Here you can change website language:

Autor Wątek: POZDRAWIAM RANDOMOWYCH GRACZY NA EXPOWISKACH  (Przeczytany 4351 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Latwo

POZDRAWIAM RANDOMOWYCH GRACZY NA EXPOWISKACH
« dnia: 27 Maj 2021, 18:49:29 »
Powiem tak, aktualizacja fajna sprawa ale Mrozu z tymi mobami z czaszkami to przeginka bo isc 600 RP po 2 rebie na headhuntery z prawie full eq +200 i padac na sztuke od moba z black skullem to jest dramat ktos kto ma DC i nie placze o to ze padl to jedno ale wez pod uwage graczy randomowych ktorzy dopiero co expia swoje postacie bo nie maja np. pkt albo pln zeby wydac na pkt i kupic postac ze beda stali i liczyli sqm w temple bo nie beda w stanie wyexpic postaci. Zrob cos z tym bo to dramaturgia, tak zaczynasz dbac i bronic randomowych i nowych graczy ze wbijasz im z aktualizacji na aktualizacje szpile ze nic nie beda mogli zrobic. Pozdrawiam
 

Samgold

Odp: POZDRAWIAM RANDOMOWYCH GRACZY NA EXPOWISKACH
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Maj 2021, 19:12:08 »
"wez pod uwage graczy randomowych ktorzy dopiero co expia swoje postacie bo nie maja np. pkt albo pln zeby wydac na pkt i kupic postac ze beda stali i liczyli sqm w temple bo nie beda w stanie wyexpic postaci." - przypominam że to 3/4 Twojego teamu kupiło charki bo się wyexpic nie potrafiło.
Update na WIELKI +, wyjeb tylko ten kosmos i będzie miodzio.
 

Latwo

Odp: POZDRAWIAM RANDOMOWYCH GRACZY NA EXPOWISKACH
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Maj 2021, 19:23:37 »
Dobra utkaj pizde, grasz tu pare lat nieudaczniku jebany a ja pare miesiecy to ze mnie stac na wasze smieszne postacie to dupa cie boli widze ze nie mozesz sobie na to pozwolic bo ledwo zyjesz od 10 do 10 kazdego miesiaca. Wstawiam sie glownie za randomowych graczy i nie tylko a ty mi pierdolisz jakies smieci na poscie gosciu. Zajmij sie czyms ciekawszym bo wczoraj widzialem wasze ZERO OPORU :DDDDDDDDDDDDDDDDD
 

Samgold

Odp: POZDRAWIAM RANDOMOWYCH GRACZY NA EXPOWISKACH
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Maj 2021, 19:28:15 »
Dobra utkaj pizde, grasz tu pare lat nieudaczniku jebany a ja pare miesiecy to ze mnie stac na wasze smieszne postacie to dupa cie boli widze ze nie mozesz sobie na to pozwolic bo ledwo zyjesz od 10 do 10 kazdego miesiaca. Wstawiam sie glownie za randomowych graczy i nie tylko a ty mi pierdolisz jakies smieci na poscie gosciu. Zajmij sie czyms ciekawszym bo wczoraj widzialem wasze ZERO OPORU :DDDDDDDDDDDDDDDDD

0 oporu to widzę od października i nie mówię o wybijaniu botów o 3 w nocy i 6 rano. A co do charow to dobrze ze kupujecie bo każdy chce się ich pozbyć a nikt więcej nie kupuje.
 

Latwo

Odp: POZDRAWIAM RANDOMOWYCH GRACZY NA EXPOWISKACH
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Maj 2021, 19:34:05 »
WYBIJANIE BOTOW OD 3-6 RANO WLASNIE WIDAC ;DD
 
Osoby które lubią ten post: Lays

Samgold

Odp: POZDRAWIAM RANDOMOWYCH GRACZY NA EXPOWISKACH
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Maj 2021, 19:39:23 »
Gostek, nikogo nie bolą jakieś cyferki w tibii XD. Raz Wam się udało to się cieszcie, może wkońcu doczekam tej chwili jak znowu będą walki na tym otsiku.
 

Lays

Odp: POZDRAWIAM RANDOMOWYCH GRACZY NA EXPOWISKACH
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Maj 2021, 20:06:44 »
Ciekawe xd
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: POZDRAWIAM RANDOMOWYCH GRACZY NA EXPOWISKACH
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Maj 2021, 20:10:04 »
Kurwa chłop wstawia screeny jak zrobili gather po miesiącu i przekopali osoby co na tsie siedzą sobie a war zone na oczy nie widzieli, jesteście zerami sztywno miało honor wychodzili padli i dalej wychodzili a wy widzicie 2 osoby od nas to exana all wpisujecie xD


 

Vallention

Odp: POZDRAWIAM RANDOMOWYCH GRACZY NA EXPOWISKACH
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Maj 2021, 20:37:05 »
Ja bym jeszcze zmienił coś z tym, żeby mob z black skullem nie dawał tyle samo expa co zwykły no bo jednak trochę więcej się go bije i jest w pewien sposób unikalny.
 
Osoby które lubią ten post: Mrozu, GrubasQ, Nati

Cynio

Odp: POZDRAWIAM RANDOMOWYCH GRACZY NA EXPOWISKACH
« Odpowiedź #9 dnia: 31 Maj 2021, 11:01:03 »
cynio loguje randomy depo przymykam
 

Strażnik Teksasu

Odp: POZDRAWIAM RANDOMOWYCH GRACZY NA EXPOWISKACH
« Odpowiedź #10 dnia: 01 Czerwiec 2021, 12:28:19 »
Myślę, że najlepszym rozwiązaniem tego problemu byłoby jebnięcie tego wszystkiego w pizdu
 
Osoby które lubią ten post: Cynio

Riss

Odp: POZDRAWIAM RANDOMOWYCH GRACZY NA EXPOWISKACH
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Czerwiec 2021, 17:54:08 »
sandal i grzechulinek ciag dalszy na zdechlaku ayee xD
Siema widzowie
 

KapitanBomba

Odp: POZDRAWIAM RANDOMOWYCH GRACZY NA EXPOWISKACH
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Czerwiec 2021, 23:14:34 »
Może by tak jebnąć tym wszystkim i jechać w bieszczady XD
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: POZDRAWIAM RANDOMOWYCH GRACZY NA EXPOWISKACH
« Odpowiedź #13 dnia: 16 Czerwiec 2021, 10:34:35 »
sandał ćpunek 20h dziennie na dedzie siedzi i patrzy w ekran w temple czy ktoś na taska nie wbija go zajechać XD


 

Mrozu

Odp: POZDRAWIAM RANDOMOWYCH GRACZY NA EXPOWISKACH
« Odpowiedź #14 dnia: 16 Czerwiec 2021, 10:53:36 »
ale hipokryzją zaleciało, sam tu siedziałeś jeszcze nie tak dawno temu po wiele godzin i co chwile tylko spam do mnie na facebooku, że ten robi tamto/owamto, ale teraz jak nie grasz to z innych się będzie śmiał i od zdechlaka wyzywał HIT XD

//chce to siedzi i tyle, skończcie kogoś wyzywać za to co robi ze swoim życiem  :-X
« Ostatnia zmiana: 16 Czerwiec 2021, 10:56:41 wysłana przez Mrozu »
 
Osoby które lubią ten post: MrocznikoV, Harley