Here you can change website language:

Autor Wątek: Nie dla 200 + dla jerrego  (Przeczytany 13510 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Paranoia

  • Gość
Nie dla 200 + dla jerrego
« dnia: 17 Lipiec 2017, 18:59:43 »
Witam wszystkie osoby z topki chcące spróbować pozbawić top 1 fajusa na tym otsie jedynego źródła dochodu proszone są o kontakt pod nickiem Most Wanted/Paranoia/Avenello/Bassek.
Nie ważne w jakim teamie jesteście...
Na czas turnieju, oferuję pomoc ogarniętego comandera w osiągnięciu celu...
Dodam również że nie będę czytał komentarzy Jerrego pod tym postem mających na celu obrazić moją rodzinę itp.  ::)
Pozdrawiam Paranoja 


P.S pieniądze z ewentualnej wygranej zostaną wpłacone przez GODa na jakiś dom dziecka czy inną fundację charytatywną.
« Ostatnia zmiana: 17 Lipiec 2017, 19:18:00 wysłana przez Paranoia »
 
Osoby które lubią ten post: Sell

Tejo

Odp: Nie dla 200 + dla jerrego
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Lipiec 2017, 22:10:17 »
Szlachetnie :) Jak to będzie w niedziele i godziny około 18+ to bardzo chętnie powalczę z wami :) Póki co 236k RP.  Bez pozdrowień dla mcdonalda
 
Osoby które lubią ten post: Sell

Paranoia

  • Gość
Odp: Nie dla 200 + dla jerrego
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Lipiec 2017, 23:05:16 »
Na pewno osoby poniżej 250k lvla niestety nie będą miały możliwości powalczyć przez ograniczenia dotyczące max ludzi. Fajnie jak enej z ekipą by się zmotywowali żeby zrobić coś dobrego ;)
 

JERRY

Odp: Nie dla 200 + dla jerrego
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Lipiec 2017, 23:42:36 »
TOP 10 BOGOWIE TIBI CZEKAJA NA OPOR PARANOJA ZDESPEROWANY ODPALIL FORUM POZDRAWIAM ZGNOJENCÓW ESSA
 

Mistrz Pvp

Odp: Nie dla 200 + dla jerrego
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Lipiec 2017, 23:43:15 »
Essssssssssssa, otsik jest nasz ile bys charow nie mial cwelu paranojaaaaa jakas we trade crew i jego tradowce nie pozdrawiam.
 

KaKe HeRe

Odp: Nie dla 200 + dla jerrego
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Lipiec 2017, 00:46:25 »
Widzimy sie na turnieju ello ;)

A z tym domem dziecka juz myslalem od kiedy pojawilo sie pierwsze info, ale myslalem bardziej o jakims schronisku dla zwierzat ;>
"Czarne chmury nad miastem przykryły blask słońca
Człowiek w człowieku widzi zabawkę-początek końca
Znów czarna owca wyróżnia się ze stada
Sobą pozostać w tych czasach wyzwanie nie lada"
 

Mistrz Pvp

Odp: Nie dla 200 + dla jerrego
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Lipiec 2017, 01:24:19 »
@Kake El Boniek moze dobijesz ten 260k do turnieju xdddddddddddddddddddddddddddddddddddd
 

JERRY

Odp: Nie dla 200 + dla jerrego
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Lipiec 2017, 04:51:53 »
hmm przeznacze 200zl z turnieju na dziwke z roksy matke paranoi dobry pomysl zostanie jeszcze 150zl bo ona 50zł full bez gumy tylko do poniedzialku to akurat essa
 

Sznnycel

  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: -7
    • Zobacz profil
Odp: Nie dla 200 + dla jerrego
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Lipiec 2017, 06:54:29 »
hmm przeznacze 200zl z turnieju na dziwke z roksy matke paranoi dobry pomysl zostanie jeszcze 150zl bo ona 50zł full bez gumy tylko do poniedzialku to akurat essa

Ja 200 zl to bym wydal na leczenie po wyruchaniu twojej matki.. jebany lamusie
 

Tejo

Odp: Nie dla 200 + dla jerrego
« Odpowiedź #9 dnia: 18 Lipiec 2017, 08:39:58 »
Paranoia raczej dobije :P
 

POCZTA

Odp: Nie dla 200 + dla jerrego
« Odpowiedź #10 dnia: 18 Lipiec 2017, 14:09:47 »
Essssssssssssa, otsik jest nasz ile bys charow nie mial cwelu paranojaaaaa jakas we trade crew i jego tradowce nie pozdrawiam.


e poka ten Twój team na realu co się chwaliłeś nim XDDDDDDDDDDDDD

Czekam.
 

