Here you can change website language:

Autor Wątek: Pochwały i skargi - [GM] Reksio  (Przeczytany 13475 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fri Stajl

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: -2
    • Zobacz profil
Odp: Pochwały i skargi - [ST] Reksio
« Odpowiedź #15 dnia: 31 Grudzień 2018, 16:01:27 »
Dla Reksio wielki plus, jest bardzo pomocną osobą, da się z nim normalnie pogadać, pośmiać. Od początku kiedy tu gram (niespełna 3 tygodnie) to nie było sytuacji, w której by mnie zlał, gdy miałem z czymś problem.

A odnośnie Was Wymiatacze, to nie trzeba was definiować, bo na każdym kroku sami się poniżacie xD Piona
~Fri Stajl

You can talk hot on the internet, boy
That's that goofy shit, we ain't into that, boy
 

Ponury

Odp: Pochwały i skargi - [ST] Reksio
« Odpowiedź #16 dnia: 31 Grudzień 2018, 17:13:06 »
I sie zaczyna wypowiadac typowy wymiatacz ktory tylko umie obrazac i pajacowac co to nie on 😂panie szamanie wez pierdolnij sie w łeb i policz baranki a jak nie pomoze to zmien lekarza albo szkole na specjalna


Idź się spłacz bo jedyne co osiągnąłeś to stanie w temple i wbicie 300k

A Ty idz wreszcie zarobić sam na siebie, bo jedyne co osiągnąłeś to lvl na evo wbijany po cichu
 

Rufik

Odp: Pochwały i skargi - [ST] Reksio
« Odpowiedź #17 dnia: 01 Styczeń 2019, 02:46:26 »
I sie zaczyna wypowiadac typowy wymiatacz ktory tylko umie obrazac i pajacowac co to nie on 😂panie szamanie wez pierdolnij sie w łeb i policz baranki a jak nie pomoze to zmien lekarza albo szkole na specjalna


Idź się spłacz bo jedyne co osiągnąłeś to stanie w temple i wbicie 300k

A Ty idz wreszcie zarobić sam na siebie, bo jedyne co osiągnąłeś to lvl na evo wbijany po cichu


Czemu ty z konta "Sung" nie odpiszesz tylko piszesz to z innego acc? boisz się co? obrsaniec
 

Sung

Odp: Pochwały i skargi - [ST] Reksio
« Odpowiedź #18 dnia: 01 Styczeń 2019, 10:36:46 »
I sie zaczyna wypowiadac typowy wymiatacz ktory tylko umie obrazac i pajacowac co to nie on 😂panie szamanie wez pierdolnij sie w łeb i policz baranki a jak nie pomoze to zmien lekarza albo szkole na specjalna


Idź się spłacz bo jedyne co osiągnąłeś to stanie w temple i wbicie 300k

A Ty idz wreszcie zarobić sam na siebie, bo jedyne co osiągnąłeś to lvl na evo wbijany po cichu


Czemu ty z konta "Sung" nie odpiszesz tylko piszesz to z innego acc? boisz się co? obrsaniec

No i tutaj ewidentnie widać jak się mnie ujebales, Mrozu widzi z jakich IP są wysyłane te wiadomości, może się podzieli chociaż częścią ich XD

*jak coś mój ostatni post bo szkoda nawet XD
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 2019, 10:41:53 wysłana przez Sung »
 

Ponury

Odp: Pochwały i skargi - [ST] Reksio
« Odpowiedź #19 dnia: 01 Styczeń 2019, 15:06:58 »
I sie zaczyna wypowiadac typowy wymiatacz ktory tylko umie obrazac i pajacowac co to nie on 😂panie szamanie wez pierdolnij sie w łeb i policz baranki a jak nie pomoze to zmien lekarza albo szkole na specjalna


Idź się spłacz bo jedyne co osiągnąłeś to stanie w temple i wbicie 300k

A Ty idz wreszcie zarobić sam na siebie, bo jedyne co osiągnąłeś to lvl na evo wbijany po cichu


Czemu ty z konta "Sung" nie odpiszesz tylko piszesz to z innego acc? boisz się co? obrsaniec

No i tutaj ewidentnie widać jak się mnie ujebales, Mrozu widzi z jakich IP są wysyłane te wiadomości, może się podzieli chociaż częścią ich XD

*jak coś mój ostatni post bo szkoda nawet XD

"Shaman" ewidentnie ma problemy ze sobą i dlatego ujebało mu się coś i zawzięcie się tego trzyma. Chłop chyba potrzebuje się trochę przewietrzyć bo już mu pod banią coś nie styka.
 

