Here you can change website language:

Autor Wątek: Zimowa Aktualizacja  (Przeczytany 3523 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Najt

Odp: Zimowa Aktualizacja
« Odpowiedź #30 dnia: 06 Styczeń 2024, 11:54:11 »
Poruszany był już temat rexii V2 i skończyło się to tylko na pomyśle
 

Troyer

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Zimowa Aktualizacja
« Odpowiedź #31 dnia: 06 Styczeń 2024, 18:30:45 »
No to niech szef Mrozu się wypowie, czy bierze taką opcję pod uwagę, żeby nie powielać tego tematu
 

remczaak

Odp: Zimowa Aktualizacja
« Odpowiedź #32 dnia: 06 Styczeń 2024, 18:45:57 »
Ale przecież chłop wyżej Ci napisał jak krowie na rowie, że taka propozycja niejednokrotnie była brana na świecznik, więc spodziewasz się akurat po Twojej propozycji cudu? Nie będzie czegoś takiego a i subiektywnie patrząc lepiej byłoby podnieść po prostu jak zaproponowałem wcześniej próg pvp do takiego stopnia aby nowy gracz poznał serwer a i nauczył się panujących na nim mechanik oraz zasad/hierarchii (?) 0/1 reb npvp 8-717, 2/3 reb npvp do 400 i tyle. Lost do ogarniecia dla świeżaka w zasięgu ręki a i na questy skoczy
 

Troyer

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Zimowa Aktualizacja
« Odpowiedź #33 dnia: 06 Styczeń 2024, 20:21:52 »
Gość napisał, że był poruszany temat, ale skończyło się na pomyśle. Gracze rzucają wiele pomysłów, natomiast Mrozu odnosi się jedynie do pojedynczych, które mu odpowiadają lub jeśli jest duże zainteresowanie wśród graczy. Nie widziałem adnotacji od Mroza odnośnie tego tematu, więc chciałem żeby się wypowiedział (jesli była to mozna mnie poprawić). Nie liczę na cud po mojej wypowiedzi, mialoby to sens jedynie, gdyby większa ilość graczy zainteresowała się tym tematem. Z tego co widzę nie ma tego głosu ludu, więc nie widzę powodu, aby na siłę forsować ten temat.

Pozdrawiam
 

Mrozu

Odp: Zimowa Aktualizacja
« Odpowiedź #34 dnia: 06 Styczeń 2024, 23:00:32 »
Już pisałem, że za dużo ryzykuje gdyby przez to upadła v1, a dwójka nie ma pewności, że potem przejdą i będą znowu grać na v1. Dlatego trzymam się swojego stanowiska, będę do końca życia ulepszał v1, może jak będzie 100 rebów to będzie się 50 wbijało w jeden dzień, nie wiem, ale przestrzeń do rozwoju jest ogromna  8)
 
Osoby które lubią ten post: KapitanBomba

Krzychu

Odp: Zimowa Aktualizacja
« Odpowiedź #35 dnia: 06 Styczeń 2024, 23:05:39 »
Już pisałem, że za dużo ryzykuje gdyby przez to upadła v1, a dwójka nie ma pewności, że potem przejdą i będą znowu grać na v1. Dlatego trzymam się swojego stanowiska, będę do końca życia ulepszał v1, może jak będzie 100 rebów to będzie się 50 wbijało w jeden dzień, nie wiem, ale przestrzeń do rozwoju jest ogromna  8)

z tym ulepszaniem to troche poleciales, bo od roku? moze nawet i dluzej jedyne co sie zmienia, to itemy ktore zakladasz na siebie dajace te same wartosci, dodajesz reborna ktory jest coraz drozszy zeby zrobic questa na dreamie, ktory nic nie zmieni bo za chwile i tak albo poleci nerf, albo bedzie nowy item XD nie ma obecnie na tej rexi nic, co zacheciloby ludzi do dalszej gry (na samym przykladzie questmakerow) - chlopy graja rpg, tylko ze wpisza reborna, po 2 tygodniach lub nawet szybciej zrobia wszystkie questy jakie wprowadziles nowe i wala xloga, bo nie maja co robic

jak chcesz ulepszyc tego otsa, to musisz tu jakis content dodac poza questami i wpisywaniem reborna
 

Mrozu

Odp: Zimowa Aktualizacja
« Odpowiedź #36 dnia: 06 Styczeń 2024, 23:15:27 »
Nieprawda, bo już nie muszę nerfić itemów od momentu jak weszła superprotekcji więc odpada ten argument. Argument z dodawaniem tylko questów i rebornów też nietrafiony, przejrzysz sobie changeloga, albo zaproponuj jakąś nowość, która nie jest questem/rebem. Od ostatniego roku wszedł tylko 1 reborn a zmian jest dużo więcej.
 