Mistrz Pvp

Odp: Nie dla 200 + dla jerrego
« Odpowiedź #11 dnia: 18 Lipiec 2017, 15:36:25 »
Daj otsa, to ci pokaze. Ale nie jakies openki czy tam dinery
 

JERRY

Odp: Nie dla 200 + dla jerrego
« Odpowiedź #12 dnia: 18 Lipiec 2017, 15:37:41 »
Jakis tabo z last lajna u gowna danielosa mute masz gownie idz pograc u kamysia to twoje realnia a nie sie prujesz do gitów
 

POCZTA

Odp: Nie dla 200 + dla jerrego
« Odpowiedź #13 dnia: 18 Lipiec 2017, 17:02:51 »
Jakis tabo z last lajna u gowna danielosa mute masz gownie idz pograc u kamysia to twoje realnia a nie sie prujesz do gitów


Ciśnienie skoczyło ? Przykro mi. Btw :

1 - > Skoro gówno danieloss to czemu puce waliłeś do nas na 10+ ?
2 - > Siedziałeś u nas na tsie to nawet się nie odezwałeś ale coś o mutach pierdolisz
3 - > Na vestijce chłopaczku się spłakałeś bo Cie Pedrak wyjaśnił z Władkiem i sie sprzedałeś do małego ( pół otsa potwierdzi )
4 - > " last lajna " Nie mam takiej twardej psychiki jak Ty wiesz ? :< Widziałem na "streamie" u Ciebie jak stoisz w 1 lini xDDDDDDD i tylko ikona na anty pusha klikana ciągle xDDD ( ośmieszasz się )
5 - > Ten tego czoło to masz jak lotnisko ale coś na innych pierdolisz co ich nigdy nie widziałeś
6 - > Chłopie masz ileś tam latek a tylko po starych ciśniesz potem się dziwisz że Cie pół otsa wyzywa i beke ma z jakiejś myszy jerrego stfu.
7 - > Kamys to by Cie skopał xDDD Zreszta sam u niego grałeś więc utkaj pizde.
8 - >  " idz pograc u kamysia to twoje realnia a nie sie prujesz do gitów" Typie gram z danielossem od dawna nie latam po teamach jak Ty XD
9 - > Co do "gitów" Gita to Ty widziałeś jak symetrie oglądałeś.
10 - > Nie pozdrawiam i utkaj już tam mordke bo serio psychika Ci wysiądzie i nie bd miał kto grać na tych orshabalach.
 

JERRY

Odp: Nie dla 200 + dla jerrego
« Odpowiedź #14 dnia: 18 Lipiec 2017, 21:20:38 »
1. żadnej pucy nie waliłem wrecz przeciwnie wysmiewałem
2. chuj ze nie moj team po co miałem sie odzywać na walce która do zera przegraliscie ? to chyba + dla mnie ze sie nie odzywałem skoro was skopał cały server bo nie ja sie najadłem wstydu tylko wy
3. na vestyjce sam odszedłem powiedziałem ze nie bede grał z wladkiem pozniej wyjebali wladka i wrocilem a ty byles gownem ktore cisnalem i chuja miales do gadania memberku moj (cały ots potwierdzi)
4. W 2k17 smiac sie z anty pusha to tak jak z gimbusów smiać sie z e papierosa juz sie u kazdego przyjęło
5. mam cie na pstryczka wieszaczku robaczku polaczku pokaz fote
6. cisne z twoja matka bo jest kurwa z roksy a kurestwem sie brzydze pluje jej na muszelke i jade z nia
7. nie bylo sie jak pobic to wszedlem na 2 gejterki for fun
8. chuj ze cie na każdym otsie opluwam jak smiecia a cos sie prujesz
9. kolo gita to ty nawet nie stałeś frajerze z wolnosci
10. psycha to juz tobie klękła a jak widać moja jest nie do zajechania przeciwnie do twojej matki