Here you can change website language:

Autor Wątek: Konsekwentny  (Przeczytany 2515 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Krzychu

Konsekwentny
« dnia: 17 Grudzień 2021, 11:41:48 »
@Mrozu

https://imgur.com/a/AWGzj6F

zabierz statusik dla kumpla bo cos pekuje a random - osoba non pvp 8)
 

Krzychu

Odp: Konsekwentny
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Grudzień 2021, 11:48:24 »
2.
17.12.2021 11:44:34   
Dobra Kawa Nie Jest Zla killed at level 605926 by Konsekwentny i przez Headhunter


Z teraz, kolejne :D
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Konsekwentny
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Grudzień 2021, 12:02:27 »
Mi się wydaje ze Mrozu dosyć mocno naciąga statusy randoma, bo są chłopy co robi po 15 fragow dziennie, wbijają rsy a są randomami, zapomniał chyba idee tego pomysłu, wydawało mi się ze dodał to po to, żeby randomy mogły się spokój je wyexpic, ale teraz widzę ze dodał to po to zebysmy nie mogli nikogo zabijać xD

Bo jak różni zabicie randoma przez nas, a przez innego randoma?

Jak mogliśmy zabijać randomow to jak ktoś za dużo zabijał to szybko go wyjaśnialiśmy, a teraz zrobiła sie grupa randomow która każdego odpierdala na expach i nie można nic im zrobić a Mroza to zbytnio nie interesuje xD

Nawet tutor random na otsie dziennie kilka osób odpierdala XD także beka
« Ostatnia zmiana: 17 Grudzień 2021, 12:04:07 wysłana przez Alkoholik »


 
Osoby które lubią ten post: Krzychu

Krzychu

Odp: Konsekwentny
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Grudzień 2021, 12:09:32 »
Mi się wydaje ze Mrozu dosyć mocno naciąga statusy randoma, bo są chłopy co robi po 15 fragow dziennie, wbijają rsy a są randomami, zapomniał chyba idee tego pomysłu, wydawało mi się ze dodał to po to, żeby randomy mogły się spokój je wyexpic, ale teraz widzę ze dodał to po to zebysmy nie mogli nikogo zabijać xD

Bo jak różni zabicie randoma przez nas, a przez innego randoma?

Jak mogliśmy zabijać randomow to jak ktoś za dużo zabijał to szybko go wyjaśnialiśmy, a teraz zrobiła sie grupa randomow która każdego odpierdala na expach i nie można nic im zrobić a Mroza to zbytnio nie interesuje xD

Nawet tutor random na otsie dziennie kilka osób odpierdala XD także beka


random randomowi rsa chyba moze nabic bezkarnie ale nie robic 10 fragow dziennie xd
 

Krzychu

Odp: Konsekwentny
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Grudzień 2021, 12:11:16 »
ten konsekwentny jeszcze wczesniej pomagal Precendsowi na mage bombie, gdy go bilismy wchodzac na walle by mial sio


https://imgur.com/a/d8mcvkj
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Konsekwentny
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Grudzień 2021, 12:14:35 »
Trzeba się na randoma zgłosić cała gildia jak się uda to później będzie można randomow bezkarnie odpierdalac ez


 
Osoby które lubią ten post: Krzychu, Nyga Ricz

SiR mOST

Odp: Konsekwentny
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Grudzień 2021, 12:47:38 »
Mi się wydaje ze Mrozu dosyć mocno naciąga statusy randoma, bo są chłopy co robi po 15 fragow dziennie, wbijają rsy a są randomami, zapomniał chyba idee tego pomysłu, wydawało mi się ze dodał to po to, żeby randomy mogły się spokój je wyexpic, ale teraz widzę ze dodał to po to zebysmy nie mogli nikogo zabijać xD

Bo jak różni zabicie randoma przez nas, a przez innego randoma?

Jak mogliśmy zabijać randomow to jak ktoś za dużo zabijał to szybko go wyjaśnialiśmy, a teraz zrobiła sie grupa randomow która każdego odpierdala na expach i nie można nic im zrobić a Mroza to zbytnio nie interesuje xD

Nawet tutor random na otsie dziennie kilka osób odpierdala XD także beka


Bo niektore osoby zbyt bardzo przywykly, ze na statusie randoma zyja z mysla, ze sa bezkarni i moga sobie zabijac kiedy chca, gdzie chca i o ktorej xD a potem zdziwko jak traca status randoma, ale przeciez za co i ida z pretensjami do Mroza xD


Dajmy przyklad samego Dextera, myslal ze nic mu Mrozu nie zrobi, a go odjebal ze statusu ;d
« Ostatnia zmiana: 17 Grudzień 2021, 12:52:39 wysłana przez MOST »
 
Osoby które lubią ten post: Incognitooo

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Konsekwentny
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Grudzień 2021, 13:05:18 »
Mi się wydaje ze Mrozu dosyć mocno naciąga statusy randoma, bo są chłopy co robi po 15 fragow dziennie, wbijają rsy a są randomami, zapomniał chyba idee tego pomysłu, wydawało mi się ze dodał to po to, żeby randomy mogły się spokój je wyexpic, ale teraz widzę ze dodał to po to zebysmy nie mogli nikogo zabijać xD

Bo jak różni zabicie randoma przez nas, a przez innego randoma?

Jak mogliśmy zabijać randomow to jak ktoś za dużo zabijał to szybko go wyjaśnialiśmy, a teraz zrobiła sie grupa randomow która każdego odpierdala na expach i nie można nic im zrobić a Mroza to zbytnio nie interesuje xD

Nawet tutor random na otsie dziennie kilka osób odpierdala XD także beka


Bo niektore osoby zbyt bardzo przywykly, ze na statusie randoma zyja z mysla, ze sa bezkarni i moga sobie zabijac kiedy chca, gdzie chca i o ktorej xD a potem zdziwko jak traca status randoma, ale przeciez za co i ida z pretensjami do Mroza xD


Dajmy przyklad samego Dextera, myslal ze nic mu Mrozu nie zrobi, a go odjebal ze statusu ;d


No tak, tyle ze szkoda ze już to nie funkcjonuje jak kiedyś i Mrozu nie widzi ile inni zabijają dopóki ktoś się nie splacze na forum xD


 
Osoby które lubią ten post: SiR mOST, Krzychu

Mrozu

Odp: Konsekwentny
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Grudzień 2021, 15:04:59 »
Sprawdziłem go, teraz faktycznie coś tam dzisiaj pozabijał, ale w dłuższej ramie czasowej jeszcze go nie skreślam od razu, dostał ultimatum z zabijaniem graczy i obserwujemy. Jak macie innych na celowników to śmiało można pisać też na priv. (ctrl+r, fanpage) z tym akurat będę przyjmował.