Here you can change website language:

Autor Wątek: Status Randoma!  (Przeczytany 5290 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Sandal

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #45 dnia: 15 Listopad 2023, 19:20:48 »
Nie wiem skąd bierzecie te informacje ile gra osób od nas xdd 200 ULALALALALA

Status randoma ? a po co skoro są expy no loss drako , puszki , ptero

Udzielający się farmazon alko na team statusu randoma gdzie nie gra na otsie ulalala bo przecież nie miał ludzi na walki i się nie bił


 

Tayanth

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #46 dnia: 15 Listopad 2023, 19:23:15 »
Czyli.. reasumujac. Gdy ktos od nich napisał, ze gdyby Mrozu tak zrobił to 80% graczy od nich przestała by grać miał na myśli..  siebie? Widzisz Mrozu do stracenia masz 1/2 grajków a do odzyskania masz caly tętniący życiem serwer :)
 

Sandal

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #47 dnia: 15 Listopad 2023, 19:26:26 »
Ogólnie pomysł ma sporo plusów takich jak:

-bardziej zajebane respy co przełoży się na bardziej rozchwytywane inne sposoby expienia typu hunting areny
-możliwość wyexpirnia się nowego ruchu oporu
-możliwość wyexpienia się osób które płaczą po jednej desce na respie lub nie maja poprostu na blessy
-spowolnienie rozgrywki ze względu na większa ilość osób na expach

A minusy jakie? Trochę łez sandala i grubaska którzy grają tu 6 lat bez przerwy i nie zważając na okoliczności i tak będą grali xD

1. bardziej zjebane respy - co masz na mysli ? wyjebać no lossy , usunać jakieś radki , expy na dream ??
2. nowy ruch oporu - masz na myśli siebie i swoich grajków , którzy wracają / wracali co pół roku i expili postaci a potem je sprzedawali ??
3. randomy - jest mnóstwo eventów gdzie randomy mogą wygrywać za równo w nocy jak i w dzień i mają PP bądź RC ( lub sami zbieraja ba blesy ) , zobacz sb no loss drako lub puszki ile biega randomów i expi postacie ( bądź kupują za 120EP u mroza postać )
4. rozgrywka - jak mrozu na spowolnić rozgrywkę skoro i tak został jeden team na otsie , gdzie i tak na tym serwerze nic się już nie będzie działo bo sami powiedzieliście że nie wrócicie tutaj :P
 

Sandal

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #48 dnia: 15 Listopad 2023, 19:27:05 »
Czyli.. reasumujac. Gdy ktos od nich napisał, ze gdyby Mrozu tak zrobił to 80% graczy od nich przestała by grać miał na myśli..  siebie? Widzisz Mrozu do stracenia masz 1/2 grajków a do odzyskania masz caly tętniący życiem serwer :)

Masz na myśli siebie i swojego drugiego mc ? xd
 

Krzychu

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #49 dnia: 15 Listopad 2023, 19:34:14 »
wnioskuje o zwrot bezpodstawnie zabranego rycerza
 
Osoby które lubią ten post: Sandal, Omen, Omen Xd Here, j00g1, Tayanth, stivi96

Ribery

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #50 dnia: 15 Listopad 2023, 19:36:20 »
Przecież twoj ulubiony GOD pisal, doladujesz 100ep i rycerz wraca na twoje konto.
 
Osoby które lubią ten post: Mrozu, Sandal, Omen Xd Here

Krzychu

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #51 dnia: 15 Listopad 2023, 19:37:40 »
a ja napisalem ze bezpodstawnie zabrany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Osoby które lubią ten post: Napierdalacz

Tayanth

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #52 dnia: 15 Listopad 2023, 19:40:21 »
Czyli.. reasumujac. Gdy ktos od nich napisał, ze gdyby Mrozu tak zrobił to 80% graczy od nich przestała by grać miał na myśli..  siebie? Widzisz Mrozu do stracenia masz 1/2 grajków a do odzyskania masz caly tętniący życiem serwer :)

Masz na myśli siebie i swojego drugiego mc ? xd

Nie tylko koledzy wyżej wyliczyli ilu prawdopodobnie macie aktywnie grających osób to dodałem od siebie 5 groszy
 

Napierdalacz

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #53 dnia: 15 Listopad 2023, 21:25:13 »
Nie Ty jeden wielu graczy tak ma, stawiają jakieś swoje postacie na wejściach na respawny z włączonym alarmem jeśli gracz przebiegnie to zaraz wpadają w kilka osób po rebornach i morduja bez ustannie nawet 0 reby naprzyklad na ptero, organizują jakieś polowania na graczy którzy tak naprawdę nikomu nie zagrażają a chcą tylko pograć. Rzadaja zapłaty która i tak nic nie pomaga  ale kazdy jest zadowolony bo zastraszona osoba kupuje wtedy EP.....
 
Osoby które lubią ten post: Krzychu

ktototensamgold

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #54 dnia: 15 Listopad 2023, 21:39:51 »
Ale chyba wam się w głowach pojebało XD to jest Tibia a nie Simsy. Od zawsze gildia dominująca miała doninando. Nie chcecie grać to w prawym rogu jest x ; polecam kliknąć i życie bez stresu
 
Osoby które lubią ten post: Sandal, vitamins, Omen Xd Here

Sandal

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #55 dnia: 15 Listopad 2023, 21:41:59 »
Ale chyba wam się w głowach pojebało XD to jest Tibia a nie Simsy. Od zawsze gildia dominująca miała doninando. Nie chcecie grać to w prawym rogu jest x ; polecam kliknąć i życie bez stresu

Problemy na Rexia.pl
 

vitamins

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #56 dnia: 15 Listopad 2023, 23:06:11 »
Tak na szybko policzyłem graczy grających aktywnie w gildii SZTYWNO i jest ich prawie 200.
Od osób ogólnie online odjąć zbieraczy, wybijakow, wędkarzy, afk okaze się, że jedna gildia stanowi większość serwera. I to ta większość Mrozu Cie blokuje w dalszym jego rozwijaniu. Przetrwałeś już tyle lat.. j zadaj sobie pytanie dlaczego? Kto robi Ci donate? Ci którzy grają od początku i mają wszystko, czy Ci którzy dopiero co wbija na serwer i chcą gonić resztę?
no wlasnie, tworzymy wiekszosc na otsie, to raczej musi nas tu czyms trzymac zeby mu nie padl ots?
 

Ribery

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #57 dnia: 16 Listopad 2023, 06:06:30 »
Jak was z ośmiu gra to jaka większość, otsa utrzymują randomy, donejtow już raczej nie wysyłacie bo macie wszystko, to na kim powinno mu bardziej zależeć?
 
Osoby które lubią ten post: Krzychu, Napierdalacz, Majorex

Adasiik1

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #58 dnia: 17 Listopad 2023, 18:22:49 »
Ja przez nich przestałem grać tu jak mnie ciągle ścigali zabijali na respach czy questach.
 

Mrozu

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #59 dnia: 17 Listopad 2023, 18:45:04 »
Ja przez nich przestałem grać tu jak mnie ciągle ścigali zabijali na respach czy questach.
Jakieś konkretne osoby?