Here you can change website language:

Ankieta

Czy chciałbyś , aby zrobiono Reset ?

Tak
10 (52.6%)
Nie
9 (47.4%)
Niewiem
0 (0%)

Głosów w sumie: 19

Głosowanie skończone: 05 Styczeń 2020, 03:56:39

Autor Wątek: RESET - Server Usycha !@!@!@!  (Przeczytany 2473 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SzaloneMelodie

RESET - Server Usycha !@!@!@!
« dnia: 22 Grudzień 2019, 03:55:42 »
Witam , :)  Gram na Rexi 2-3 Miesiące i mogę powiedzieć jedno  Naprawdę super Serverek , choć daleko mu do altaronu który miał własne mapy robione od podstaw własną mechanikę postacie sub-profesji  i balans jaki posiadał był niesamowity niestety przezbrak czasu  administracji server upadł teraz gra tam może 20 os w godzinach szczytu , na exp x 1 tylko i wyłącznie dla sentymentu altaron.pl polecam odwiedzić forum i poczytać o mechanikach jakie sie tam odbywały np wojownik Nekromanta-Elementalista DualSword XD 2x mieczyk speed atak x 2 dmg 75% . ale nie o tym chciałem tu rozwinąć swą myśl , ps, nie zachęcam graczy do zmiany serva na Altaron gdyż ten server już praktycznie nie istnieje ;/ i szkoda na niego czasu.

Server został po prostu zdominowany przez Graczy EUROWIZJA ! , starzy gracze  albo siedzą w depo bo nic nie mogą zrobić , albo expia po płatnych expowiskach po cichu licząc na to że  Eurowizja po nich nie wpadnie ,  to trochę smutne , i nie nie chodzi mi oto że z was szydzę czy coś w tym guście , nie nie  po prostu server traci dobrych graczy a szkoda.

Mrozu , server jest nie zbalansowany , a twoje poprawki do balansu niekiedy wołają o pomstę do nieba i wywołują śmiech na sali
ja bym ci zaproponował  abys otworzył test server  gdzie doświadczeni gracze by testowali balans dmg i innych pierdół
bo np nerf na  exh sm z 2 na 2.5 niektórzy gracze powiedzieli że to nic xd a to jednak ogromny cios  w pvp .

i tu teraz moja indywidualna propozycja , wiem że server się szczyci tym iz nie było  Dawno Resetu , ale jeśli byś go zrobił myślę ze 70 % starych graczy wróci tu bardzo szybko ! a ile nowych  ? hmm sam o tym juz dobrze wiesz , i reszta graczy też ,
dlatego załączam ankietę
« Ostatnia zmiana: 06 Luty 2022, 20:43:39 wysłana przez Mrozu »
 

Mrozu

Odp: Server Usycha !@!@!@!
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Grudzień 2019, 10:02:19 »
Nie będzie resetu, zamykam.
 

Mrozu

Odp: RESET - Server Usycha !@!@!@!
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Luty 2022, 20:44:13 »
Kiedy to było  ???
 

Omen Xd Here

Odp: RESET - Server Usycha !@!@!@!
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Luty 2022, 21:33:15 »
,,Kiedyś to było a teraz nie ma"
 
Osoby które lubią ten post: Mrozu

Rstfj

Odp: RESET - Server Usycha !@!@!@!
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Luty 2022, 18:20:58 »
Za to na altaronie w godzinach szczytu jest 20 graczy xD