Here you can change website language:

Autor Wątek: KAMIL CO SIĘ DZIJEE  (Przeczytany 1556 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

HegeLu

KAMIL CO SIĘ DZIJEE
« dnia: 20 Listopad 2020, 17:35:16 »
Kamil słuchaj mam pytanie w pizdzie mam to że nie masz czasu czy coś ale odpowiedź mi jakim chujem dostaje bana za zabicie randoma?
Hmm otóż to nie jest random (ogólnie jest bo jest bitym przez wujka cwele) ale gra w killers ach dzis wyszedł z gildi. Killersi zabijają nas codziennie w nocy i ich nie zbanujesz halo jestem randomem killers mnie zabił w nocy. Więc jak ja dostaje taska na infernalisty i typ z enemy gildi akurat robi to mam grzecznie poczekać aż kurwa skończy bo dostanę bana jak go zabije? Chłopie 15.43 dostaje taska na infernalisty wchodzę patrze ktoś biega to zabijam i robię Przybiega znowu i typ pisze ze dostaje bana zaraz pisze mu ujeb się na kurwe śmieciu i zabijam go po czym dostaje bana. Kamil kurwa albo Rafał zrób se postać zacznij expic i grać na swoim otsie to sam o o właścicielu servera powiesz ze jest przyjebany (nie bierz tego do siebie nie chce Cie urazić) ale naprawdę jak byś zaczal grać jak ja czy 1400 innych zalogowanych graczy dzisiaj (XDDDD) TO BYS SIĘ WKURWIŁ.
ODNIOSĘ SIĘ DO PVP
nie można zabijać randomow xdd czemu obrażasz graczy okej okej. Jest BOSS PVP po co skoro nie można pvp na ots wtf
Jest zamek pvp weź to wypierdol w pizdu
Jest pvp na otsie wtf skasuj msa eka eda i rp i zostaw Support i wyłącz pvp.
Odbanuj konto LISU Ek
Dziękuję i pozdrawiam mam nadzieję że podejdziesz do tego jak gracz
 

Rumeye

Odp: KAMIL CO SIĘ DZIJEE
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Listopad 2020, 17:37:31 »
Kiedyś popytałem i zapis dotyczący zabijania randomów dotyczył się questów. ALe infernalisty?
Ale jak dajemy im itemki, mówimy gdzie expić i bloczymy spella 150k lvl, to git. Ale no tak, chuj nam w dupe
 

GalAnonim

Odp: KAMIL CO SIĘ DZIJEE
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Listopad 2020, 18:00:02 »
Śmieszne ze bany są nakładane bez wysłuchania drugiej strony.

A co do Killersow: dopóki nie zaczęło to nam przeszkadzać ze męczą normalnych graczy to gnoili randomow na każdym respie ptero i respach do 399k i nikt nie miał z tym problemu.

Ale jak już sami zaczęli być gnojeni to zaczeli wychodzić z gildii udawać randomow i płakać na forum/ctrl r/Facebooku a Wy to łykacie.
 
Osoby które lubią ten post: Rumeye, HUSZCZA AJE

Samgold

Odp: KAMIL CO SIĘ DZIJEE
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Listopad 2020, 18:03:55 »
Dowiem się za co dostałem bana na ip?
 

Mrozu

Odp: KAMIL CO SIĘ DZIJEE
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Listopad 2020, 18:04:24 »
Myślałem, że to Random, nie wiedziałem, że to Killers. Odbanowałem i zamykam.