Gołąbek

Odp: Pochwały i skargi - [ST] Reksio
« Odpowiedź #20 dnia: 03 Styczeń 2019, 23:34:40 »
ten moze byc go lubie tego reskai tak to jest dobra morda
 

Krejzi Pallek

Odp: Pochwały i skargi - [ST] Reksio
« Odpowiedź #21 dnia: 08 Styczeń 2019, 15:07:44 »
Dobrze się spisuje Burek, może nie rasowy ale Burek :D jestem na tak!
 

Miotacz

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Pochwały i skargi - [ST] Reksio
« Odpowiedź #22 dnia: 13 Styczeń 2019, 14:57:17 »
Niestety z przykroscia ale ktos musi nie podoba mi sie i wiekszosci graczom jak reksio czy most wrzuca na serek 50 osob.... gdzie jest ustawione na 20+ osob .... nosz kurwa co to za gra jak kazdy ma szanse zerowe na wygrana albo zacznijcie robic wiecej rund i ogarniac wpuszczanie albo wcale ... po czym po moich kilku slowach na ten temat szanowny reksio wyjebal mnie do temple .... Mam nadzieje ze mrozu zaczniesz cos robic i dzialac bo naprawde zaczyna to isc w zlym kierunku...
 

Reksio

Odp: Pochwały i skargi - [ST] Reksio
« Odpowiedź #23 dnia: 13 Styczeń 2019, 15:26:51 »
hmm po pierwsze wrzucanie było od zawsze po drugie do temple sam chciałeś a po trzecie to nie wiem ;d
 

Kris kros

Odp: Pochwały i skargi - [ST] Reksio
« Odpowiedź #24 dnia: 13 Styczeń 2019, 15:27:37 »
Niestety w tym przypadku sie zgodzę wpuszczają ile sie da a pozniej kazdy stoi w miejscu dopoki 20 osob nie odpadnie troche bez sensu tak to wporzadku wszystko
 

Miotacz

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Pochwały i skargi - [ST] Reksio
« Odpowiedź #25 dnia: 13 Styczeń 2019, 15:28:52 »
Niestety w tym przypadku sie zgodzę wpuszczają ile sie da a pozniej kazdy stoi w miejscu dopoki 20 osob nie odpadnie troche bez sensu tak to wporzadku wszystko

wrzucic ok. ale 2 3 max 5 osob nie wszystkich 25 .... sam most napisal dzisiaj ze o kurwa za duzo tych ludzi gdyz na jednym sqm bylo 10 osob... cos nie halo
 

Reksio

Odp: Pochwały i skargi - [ST] Reksio
« Odpowiedź #26 dnia: 13 Styczeń 2019, 15:40:16 »
Niestety w tym przypadku sie zgodzę wpuszczają ile sie da a pozniej kazdy stoi w miejscu dopoki 20 osob nie odpadnie troche bez sensu tak to wporzadku wszystko

wrzucic ok. ale 2 3 max 5 osob nie wszystkich 25 .... sam most napisal dzisiaj ze o kurwa za duzo tych ludzi gdyz na jednym sqm bylo 10 osob... cos nie halo
dlatego zrobiliśmy pierwsza i ostatnia rundę gdzie wrzuciliśmy byś siedział do końca to zobaczyłbyś  a nie pisał swoje "skargi "
« Ostatnia zmiana: 13 Styczeń 2019, 15:43:45 wysłana przez Reksio »
 

Mrozu

Odp: Pochwały i skargi - [ST] Reksio
« Odpowiedź #27 dnia: 13 Styczeń 2019, 15:54:19 »
Odpowiednie kroki zostały podjęte, sytuacja nie powinna się powtórzyć.
 

Strażnik Teksasu

Odp: Pochwały i skargi - [GM] Reksio
« Odpowiedź #28 dnia: 30 Styczeń 2019, 23:44:34 »
Moim zdaniem najgorsza osoba z administracji, bardzo często chamski i wredny, nigdy mi nie pomógł.