Here you can change website language:

Autor Wątek: Propozycje Do Letniej Aktualizacji  (Przeczytany 8849 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

cyniodev

Odp: Propozycje Do Letniej Aktualizacji
« Odpowiedź #90 dnia: 05 Czerwiec 2023, 11:06:19 »
@Mrozu ogolnie rzecz biorąc, to zabieranie charow ludziom bo wkurwili sie na cos co zrobiles i zwyzywali Cie jest ogolnie chore i nie ma tego na zadnym innym otsie.

 Z punktu widzenia finansowego jezeli ktos nie jest chory to wali quita i juz wiecej nie wchodzi, przeciez pelna garsc osob wyszla bo nawet jak huszcza walczyl na jerrego to juz działy sie te akcje, jakies sprzedawanie itd. Jedyne osoby ktore sa tak chore i graja pomimo zabrania wielomiesiecznej rozgrywki to ressier i sandal, chyba nikt inny a i moze god alkus.

Przypomniala mi sie sytuacja jak blessing deeda robilismy, do tpka szlo sie z godzine w 10-15 osob, za tpkiem trzeba bylo wyjebac sie przynajmniej z 2-3 razy zeby odlurowac bestie po czym wkurwilismy sie i zabrales chary kazdemu kto tam byl, a potem trzeba bylo się płaszczyć jak smiec do Ciebie zebys je laskawie oddal.

Inna sprawa jest taka, ze zaszantazowales całego otsa robiac publicznego posta ze jak ktos ma papiery na mnie/sandala to ma 24h zeby je dac albo tez cos straci. Mialbys mase graczy i ja pewnie tez bym pykal a pewnie nawet wiecej siana bys mial bo tak gnoilem ze hunting areny zapelnione byly.

Zawsze gralismy ta sama ekipa praktycznie, bylo nas na poczatku okolo 15 do teraz gra ressier alkus i chyba samgold. Reszta sprzedala wszystko i skonczyla grę z wyzej wymienionych powodow bo wiedziała, ze pewnego dnia wstaniesz lewa noga i zabierzesz ich postacie lub je stracila i wtedy zakończyła swoja rozgrywke.

Peace,
xyz.
 
Osoby które lubią ten post: Omen, Krzychu

Omen

Odp: Propozycje Do Letniej Aktualizacji
« Odpowiedź #91 dnia: 05 Czerwiec 2023, 12:22:56 »
No tylko, że alko teraz mówisz, że obudziło to pvp i ludzi do grania, a w marcu jeszcze byłeś zdania, że ten status to do dupy jest, co tym razem miałeś na myśli? Bo zaraz się dowiem, że znowu to źle interpretuje i w sumie to Ty propsujesz status randoma  :-X :-[


wiekszego farmazoniarza od tego alkoholika nigdy nie spotkalem

A kto na koncie na forum twoim? Bo nie wiem z kim pisze , tropeheus sandał czy Ty?

Czekam na ten dzien az w koncu uswiadomisz sobie jakim farmazoniarzem jestes.
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Propozycje Do Letniej Aktualizacji
« Odpowiedź #92 dnia: 05 Czerwiec 2023, 12:58:26 »
@Mrozu ogolnie rzecz biorąc, to zabieranie charow ludziom bo wkurwili sie na cos co zrobiles i zwyzywali Cie jest ogolnie chore i nie ma tego na zadnym innym otsie.

 Z punktu widzenia finansowego jezeli ktos nie jest chory to wali quita i juz wiecej nie wchodzi, przeciez pelna garsc osob wyszla bo nawet jak huszcza walczyl na jerrego to juz działy sie te akcje, jakies sprzedawanie itd. Jedyne osoby ktore sa tak chore i graja pomimo zabrania wielomiesiecznej rozgrywki to ressier i sandal, chyba nikt inny a i moze god alkus.

Przypomniala mi sie sytuacja jak blessing deeda robilismy, do tpka szlo sie z godzine w 10-15 osob, za tpkiem trzeba bylo wyjebac sie przynajmniej z 2-3 razy zeby odlurowac bestie po czym wkurwilismy sie i zabrales chary kazdemu kto tam byl, a potem trzeba bylo się płaszczyć jak smiec do Ciebie zebys je laskawie oddal.

