Here you can change website language:

Autor Wątek: Olewanie przez GM Mroza regulaminu na kożyść szfedów  (Przeczytany 11485 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GalAnonim

Odp: Olewanie przez GM Mroza regulaminu na kożyść szfedów
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Listopad 2020, 20:14:13 »
Kiedyś dało się przebić przez 10 osób, teraz nie ma tych 10 osób co to mogłoby przebić i moim zdaniem powinieneś tutaj zmienić i wrócić do tego co jest w regulaminie..

@ dodam tez ze nie ma guildi walczących o zamek, tak samo powinien on być wyłączony !

nie ma to nie ma jestes zaruchany i patrz jak bogowie expia, jakbys mial ludzie i odwage to bys to przebil w dzien albo wieczorkiem, ale ty tylko logujesz o 4 rano jak szczur

Istnieje cos takiego jak praca, i zmiany.

Ale co wy możecie wiedzieć, Lovki mamusia forever ugotuje obiadek posprząta po gnoju który się od 7 dni nie myl bo w tibie napierdalal XDD

Zacznijmy od tego bo to najciekawsza część, jesteś jebanym hipokrytą bo zaczynasz gre o 4 rano robiąc taski bo to jedyny sposób na ich zrobienie, a kończysz o 21 po bossie a Ty coś pierdolisz ze istnieje coś takiego jak praca i zmiany.

Odnośnie defa, jest do przebicia, jesteście tak odważni że macie gather 3 w nocy i wtedy możecie coś zrobić , tak jak poprzednik pisał def już raz był przebity.

Odnośnie blokowania pudzianów to tak jak Mrozu podsumował "XD" bo ja tam normalnie na strzalkach podbiłem nieudasy jebane.

Odnośnie grania u Nas administracji: Perfidny - to perfidny grał juz chyba z Nami zanim został GM'em, Nightmares - to samo jak perfidny, Krzyz - sami zmusiliście go do gry z nami zabijając go na +2 z tego co pamiętam to omen go zabił, bo nie da się być bezstronnym skoro jedna z dwóch stron kogoś zabija.

Wszyscy jesteście tak samo przyjebani jak ten Maszek który pisze jakby skończył 3 klase podstawówki i jara się że zabił 30 gości w 2 dni o 4 w nocy na afku, a sam cały dzień w pz siedzi i na bossa jedynie wychodzi.
 
Osoby które lubią ten post: Rumeye, Samgold

Rumeye

Odp: Olewanie przez GM Mroza regulaminu na kożyść szfedów
« Odpowiedź #16 dnia: 19 Listopad 2020, 22:33:04 »
Z perfidnym grałem 4 lata temu, to że w trakcie awansował na administratora, to co z tego? Zresztą z tego co wiem, na tą rzecz oddał już jednego chara na start
 

OMEN KOCUR

Odp: Olewanie przez GM Mroza regulaminu na kożyść szfedów
« Odpowiedź #17 dnia: 20 Listopad 2020, 21:07:43 »


i) Utrudnianie innym graczom dostępu do jakiegokolwiek miejsca na mapie karane jest jailem.

Jeśli na przedstawiony screenie nie jest pokazane utrudnianie dostępu, to proszę o zmianę w regulaminie z dopiskiem nie dotyczy guildi "kurwa szwed".

Mordzia juz ich wyjebalem stamtad wiec es
 

Checiu

Odp: Olewanie przez GM Mroza regulaminu na kożyść szfedów
« Odpowiedź #18 dnia: 20 Listopad 2020, 21:31:36 »
jestes rozjebany tym grubasem zamknij morde i wypierdalaj
 

HUSZCZA AJE

Odp: Olewanie przez GM Mroza regulaminu na kożyść szfedów
« Odpowiedź #19 dnia: 20 Listopad 2020, 21:50:10 »
WSCIEKLY PIJANY RAMZER AUUU
 