Krzychu

Odp: Zimowa Aktualizacja
« Odpowiedź #37 dnia: 06 Styczeń 2024, 23:20:28 »
Nieprawda, bo już nie muszę nerfić itemów od momentu jak weszła superprotekcji więc odpada ten argument. Argument z dodawaniem tylko questów i rebornów też nietrafiony, przejrzysz sobie changeloga, albo zaproponuj jakąś nowość, która nie jest questem/rebem. Od ostatniego roku wszedł tylko 1 reborn a zmian jest dużo więcej.

no z dodawaniem questow i rebornow trafiony jak najbardziej co z tego ze dodales te instancje czy jak to sie nazywa? tutaj potrzeba systemu ktory ma cos wiecej do zaoferowania niz nowy item, czy level a co to juz nie mam pojecia, co do superprotekcji w sumie racja

ja to juz pisalem w chuj czasu temu, ze powinienes dodac cos w stylu bossow z real tibi z podobnymi mechanikami i interesujacymi potencjalnymi nagrodami, jakbys troche czasu spedzil to ludzie by mieli co robic w ciagu dnia, ludzie by spedzali z godzinke dziennie klepiac sobie bossy, gdzie faktycznie musza cos zrobic zeby go zabic poza wpisaniem targeta w spam czaru i mielbiy szanse uzyskania jakiegos unikatowego itemka czy czegokolwiek innego

remczak tez ci pisal kiedys o tym z tego co pamietam

taka luzna propozycja :)
 

Mrozu

Odp: Zimowa Aktualizacja
« Odpowiedź #38 dnia: 06 Styczeń 2024, 23:23:33 »
No nie tylko instancje weszły w ostatnim roku. Co do systemu, który oferuje więcej niż nowy item czy lvl to przepraszam, ale co jeszcze w grze o sumie stałej można jeszcze oferować? Są daily bossy na Hadesie z opłacalnym droopem, który można jeszcze zwiększyć, jak były cięższe i trzeba było się przy nich natrudzić to był płacz, bo większość oprócz osób ze sztywno nie mogła z nich korzystać. Co taki potwór mógłby robić to dodam to do nich.
 

Krzychu

Odp: Zimowa Aktualizacja
« Odpowiedź #39 dnia: 06 Styczeń 2024, 23:24:52 »
ja sam na tego otsa juz praktycznie nie loguje, bo poprostu nie mam co tutaj robic, nie czuje potrzeby snejkowania cpunow po nocach, jedyne co to co jakis czas wejde questa dla randomow zrobic, (chociaz czasami nie ma komu XD) bo to jedyna aktywnosc na tym otsie ktora pozostala, a jakby tu byly dla przykladu te bossy, o ktorych pisalem ktorych niekoniecznie bije sie w celu zdobycia w chuj pp tylko jakis itemkow np do domku, ktore ladnie wygladaja czy czegokolwiek innego (jest kilka opcji) to pewnie bym czesciej logowal
 

Mrozu

Odp: Zimowa Aktualizacja
« Odpowiedź #40 dnia: 06 Styczeń 2024, 23:25:34 »
No to zbuffuje te bossy na hadesie, żeby były silniejsze, ale mogły z nich unikaty dropić.
 
Osoby które lubią ten post: Krzychu

Krzychu

Odp: Zimowa Aktualizacja
« Odpowiedź #41 dnia: 06 Styczeń 2024, 23:26:41 »
No nie tylko instancje weszły w ostatnim roku. Co do systemu, który oferuje więcej niż nowy item czy lvl to przepraszam, ale co jeszcze w grze o sumie stałej można jeszcze oferować? Są daily bossy na Hadesie z opłacalnym droopem, który można jeszcze zwiększyć, jak były cięższe i trzeba było się przy nich natrudzić to był płacz, bo większość oprócz osób ze sztywno nie mogła z nich korzystać. Co taki potwór mógłby robić to dodam to do nich.

"wiekszosc osob oprocz sztywno nie mogla z nich korzystac" z jakiego powodu? bo sa debilami i druidem krzaka nie potrafili sobie rzucic, zeby boss ich nie zabil? xD

a co do nagrod z bossow czy czegos, no to tak jak napisalem tutaj nawet jakies ozdoby jebane by spoko sie wpasowaly, sandaly by ci plakaly ze to bezuzyteczne ale uwazam ze jest tutaj kilka osob ktore sobie dekoruja domki i w tym celu mozna isc
 

Krzychu

Odp: Zimowa Aktualizacja
« Odpowiedź #42 dnia: 06 Styczeń 2024, 23:27:25 »
No to zbuffuje te bossy na hadesie, żeby były silniejsze, ale mogły z nich unikaty dropić.

tylko tez zalezy jakie unikaty, bo wiesz ja nie pisalem o lost czy dream eq chociaz to tez jest jakas opcja

ogolnie uwazam, ze z tych bossow wszelkie upki moglyby dropic (ale oczywiscie bez 100% szansy)
 

Krzychu

Odp: Zimowa Aktualizacja
« Odpowiedź #43 dnia: 06 Styczeń 2024, 23:29:52 »
No to zbuffuje te bossy na hadesie, żeby były silniejsze, ale mogły z nich unikaty dropić.

na nich by jakies mechaniki moglyby byc, ze trzeba jakies dzwignie kliknac w danym momencie czy cos podobnego, zeby np dmg bossowi zadac ale na takie rzeczy to juz za malo czasu raczej
 

Vofeji

Odp: Zimowa Aktualizacja
« Odpowiedź #44 dnia: 06 Styczeń 2024, 23:35:43 »
No to zbuffuje te bossy na hadesie, żeby były silniejsze, ale mogły z nich unikaty dropić.

na nich by jakies mechaniki moglyby byc, ze trzeba jakies dzwignie kliknac w danym momencie czy cos podobnego, zeby np dmg bossowi zadac ale na takie rzeczy to juz za malo czasu raczej

Inaczej bijesz te bossy do x hp i od x hp te hp im się regeneruje i gdzieś pojawia się dźwignia która to zatrzymuje coś w ten deseń by było lepsze