Here you can change website language:

Autor Wątek: Prawda o Szwedach  (Przeczytany 14238 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

miekkiefaje

Odp: Prawda o Szwedach
« Odpowiedź #60 dnia: 01 Styczeń 2021, 16:53:02 »
Bez pierdolenia za znieslawienie mozna kazdemu wytoczyc sprawe ajeee potem placenie odszkodowania az sie posracie ajee
Jak widzę twoje wpisy to mam ochotę wysłać SMS o treści POMAGAM, weź wyjdź z tej piwnicy.

Pomoc to ci moge wykurwic stad szambonurze jebany w dupe wyruchany przez wlasnych kolegow gownojadzie brędzluj krasnoludki w lesie i przyjmij rogala w dupala stary fraglesie.
Ciebie życie rucha w dupe, nieudaczniku wyjdź z domu a nie płaczesz na forum.

Jest zakaz wychodzenia ty niedoinformowany toporem jebany przydupasie na zdalnym nauczaniu Cofnięty w rozwoju
koczkodanie, pizgany w oko przez ojca rydzyka.
No jak widzą twój ryj to na pewno bym dał zakaz wychodzenia, bo dzieci by pouciekały z podwórka, a szkołę leszczu już dawno zakończyłem mam dom, pracę i nie płacze na forum jak ty, ja cię trolluje, a ty łykasz jak pelikan ile ty masz lat człowieku bo zachowujesz się jak GIMBAZA. A jak byś chciał wiedzieć to można wychodzić, ale co może taki lamus wiedzieć jak się nie znasz na prawie to nie pierdol głupot. ESS

PS. Nie gadaj debilem bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

 Dom praca  i wlasna graba oraz walona kita przed tibijskim swiatem kiedy zabijesz jakiegos randomika przychlascie no chyba ze ruchasz w dupala swojego kota czy psa zoofilski pederasto trolla masz na ryju i na swoim foto profilowym spierdolino zmutowanego pawiana poziom to ty tylko w tibi widziales takich jak ty to trzeba orac jak bruzde gesslerowej 10 skibowym plugiem niedorobie wlasnej fantazji
 

miekkiefaje

Odp: Prawda o Szwedach
« Odpowiedź #61 dnia: 01 Styczeń 2021, 17:07:30 »
a jebać tego tropeheusa, który udawał laskę z chorym dzieckiem, który sam wbił maga 500k lvl, który płacił dla widiana 100zł żeby dojść do gildii, który kupił chary i punkty za łącznie 2000zł, który w sylwestra siedział od 22 do 7 rano na tibii, który siedzi całą noc i pół dnia żeby zrobić questy na otsie, który nie umie poprawnie złożyć zdania, grozi pozwem cywilnym i wiele by tu wymieniać.

pogódź się z tym, że Ty myślisz że coś znaczysz i coś działasz a tak naprawdę cały ots się z Ciebie śmieje, a przyklaskują Ci Twoich 5 kolegów z zbliżonym IQ do Ciebie bo ich sponsorujesz, robisz im questy i dajesz chary.

Dla mnie temat zakończony, szkoda czasu na idiotę który i tak nie rozumie połowy zdań które się do niego pisze.


i ty masz odwage mowic o iq? odpierdalasz taki ferment ze tylko w podstawowce gowniaki robia podobne rzeczy. nie sadze by twoje bylo wieksze od szczoty do kibla sam zaczoles ta gowno burze to teraz zryj to gowno ktore narobiles ez fujary bez znaczenia bo tylko w grze sa kims pierdolone wyrzutki spoleczne co nawet nieudaki dupy sobie nie ogarna tylko nakurwiaja trzepaki z finalem na tibie niedoroby umyslowe klejcie wary bo gowno macie do gadania
 

Rumeye

Odp: Prawda o Szwedach
« Odpowiedź #62 dnia: 01 Styczeń 2021, 18:05:09 »
a jebać tego tropeheusa, który udawał laskę z chorym dzieckiem, który sam wbił maga 500k lvl, który płacił dla widiana 100zł żeby dojść do gildii, który kupił chary i punkty za łącznie 2000zł, który w sylwestra siedział od 22 do 7 rano na tibii, który siedzi całą noc i pół dnia żeby zrobić questy na otsie, który nie umie poprawnie złożyć zdania, grozi pozwem cywilnym i wiele by tu wymieniać.

pogódź się z tym, że Ty myślisz że coś znaczysz i coś działasz a tak naprawdę cały ots się z Ciebie śmieje, a przyklaskują Ci Twoich 5 kolegów z zbliżonym IQ do Ciebie bo ich sponsorujesz, robisz im questy i dajesz chary.