HUSZCZA AJE

Odp: Olewanie przez GM Mroza regulaminu na kożyść szfedów
« Odpowiedź #20 dnia: 20 Listopad 2020, 21:52:25 »
nie no generalnie chciałbym tylko naznaczyć, ze tym grubaskiem mozesz jedyne co zrobic to pierdolnac line na tym otsie, bo chocbysmy skonczyli gre, to BADZ KURWO PEWNA ZE TY NIGDY NIE POSTAWISZ BOTA, I SMIECIU NIE RADZE CI WBIJAC REBORNA RPKIEM ANI JAKIMKOLWIEK INNYM CHAREM BO 3 REBY BEDA TAM WYLOGOWANE I GOTOWE DO ROZPIERDOLENIA CI CIPY, A TERAZ CZEKAMY NA ARCYDZIELO I ROZPIERDOLIMY TYM OMENIKOM SMIESZNYM CIPE AJE


GITSZEJRO BOGOWIE ZAJEDZ NAS  :-*
 

GrubasQ

Odp: Olewanie przez GM Mroza regulaminu na kożyść szfedów
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Listopad 2020, 22:50:55 »
nie no generalnie chciałbym tylko naznaczyć, ze tym grubaskiem mozesz jedyne co zrobic to pierdolnac line na tym otsie, bo chocbysmy skonczyli gre, to BADZ KURWO PEWNA ZE TY NIGDY NIE POSTAWISZ BOTA, I SMIECIU NIE RADZE CI WBIJAC REBORNA RPKIEM ANI JAKIMKOLWIEK INNYM CHAREM BO 3 REBY BEDA TAM WYLOGOWANE I GOTOWE DO ROZPIERDOLENIA CI CIPY, A TERAZ CZEKAMY NA ARCYDZIELO I ROZPIERDOLIMY TYM OMENIKOM SMIESZNYM CIPE AJE


GITSZEJRO BOGOWIE ZAJEDZ NAS  :-*

Ty jebany dzieciaku który jeszcze dobrze mleka nie wyssał z cyca swojej matuli utkaj ten pysk bo jakbym wyglądał jak ty z domu bym nie wyszedł, i w sumie dobrze robisz z takim. Pedalskim. Ryjem. Który już nie. Jednego chuja ojebal masz jeszcze czelności coś. Pisać?

Jesteście zajebana banda pustych łbów nic dodać nic ująć nadajecie się do wywalania gnoju w oborniku.

Dziękuję nie dyskutuje z gównami. Poniżej 21 roku życia. Idźcie do pracy zapracujcie sobie. Na mózg. Bo. Widać ojciec jak. Was robił. To wyjebany z budowy pewnie bul. Potem. Ruchal. Wasza stara i takie. Pustaki się urodzimy.
 

Rumeye

Odp: Olewanie przez GM Mroza regulaminu na kożyść szfedów
« Odpowiedź #22 dnia: 20 Listopad 2020, 22:58:52 »
nie no generalnie chciałbym tylko naznaczyć, ze tym grubaskiem mozesz jedyne co zrobic to pierdolnac line na tym otsie, bo chocbysmy skonczyli gre, to BADZ KURWO PEWNA ZE TY NIGDY NIE POSTAWISZ BOTA, I SMIECIU NIE RADZE CI WBIJAC REBORNA RPKIEM ANI JAKIMKOLWIEK INNYM CHAREM BO 3 REBY BEDA TAM WYLOGOWANE I GOTOWE DO ROZPIERDOLENIA CI CIPY, A TERAZ CZEKAMY NA ARCYDZIELO I ROZPIERDOLIMY TYM OMENIKOM SMIESZNYM CIPE AJE


GITSZEJRO BOGOWIE ZAJEDZ NAS  :-*

Ty jebany dzieciaku który jeszcze dobrze mleka nie wyssał z cyca swojej matuli utkaj ten pysk bo jakbym wyglądał jak ty z domu bym nie wyszedł, i w sumie dobrze robisz z takim. Pedalskim. Ryjem. Który już nie. Jednego chuja ojebal masz jeszcze czelności coś. Pisać?

