Here you can change website language:

Autor Wątek: Propozycje do wiosennej aktualizacji  (Przeczytany 1505 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mortris

Propozycje do wiosennej aktualizacji
« dnia: 30 Styczeń 2023, 11:23:18 »
Witam

Mam takie propozycje do dodania

1. Dodać expowisko katakumby gdzie będą potwory takie jak: (małpy, orki itd)
2. - Dodanie systemu imbuing.
3. - Dodanie prey system
coś takiego: https://tibiopedia.pl/articles/16,Prey-System
4. Zmienić te wszystkie niebieskie teleporty na take niebieskie teleporty co są podane na zdjęciu poniżej dodany w załączniku (zależy mi bo dużo ładniej wygląda).
5. Przebudować quest room na dużo ładniejszy.
Przebudować training room na dużo ładniejszy. Chodzi i tutaj o ściany, podłogę i pokoje gdzie stoją trainery.
6. Dodać takie rzeczy do umeblowania domku kupując u npc:
https://tibiopedia.pl/items/Bath_Tub
https://tibiopedia.pl/items/Terrarium_Snake
7. Dodanie mini bossa Friden (nazwa bossa do ustalenia przez administrację)
Pokonanie go nie będzie takie proste żeby wejść i zabić Fridena potrzebujecie najpierw zabić 4500 (potwory jakie trzeba zabić do ustalenia przez administrację) jak i wykonać misje u NPC (do ustalenia przez administrację), i zdecydowanie jest on najsilniejszym mini bossem.
8. Przebudować temple na dużo ładniejsze i większe bo to jest małe.
9.Dodać u npc o nazwie rybak takie zadanie do wykonania:
Zlecenia Rybaka
Misje bierzemy u npc Rybak. Który każe nam zdobyć różne ryby

Złów Karaś x10
Złów Ryba Mandaryna x10
Złów Duży Karaś x10
Złów Karp x10
Złów Łosoś x10
Złów Amur x10
Złów Pstrąg x10
Złów Węgorz x10
Złów Tęczowy Pstrąg x10

Po złowieniu np. ryby x10 Karaś oddajemy npc rybak (i tak każda po kolei) ale by nam npc rybak nie za każdym razem x10 Karasi by przyjął bo by
pisało przy oddawaniu x10 Karaś że ta ryba jest złej jakości. Proszę przynieś mi następną
a po oddaniu wszystkich rodzajów ryb dla npc rybak dostajemy nagrodę (nagroda do ustalenia przez administrację.



@Mrozu  przemyśl te wszystkie propozycje co napisałem w tym temacie oraz pomyśl i zrób coś żeby postacie jak i eq na postaciach były wartościowe. Chodzi tu o wszystkie przedmioty. Nie heituj mnie że daje takie propozycje ale ja chcę żeby dużo na tym serwerze się zmieniło, przybyło dużo więcej graczy niż jest teraz i do tego żeby byli aktywni a nie stali tyko w temple i afkowali oraz zrobić lepszy wygląd wszystkiego tak jak pisałem nawet w 3d nie zważając na to że to tibia 8.6 bo macie własny client i dużo lepiej technologicznie możecie to zaprogramować.
@Mrozu zrób coś bo dużo graczy stoi w temple i afkuje a temlpe jest za małe dla tych osób co afkują a co za tym idzie nie da się przejść.


Drodzy gracze nie hetujcie mnie że daje takie propozycje ale ja chcę tu coś zmienić nie tylko ekspienie i bicie się pomiędzy sobą ale wiele więcej żeby było do robienia na serwerze jak gracie oraz to przyniosło by dużo satysfakcji.
« Ostatnia zmiana: 30 Styczeń 2023, 11:26:21 wysłana przez mortris »
 

Woopsik

Odp: Propozycje do wiosennej aktualizacji
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Styczeń 2023, 17:05:10 »
Troche metinem zapierdala pare rzeczy XDD
 

mortris

Odp: Propozycje do wiosennej aktualizacji
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Styczeń 2023, 17:13:16 »
@IMPOSTOR no i co z tego że z metina ale warto wprowadzić coś innego żeby było coś robić a nie wbijać tylko lvl bo to się nudzi.
 

Waldek Maliniak

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Propozycje do wiosennej aktualizacji
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Luty 2023, 09:10:37 »
Dodanie do klienta slotów na zapisanie pasów do kont, żeby nie trzeba było wpisywać ręcznie tylko jednym kliknięciem wbić na konto
 

Dirox

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Propozycje do wiosennej aktualizacji
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Luty 2023, 14:33:56 »
Przy nastepnym update mozna by bylo wrzucic w klijenta mapy bo sie kasuja nie tylko mi , wielu tibijczykom :D Taki pomysł luźny :)
 

mortris

Odp: Propozycje do wiosennej aktualizacji
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Luty 2023, 13:45:50 »
chyba nie tylko moje propozycje lecz wasze co napisaliście w tym temacie są ciekawe do wprowadzenia na serwer w wiosennej aktualizacji
 

remczaak

Odp: Propozycje do wiosennej aktualizacji
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Luty 2023, 22:27:44 »
Dodajcie w końcu jakiegos moba bądź loota do moba, z którego leci red piece of cloth. Przecież same fury to jakaś pomyłka + te 1000 sztuk na losta to w ogóle obłęd.1 spot, który jest wiecznie obstawiony a i tak jest ich tam tylko kilka. Brak tego na rynku a jak juz to 200pp za 100szt  :-X
 

mortris

Odp: Propozycje do wiosennej aktualizacji
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Luty 2023, 22:54:42 »
przyznacie gracze że chyba moje propozycje coś by zmieniły i ja się staram żeby dużo więcej grało osób oraz nie afczyło a po za tym każdy narzeka a nie da propozycji jakiś innych fajnych żeby coś tutaj zmienić na tym serwerze i żeby graczy nowych przybyło, ożył serwer tyko gracz napisał pod tematem że zajeżdża metinem. Ale jakby @Mrozu sensownie by zrobił te propozycje moje co podałem i je wprowadził do wiosennej aktualizacji to mi się wydaje że lepiej się by grało i więcej do roboty by było.

Powiększenie i przerobienie temple i depo tak jak ktoś w innym temacie napisał żeby to było w wiosennej aktualizacji wprowadzone zostało bo to jest na + bo teraz to za małe jest temple oraz depo.