Here you can change website language:

Autor Wątek: NOWOŚCI  (Przeczytany 2224 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

FiGo

NOWOŚCI
« dnia: 10 Grudzień 2019, 17:47:15 »
Witam. Zacznę pewien temat, mam nadzieję, że ktoś się podłączy i udoskonali moją propozycję, a mianowicie, fajnie byłoby gdyby zostały dodane nowe questy na atlantis z itemami i nowym czarem od 400k, dla urozmaicenia gry "nowym graczom" Od razu będziecie próbowali mnie zgasić, że są przecież questy na elite z najlepszymi itemami, okej są.. Ale nowemu graczowi ciężko jest zdobyć dostęp na owe elite, a co dopiero wykonać tamtejsze questy.

Pozdrawiam FiGo  8)
 

WIELKI

Odp: NOWOŚCI
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Grudzień 2019, 18:12:13 »
Starzy bywalcy chętnie czyszczą elite ticket, zdobyć runki i reszte itemkow to teraz naprawde prosta sprawa.
Zaczekaj też na winter update, może będzie dodane coś dla mniejszych lvli.
WIELKI MISTRZ YODA
 

Michaello

Odp: NOWOŚCI
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Grudzień 2019, 18:13:59 »
SIEMANKO

QUESTY MOŻE Z 2 MAX 3 JAKIEŚ NOWE DODAĆ ZAWSZE SPOKO CO DO SPELLA TO MOŻE 450K


 ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

Strażnik Teksasu

Odp: NOWOŚCI
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Grudzień 2019, 18:15:44 »
Ciężko zrobić dostęp na Elite to może było w poprzednim roku kalendarzowym. Teraz np takie runy upijające exp coiny potrafią być w śmiesznej cenie, na elite ticketa blokera czy ekipe znaleźć też tak ciężko nie jest.. na medium stamine ludzie chodzą codziennie :) .. Spelle masz 300/350/375/500 k to i tak sporawo, myślę, że na 400k żaden inny potrzebny nie jest
 

Mrozu

Odp: NOWOŚCI
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Grudzień 2019, 19:50:57 »
Content jest dodawany na bieżąco, właśnie dużo rzeczy jest na każdy przedział poziomowy, jeszcze dwa lata temu na 300k+ nic nie było. Według mnie jest dużo questów na średnie poziomy 300/400k.