Here you can change website language:

Autor Wątek: Trochę ciepłych słów i Blessy na wagę złota XD  (Przeczytany 8679 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pentar

Odp: Trochę ciepłych słów i Blessy na wagę złota XD
« Odpowiedź #30 dnia: 13 Czerwiec 2020, 10:22:51 »
Co do lagów to musicie mi to zgłaszać, chociaż na CTRL+R (lagi kurwo czy coś), bo naprawdę ja ich nie zauważam, a procesor nie jest obciążony więc to musi wynikać z czegoś innego, a jak nie dowiem się kiedy występują nie będę mógł namierzyć co to, o ile wgl. występują  :-X.

Z 5 razy juz pisalem, ze sa lagi to wtedy mi ktos odpisywal "ja nie mam lagow" i zamykal temat, wiec essa

Ja raz zgłaszałem po 22 to dostałem odpowiedź po 10 rano xD
 

Mrozu

Odp: Trochę ciepłych słów i Blessy na wagę złota XD
« Odpowiedź #31 dnia: 13 Czerwiec 2020, 10:27:02 »
No jeżeli zgłasza coś pojedyncza osoba to nie dziwie się, że ktoś sprawdził po prostu na sobie i zobaczył, że nie ma lagów więc tak odpisał, co innego jak jest parę raportów, a takiej sytuacji raczej nie było.
 

Simon

Odp: Trochę ciepłych słów i Blessy na wagę złota XD
« Odpowiedź #32 dnia: 13 Czerwiec 2020, 14:33:54 »
No jeżeli zgłasza coś pojedyncza osoba to nie dziwie się, że ktoś sprawdził po prostu na sobie i zobaczył, że nie ma lagów więc tak odpisał, co innego jak jest parę raportów, a takiej sytuacji raczej nie było.

Bardzo często mrozu są lagi na bosach czasem jest taka ścina że przez 5 sekund wszystko się zatrzymuje najczęściej z tym problemem się spotkałem na rexorze i nie byłem jedyny
 

Mrozu

Odp: Trochę ciepłych słów i Blessy na wagę złota XD
« Odpowiedź #33 dnia: 13 Czerwiec 2020, 16:23:26 »
@Andrag
Może od ilości osób po prostu masz problem z FPS?

//Zapomniałem jeszcze dodać, że już prosiłem Was, że jak ktoś dostanie debuga to, żeby wysłał mi screena z info, które się pokazuje po włączeniu tibii (after debug), Dzięki  :-[
 
Osoby które lubią ten post: Simon

Simon

Odp: Trochę ciepłych słów i Blessy na wagę złota XD
« Odpowiedź #34 dnia: 13 Czerwiec 2020, 16:31:40 »
@Andrag
Może od ilości osób po prostu masz problem z FPS?

//Zapomniałem jeszcze dodać, że już prosiłem Was, że jak ktoś dostanie debuga to, żeby wysłał mi screena z info, które się pokazuje po włączeniu tibii (after debug), Dzięki  :-[

Istnieje taka opcja tyle że nie tylko ja mam z tym problem i pojawia się on na rexorze głównie kiedy większa ilość osób jest na exp Bugu czy Stone boss więc dziwn3 trochę.

Swoją drogą wspomniałeś kiedyś że debugi są od np teleportu podwójnego np z trainów do temple A nie dało by rady zlikwidować ten teleport w temple ?
 

Mrozu

Odp: Trochę ciepłych słów i Blessy na wagę złota XD
« Odpowiedź #35 dnia: 13 Czerwiec 2020, 18:05:46 »
No nie dziwne tylko po prostu klient tibii może mieć problem z fpsami jak jest bardzo dużo osób na ekranie, tak jak na bossach. Sprawdź w takiej sytuacji czy na MC też masz lagi będąc gdzie indziej (nie na bossie).

Likwidacja teleportu w temple oznaczałaby, że Ci wszyscy ludzie co są w miare porozrzucani po TEMPLE byliby na jednej kratce, a jak wiesz powyżej tam chyba 30 osób na jednej kratce kolejna zalogowana lub przeteleportowana lub schodząca/wchodzaca na schody oznacza debug i to jest na kazdym otsie 8.6.
 

Simon

Odp: Trochę ciepłych słów i Blessy na wagę złota XD
« Odpowiedź #36 dnia: 13 Czerwiec 2020, 19:07:44 »
No nie dziwne tylko po prostu klient tibii może mieć problem z fpsami jak jest bardzo dużo osób na ekranie, tak jak na bossach. Sprawdź w takiej sytuacji czy na MC też masz lagi będąc gdzie indziej (nie na bossie).

Likwidacja teleportu w temple oznaczałaby, że Ci wszyscy ludzie co są w miare porozrzucani po TEMPLE byliby na jednej kratce, a jak wiesz powyżej tam chyba 30 osób na jednej kratce kolejna zalogowana lub przeteleportowana lub schodząca/wchodzaca na schody oznacza debug i to jest na kazdym otsie 8.6.

Hmm a zmieniłoby miejsce zamieszkania na galaxia i tam by postać trafiała ?
Bo z tymi debugami da radę coś zrobić myślę zrobić miejsca odrodzeń np jeszcze w pyre sand city elite lost city itd. Co o tym sądzisz
 

GrubasQ

Odp: Trochę ciepłych słów i Blessy na wagę złota XD
« Odpowiedź #37 dnia: 14 Czerwiec 2020, 09:55:48 »
No nie dziwne tylko po prostu klient tibii może mieć problem z fpsami jak jest bardzo dużo osób na ekranie, tak jak na bossach. Sprawdź w takiej sytuacji czy na MC też masz lagi będąc gdzie indziej (nie na bossie).

Likwidacja teleportu w temple oznaczałaby, że Ci wszyscy ludzie co są w miare porozrzucani po TEMPLE byliby na jednej kratce, a jak wiesz powyżej tam chyba 30 osób na jednej kratce kolejna zalogowana lub przeteleportowana lub schodząca/wchodzaca na schody oznacza debug i to jest na kazdym otsie 8.6.

Ja mialem lagi jak na kompie chodzilo 20 mc i bylem na bossie lub w dp gdzie stalo w ciul osob :p