Inna sprawa jest taka, ze zaszantazowales całego otsa robiac publicznego posta ze jak ktos ma papiery na mnie/sandala to ma 24h zeby je dac albo tez cos straci. Mialbys mase graczy i ja pewnie tez bym pykal a pewnie nawet wiecej siana bys mial bo tak gnoilem ze hunting areny zapelnione byly.

Zawsze gralismy ta sama ekipa praktycznie, bylo nas na poczatku okolo 15 do teraz gra ressier alkus i chyba samgold. Reszta sprzedala wszystko i skonczyla grę z wyzej wymienionych powodow bo wiedziała, ze pewnego dnia wstaniesz lewa noga i zabierzesz ich postacie lub je stracila i wtedy zakończyła swoja rozgrywke.

Peace,
xyz.

Mordo nie gram już muszę chary przelogowac bo zaraz na nieuzywki pójdą, a co do samej wypowiedzi to święta racja trochę sadge ze nie można wyrazić swojej opinii w danych tematach, albo strach jest ja wyrazić żeby nie stracić postaci, a jednak niektóre te opinie i propozycje wpływają pozytywnie na otsa. Co do kwesti finansowych to gnojenie z jednej strony wpływa pozytywnie na finanse bo wiadomo huntingi areny i questy itp, ale z drugiej strony zależy od osoby gnojonej bo z 10 gnojonych osób pewnie 4 zakończą grę, jednakże wiadomo ze nikt nie robi czegoś za darmo bo to normalna praca, ale z drugiej strony na sile szukanie problemów typu właśnie tego questa, czy wyzywanie żeby zabrac postacie i wystawić za 120 ep to tez trochę nie fajne, bo wydaje mi się ze jednorazowe zarobienie 600zl czy ileś tam kosztem stracenia 2-3 graczy którzy mogli w wpisywanie rebornow itp. wnieść 1500 zł jest korzystniejsze , a to ze gildie wszystko maja nie oznacza ze nie ma z nich zysku, bo skądś te boxy i inne itemy potrzebne do reborna za ep musza się brać, random ma okazje zarobić ppki wiec kupuje boxa i wystawia na market. Popyt=podaż podstawa ekonomi.


O ile kradzież czyli sprzedaż pp czy postaci za plny według mnie powinna być bezwzględnie karana utrata postaci, to takie sytuacje jak np ja kiedyś napisałem coś do mlodeho w odpowiedzi na innego otsa i straciłem postacie za kilka k pln, czy alberto loco za napisanie czegoś na forum, czy kviku za napisanie dla beki zabierz mi postacie to powinno być normalnym banem karane, bo zdarza się komuś coś napisać i szkoda przekreślać na to kilka lat gry i trochę siana włożonego
Pozdrawiam, god alkus
« Ostatnia zmiana: 05 Czerwiec 2023, 13:03:06 wysłana przez Alkoholik »


 

Sandal

Odp: Propozycje Do Letniej Aktualizacji
« Odpowiedź #93 dnia: 11 Czerwiec 2023, 12:32:57 »
Widzę że chłopaki skończyli się wyzywać to @Mrozu  odczytaj xd

Po.18. Zwiększenie ilości lvl za oddanie misji u KUBY ...  dlaczego tak a to dlatego że jak wyskoczy nam robić np. 1500 Mad Dragonów albo 1400 Elite dragonów za  550lvl to się w ogoóle tego nie opłaca .......  Dodaj może żeby przydzielał powyżej 650lvl ......
Po.19. Również możesz dodać do NPC MIRKA możliwość sprzedawania itemów wszystkich ... bo jest też w CHUJ na otsie a większość wypierdala to na ziemie XD   a tak to można by pare CC , GN bądź DC zarobić ;) :D
 

GrubasQ

Odp: Propozycje Do Letniej Aktualizacji
« Odpowiedź #94 dnia: 15 Czerwiec 2023, 15:34:46 »
Dodac tp powrotny na Elite Potionie!