Jesteście zajebana banda pustych łbów nic dodać nic ująć nadajecie się do wywalania gnoju w oborniku.

Dziękuję nie dyskutuje z gównami. Poniżej 21 roku życia. Idźcie do pracy zapracujcie sobie. Na mózg. Bo. Widać ojciec jak. Was robił. To wyjebany z budowy pewnie bul. Potem. Ruchal. Wasza stara i takie. Pustaki się urodzimy.

Ty masz czelność coś pisać? Zamknij łeb no handzie
 

OMEN KOCUR

Odp: Olewanie przez GM Mroza regulaminu na kożyść szfedów
« Odpowiedź #23 dnia: 21 Listopad 2020, 08:46:36 »
nie no generalnie chciałbym tylko naznaczyć, ze tym grubaskiem mozesz jedyne co zrobic to pierdolnac line na tym otsie, bo chocbysmy skonczyli gre, to BADZ KURWO PEWNA ZE TY NIGDY NIE POSTAWISZ BOTA, I SMIECIU NIE RADZE CI WBIJAC REBORNA RPKIEM ANI JAKIMKOLWIEK INNYM CHAREM BO 3 REBY BEDA TAM WYLOGOWANE I GOTOWE DO ROZPIERDOLENIA CI CIPY, A TERAZ CZEKAMY NA ARCYDZIELO I ROZPIERDOLIMY TYM OMENIKOM SMIESZNYM CIPE AJE


GITSZEJRO BOGOWIE ZAJEDZ NAS  :-*

ee gostek ojebac gale możesz co najwyzej tym jakims smiesznym huszcza XD
 

OMEN KOCUR

Odp: Olewanie przez GM Mroza regulaminu na kożyść szfedów
« Odpowiedź #24 dnia: 21 Listopad 2020, 08:48:03 »
nie no generalnie chciałbym tylko naznaczyć, ze tym grubaskiem mozesz jedyne co zrobic to pierdolnac line na tym otsie, bo chocbysmy skonczyli gre, to BADZ KURWO PEWNA ZE TY NIGDY NIE POSTAWISZ BOTA, I SMIECIU NIE RADZE CI WBIJAC REBORNA RPKIEM ANI JAKIMKOLWIEK INNYM CHAREM BO 3 REBY BEDA TAM WYLOGOWANE I GOTOWE DO ROZPIERDOLENIA CI CIPY, A TERAZ CZEKAMY NA ARCYDZIELO I ROZPIERDOLIMY TYM OMENIKOM SMIESZNYM CIPE AJE


GITSZEJRO BOGOWIE ZAJEDZ NAS  :-*

Ty jebany dzieciaku który jeszcze dobrze mleka nie wyssał z cyca swojej matuli utkaj ten pysk bo jakbym wyglądał jak ty z domu bym nie wyszedł, i w sumie dobrze robisz z takim. Pedalskim. Ryjem. Który już nie. Jednego chuja ojebal masz jeszcze czelności coś. Pisać?

Jesteście zajebana banda pustych łbów nic dodać nic ująć nadajecie się do wywalania gnoju w oborniku.

Dziękuję nie dyskutuje z gównami. Poniżej 21 roku życia. Idźcie do pracy zapracujcie sobie. Na mózg. Bo. Widać ojciec jak. Was robił. To wyjebany z budowy pewnie bul. Potem. Ruchal. Wasza stara i takie. Pustaki się urodzimy.

