 121-140 - x2
• 141+ - x1
Loot x 2.5
Co do Team które piszą i sie cisną tak naprawdę spójrzcie co wy sami robicie z tej gry... kiedys stare team bily sie po 20-30os a nie jak teraz kazdy z was dobiera ludzi jak chory.. co wy chcecie pokazać ilosc ludzi czy to jak powinno sie grać. Co to za gra gdy bijecie sie po 50os.. zamiast zrobic team z 30os stalych i sie tak bic a wtedy powstawaly by nowe Mlode Team i gra na takich ots by byla ciekawsza i trwala by dłużej. Tak to zaraz bd ze jeden z team dostanie kilka razy i nie bd CC na obku. I zaczna wychodzic z serv.a za nimi pójdą kolejni na jakies orsh ots gdzie bicie nie przypomina OLD TIBI.  Nie chce krytykować waszego podejscia do tej gry bo jedni by tak zrobili,ale zawsze trafi aie taka Osoba co bd brala all a potem wypisuje ze jaki onnie jest KOZAK i all pojechal.. co do adminów te Hunting roomy to straszna LIPA bo.co to za sens jak nie mozesz tam kogos zabić? Taka osoba bd mogla expic bezkarnie..a to o to chodzi zeby ktos tracil ten lev i TEUDZIL sie żeby go odrobić. Jest wiele innych rzeczy na ktorych mozecie zarobić.bledne jest tlumaczenie ze Narvia tak miala..co z tego wy jesteście NOWA ADMINISTRACJĄ. Jezeli team ktore grają tylko na tibi na ktorej jest Elf niech sie wykażą tym ze nie odejda szybko na jakis Nowy Evo Ota. Niech graja i cos udowodnią skoro nie chca grac na 8.0 tibi ze starym pvp. Pamietajcie Płacz jest Byl i Będzie ale zodtana ci co chca się bic. Fatum.../
 

MaroMarecki

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Re: [ENG&PL] EXP STAGE
« Odpowiedź #14 dnia: 08 Luty 2017, 16:09:39 »
Nie chodzi mi tu o Orshabumbe  ale czy wy nie czaicie ze jak dacie mały exp to bedzie to samo co z kazdym rpg ots ??? tak jak juz tu ktos napisal kilka dni temu  ze jak bedzie rpg to ludzie wyjda z otsa bo zero kasy ani lvla.......    stanie sie to samo co na kazdym rpg czyli tydzien expienia  w piatek sobota oro a na niedziele ruszy jakaś dinera czy cos i po otsie .............  nie przesadzajcie z tym małym expem . takie jest moje zdanie po protu iw iem ze wiecej ludzi bedzie gralo jezzeli exp bedzie jak by to powiedziec sredni , ważne są początki czyli dac spory exp na poczatku do tych 150 lvli.  AELO
 :P :P
ps. i tak bede miał topke :D See ya