Dla mnie temat zakończony, szkoda czasu na idiotę który i tak nie rozumie połowy zdań które się do niego pisze.


i ty masz odwage mowic o iq? odpierdalasz taki ferment ze tylko w podstawowce gowniaki robia podobne rzeczy. nie sadze by twoje bylo wieksze od szczoty do kibla sam zaczoles ta gowno burze to teraz zryj to gowno ktore narobiles ez fujary bez znaczenia bo tylko w grze sa kims pierdolone wyrzutki spoleczne co nawet nieudaki dupy sobie nie ogarna tylko nakurwiaja trzepaki z finalem na tibie niedoroby umyslowe klejcie wary bo gowno macie do gadania

No powiem po tej i poprzednich wypowiedziach ja serdecznie przepraszam pana doktora.
Rozumiem, ze dużo pracy kosztowało zrobienie inżyniera, magistra, doktora, a potem być szefem dobrze prosperującej firmy.
Ja przepraszam bardzo za brak szacunku ze strony kolegów i swojej.
 

Frosto

  • V.I.P
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 381
  • Polubień: 52
  • Reputacja: -29
  • Oddział Gwiezdnej Floty
    • Zobacz profil
Odp: Prawda o Szwedach
« Odpowiedź #63 dnia: 01 Styczeń 2021, 18:47:20 »

⚡GG:50619121
 
Osoby które lubią ten post: Rumeye, KapitanBomba, OMEN KOCUR, korpus99

korpus99

Odp: Prawda o Szwedach
« Odpowiedź #64 dnia: 01 Styczeń 2021, 21:14:25 »
Aż mnie zaciekawiła informacja z Waszej strony, że macie prawo wykorzystać zdjęcie kogokolwiek z FB bez jego zgody, poczytałem o tym sporo i znalazłem od groma informacji mówiących o tym, że TYLKO FACEBOOK ma PRAWO do wykorzystania zdjęć na nim zamieszczonych. Ponad to każde zdjęcie ma swoje prawo autorskie. A co do tego, że policja nie zajmie się takim czymś to mam inne zdanie. Przez takie zachowanie w internecie w tych czasach młodzi ludzie popełniają samobójstwa przez co policja nie bagatelizuje tego typu zgłoszeń. Pragnę z tego miejsca życzyć Wam wszystkim razem jak i każdemu z osobna Szczęśliwego Nowego Roku, pełnego przede wszystkim zdrowia.

Pozdrawiam z Rodzinką
Giga Magus Ajeee
 

KapitanBomba

Odp: Prawda o Szwedach
« Odpowiedź #65 dnia: 01 Styczeń 2021, 21:22:52 »
Bez przesady że gościu jebnie samobója, rozumiem jak by to były nagie zdjęcia, ale kij z tym policja i tak to oleje oni mają teraz na głowie mandaty za łamanie obostrzeń, a nie jakieś przepychanki na forum.

Szczęśliwego Nowego Roku i dużo zdrowia dla wszystkich
 

korpus99

Odp: Prawda o Szwedach
« Odpowiedź #66 dnia: 01 Styczeń 2021, 21:29:43 »
jak sie wstydzisz tego ze wygladasz jak menel i chcesz sprawy jakies zakladac to po chuj wstawiasz je na fb tłuku jebany

Ciągle starałem się pisać kulturalnie z Wami, ale jak mówiłem 80/90% procent szwedów to tak zwane przychlasty lekko mówiąc. Tutaj mamy przykład jednego z nich.

Po pierwsze wstawił je, żeby mieć je na swoim koncie Facebook a nie po to, żeby ludzie tacy jak Ty je rozprowadzali dalej.
Po drugie gdyby uznał, że chce je pokazać na tym forum SAM by je wstawił - nie potrzebuje sługusów którzy zrobią to za niego.
Po trzecie to jego zdjęcie więc niech je wstawia gdzie chce, a Tobie przysłowiowy chuj do tego. Zawsze sam możesz swoją "Mordę" pokazać a nie cudzą się chwalić.

Czegoś jeszcze nie rozumiesz?