Ty masz czelność coś pisać? Zamknij łeb no handzie


czemu wyzywasz kogos od no handow a sam masz polamane rece? rozumiem że podnosisz sobie samoocene ale spoko juz cie kurwo sprowadzam do ziemi
 

HUSZCZA AJE

Odp: Olewanie przez GM Mroza regulaminu na kożyść szfedów
« Odpowiedź #25 dnia: 21 Listopad 2020, 09:54:30 »
dalej nie rozumiem czemu piszesz cokolwiek tym omenem jak do mojego poziomu ziomek ci jeszcze trochę brakuje, i udowodniłem to już tyle razy ze powinieneś siedzieć ujebany na pizdzie i nie pisać nic bo tylko wstydu sobie możesz narobić, cya
 

OMEN KOCUR

Odp: Olewanie przez GM Mroza regulaminu na kożyść szfedów
« Odpowiedź #26 dnia: 21 Listopad 2020, 10:30:42 »
dalej nie rozumiem czemu piszesz cokolwiek tym omenem jak do mojego poziomu ziomek ci jeszcze trochę brakuje, i udowodniłem to już tyle razy ze powinieneś siedzieć ujebany na pizdzie i nie pisać nic bo tylko wstydu sobie możesz narobić, cya

nadal nie wiem po co pucujesz sie tym 15 latkiem skoro jedyne co udowodniles to zbieranie tradowy spod depo zeby kula byla XD ziomek juz od dawna lame ci rece ale tak popierdol sobie jeszcze troche glupot niech te 12 letnie alkoholiki i kowale czytaja i mysla ze to prawda XDXDXd
 

Cynio

Odp: Olewanie przez GM Mroza regulaminu na kożyść szfedów
« Odpowiedź #27 dnia: 21 Listopad 2020, 16:53:58 »
ale to jest zabawne ze ten grubasek jest zagnojony przez 2 defy na loscie i mnie lurujacego go czasem i juz nie stawia bota od 2 dni, bardzo jestes kurwo przykra, ze piszesz o tym, ze ktos nie ma zycia jak ty o 4 wstajesz i stawiasz taski i pilnujesz ich do 9 jak jebany szczur, czaisz? Pierdolony szczur w kanale z 15 charami i 70 wedkami jestes kurwo w kanale i siedzisz tam do konca tego otsa.
 
Osoby które lubią ten post: Rumeye

Cynio

Odp: Olewanie przez GM Mroza regulaminu na kożyść szfedów
« Odpowiedź #28 dnia: 21 Listopad 2020, 16:54:53 »
dalej nie rozumiem czemu piszesz cokolwiek tym omenem jak do mojego poziomu ziomek ci jeszcze trochę brakuje, i udowodniłem to już tyle razy ze powinieneś siedzieć ujebany na pizdzie i nie pisać nic bo tylko wstydu sobie możesz narobić, cya

nadal nie wiem po co pucujesz sie tym 15 latkiem skoro jedyne co udowodniles to zbieranie tradowy spod depo zeby kula byla XD ziomek juz od dawna lame ci rece ale tak popierdol sobie jeszcze troche glupot niech te 12 letnie alkoholiki i kowale czytaja i mysla ze to prawda XDXDXd

nie ma co sie oszukiwac ty akurat jestes gownem i jedyne co umiesz zrobic to stawiac budziki na 4 i do 7 patrzec czy ktos bota nie stawia, nic nie pokazales nigdy
 
Osoby które lubią ten post: Rumeye

GrubasQ

Odp: Olewanie przez GM Mroza regulaminu na kożyść szfedów
« Odpowiedź #29 dnia: 21 Listopad 2020, 19:47:31 »
ale to jest zabawne ze ten grubasek jest zagnojony przez 2 defy na loscie i mnie lurujacego go czasem i juz nie stawia bota od 2 dni, bardzo jestes kurwo przykra, ze piszesz o tym, ze ktos nie ma zycia jak ty o 4 wstajesz i stawiasz taski i pilnujesz ich do 9 jak jebany szczur, czaisz? Pierdolony szczur w kanale z 15 charami i 70 wedkami jestes kurwo w kanale i siedzisz tam do konca tego otsa.

Ja zgnojony..??

Hmm ok, ale. To ty byłeś zaruchsnu na widowni jak. Dziwka. A A4 więc już nic nie pisz zrównali cie kurwo z podłoga na twitchu i każdy to widział. Dziweczkoo elooo