Here you can change website language:

Autor Wątek: Konieczne Poprawki !!!!  (Przeczytany 2379 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

OnePunch

Konieczne Poprawki !!!!
« dnia: 13 Luty 2020, 14:43:49 »
Witam jak w Temacie

Event Metin Stone :
Event posiada zdecydowanie za duże wymagania do skończenia tego Eventu , moby jakie z niego wychodzą to jakaś paranoja Lizardoxy ? Impy ? i to w takiej ilości XD , a nagroda nie warta zachodu dla staminerki  ... ,
ja bym proponował dać za ten Event  Elite pkt albo Rexia  coiny  dla top 5 Dps , albo drogie itemki typy elite buty , elite palladyn armor , wianek ,  rainbow item ,  cos o co gracze by naprawdę rywalizowali , poza tym w przypadku zgonu bądz reloga na  tym evencie twój dmg sie zeruje , a  zarobić deske na tym evencie to pikuś , XD

2. dodać PZ po użyciu Parala
 

Daniel Piaskowski

Odp: Konieczne Poprawki !!!!
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Luty 2020, 15:12:19 »
Popieram
Kamienie mogą dawać exp elixiry + np. od 250-400 lvli na zachęte bo nikt tego nie chce bić bo po prostu się nie oplaca jak swoim 630 palkiem padam tam na pyrke

Piasek
 
Osoby które lubią ten post: loloperez

JERRY

Odp: Konieczne Poprawki !!!!
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Luty 2020, 15:14:23 »
1. kamien powinien dawac jakies itemy takie jak sa nawet spoko ale glowna nagroda to lvl 200-500 spoko pomysl czyli top 5 dmg np 500 a reszta 200/300
2. na zadnym otsie paral nie wbija pz nawet na wiekszosci mw nie wbija pz wiec bez sensu i po co to komu
 

Mrozu

Odp: Konieczne Poprawki !!!!
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Luty 2020, 19:08:48 »
Metin Stone będzie edytowany, co do parala to mogę to dodać, ale nie wiem czy to cokolwiek zmieni  :D
 

Checiu

Odp: Konieczne Poprawki !!!!
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Luty 2020, 19:34:13 »
Metin do zmiany a parala zostaw jak jest
 

Daniel Piaskowski

Odp: Konieczne Poprawki !!!!
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Luty 2020, 20:20:47 »
Paral jest ok  8)
 

BYONE

Odp: Konieczne Poprawki !!!!
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Luty 2020, 19:37:00 »
z metina powinnien lecieć conajmniej super exp elixir dodawanie elite itemow i innych takich to by przegięcie.