//EDIT @wesolych swiat dobrze, że zdążyłem zacytować przed usunięciem wiadomości. Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 2021, 21:32:09 wysłana przez korpus99 »
 

exori boli

Odp: Prawda o Szwedach
« Odpowiedź #67 dnia: 01 Styczeń 2021, 23:48:01 »
pozdrow menela i ta smoczyce co obok na zdjeciu stala
 mrozu resetuj albo gas ta rexie przeciez te debile z zoltymi papierami niedlugo jebna samoboja jeden po drugim a tego bys nie chial
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 2021, 23:50:35 wysłana przez wesolych swiat »
 
Osoby które lubią ten post: KapitanBomba

KapitanBomba

Odp: Prawda o Szwedach
« Odpowiedź #68 dnia: 06 Styczeń 2021, 17:53:18 »
Najarany Adas killed at level 200006 by El Patron i przez an elite efreet. ahhaha zaruchaniec i siedzi teraz w depo na wędce

 

Lays

Odp: Prawda o Szwedach
« Odpowiedź #69 dnia: 06 Styczeń 2021, 18:10:48 »
Teee WYJEBIE CI DRUKOWANE BO CHYBA KURWO ALKOHOLOWA NIE KUMASZ TEMATU TYPU ZAMKNIJ PIZDE PRZESTAN SPAMOWAC FORUM!ZAJMI SIE SZCZUREM CO CI PO MELINIE LATA I SZMATA CO SIANO ORA DLA DZIECIAKA PEDALE ZAJEBANY SZWEDZKI .TWOJE IQ MNIEJ NIZ 0 CZAISZ?POLECAM JAKIES INDYWIDUALNE  NARTY FRAJERZE PRZEBUDZONY 2021K
 

ktototensamgold

Odp: Prawda o Szwedach
« Odpowiedź #70 dnia: 06 Styczeń 2021, 18:53:42 »
Teee WYJEBIE CI DRUKOWANE BO CHYBA KURWO ALKOHOLOWA NIE KUMASZ TEMATU TYPU ZAMKNIJ PIZDE PRZESTAN SPAMOWAC FORUM!ZAJMI SIE SZCZUREM CO CI PO MELINIE LATA I SZMATA CO SIANO ORA DLA DZIECIAKA PEDALE ZAJEBANY SZWEDZKI .TWOJE IQ MNIEJ NIZ 0 CZAISZ?POLECAM JAKIES INDYWIDUALNE  NARTY FRAJERZE PRZEBUDZONY 2021K

Ok, a teraz napisz to jeszcze raz, tylko po Polsku.
 

nevermind

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Prawda o Szwedach
« Odpowiedź #71 dnia: 06 Styczeń 2021, 19:28:05 »
Zastanawia mnie jedno... jak bardzo musicie miec nudne zycie XD
 Esss :D
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Prawda o Szwedach
« Odpowiedź #72 dnia: 26 Styczeń 2022, 20:24:37 »
Wizerunek chroniony jest zarówno przez przepisy kodeksu cywilnego, zgodnie z którym prawo do niego jest dobrem osobistym, jak i przez właściwe przepisy ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Co warto podkreślić, nasz wizerunek w sieci internetowej jest chroniony na takich samych zasadach jak poza nią.

W przypadku braku uzyskania zgody na rozpowszechnianie wizerunku, osoba która na nim widnieje domagać może się zaniechania takiego działania. Osoba dopuszczająca się naruszenia powinna dopełnić czynności, które są niezbędne do usunięcia jego skutków.

Opierając się zatem na art. 24 k.c. oraz art. 83 w zw. z art. 78 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, w przypadku naruszenia naszego wizerunku mamy prawo żądać:
• zaniechania dalszego rozpowszechniania wizerunku
• doprowadzenia do usunięcia skutków naruszenia prawa do wizerunku,
• otrzymania nawet trzykrotności wartości wynagrodzenia za wykorzystanie wizerunku (gdy naruszenie tego prawa ma charakter zawiniony),
• odszkodowania za doznaną krzywdę związaną z naruszeniem,
• przekazania określonej sumy na wskazany przez uprawnionego cel społeczny

Jebac kapusi


 

Ezio

Odp: Prawda o Szwedach
« Odpowiedź #73 dnia: 26 Styczeń 2022, 23:13:39 »
Czym by była Rexia bez zadymek
 

Samgold

Odp: Prawda o Szwedach
« Odpowiedź #74 dnia: 26 Styczeń 2022, 23:42:33 »
HSHASHAHSHAHHSAHSHHAHSHAHA
stary dobry tropeheus
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik