Here you can change website language:

Autor Wątek: Zabijanie randoma  (Przeczytany 6248 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Harfik

Odp: Zabijanie randoma
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Styczeń 2022, 14:22:41 »
i dziwny zbieg okolicznosci ze ruvik pojawil sie w tej samej chwili na tym samym quescie i wychodzil z pz, hmm
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zabijanie randoma
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Styczeń 2022, 14:23:04 »
Dalentil to ten Ruvik? Jak tak to dużo zmienia.

Przecież on jest randomem, to chyba bez znaczenia czy uzyskał status czy od początku był, chyba ze chcesz mu usunąć status za te bieganie po questach to git

Chłop myśli ze jest bezkarny bo zrobił 30 questow za free a teraz randomow kasuje jakieś kosmiczne ceny pp i jeszcze się na questy nam wpierdala


 
Osoby które lubią ten post: Sandal, vitamins, Nyga Ricz

Mrozu

Odp: Zabijanie randoma
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Styczeń 2022, 14:24:34 »
Tak, taka moja decyzja, Ruvika za to z questami możecie bić. Czyli usuwam mu status randoma. Bany pozostają, bo było to nagrac i napisać temat o usunięcie mu statusu jak z innymi randomami co im usuwałem status, a nie zabijać.
 
Osoby które lubią ten post: vitamins, Alkoholik

Sandal

Odp: Zabijanie randoma
« Odpowiedź #18 dnia: 13 Styczeń 2022, 14:25:34 »
Tak, taka moja decyzja, Ruvika za to z questami możecie bić. Czyli usuwam mu status randoma. Bany pozostają, bo było to nagrac i napisać temat o usunięcie mu statusu jak z innymi randomami co im usuwałem status, a nie zabijać.


nagranie wysłałem na PV gdzie wchodził na stacka i nam przeszkadzał !!!!
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zabijanie randoma
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Styczeń 2022, 14:25:57 »
No i git :DD


 

Mrozu

Odp: Zabijanie randoma
« Odpowiedź #20 dnia: 13 Styczeń 2022, 14:26:37 »
Widziałem to nagranie, ale tak jak napisałem wyżej, trzeba było zrobić tak jak w innych wypadkach robiliście.
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zabijanie randoma
« Odpowiedź #21 dnia: 13 Styczeń 2022, 14:27:55 »
Skończyła się twoja bezkarność szybciej niż myślałeś  i przeszkadzanie w questach

W ostatnim czasie tyle ciekawych zmian ze chyba czas powrócić


 
Osoby które lubią ten post: vitamins, Nyga Ricz

Sandal

Odp: Zabijanie randoma
« Odpowiedź #22 dnia: 13 Styczeń 2022, 14:29:00 »
Widziałem to nagranie, ale tak jak napisałem wyżej, trzeba było zrobić tak jak w innych wypadkach robiliście.

No to rozpatrz sprawę inaczej .... gośc na lurował jak pisałem ( pomyśl nad krótszym banem )


akurat ja ujebany na tydzień na all postacie ;) więc lipa xde
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zabijanie randoma
« Odpowiedź #23 dnia: 13 Styczeń 2022, 14:30:50 »
Widziałem to nagranie, ale tak jak napisałem wyżej, trzeba było zrobić tak jak w innych wypadkach robiliście.

No to rozpatrz sprawę inaczej .... gośc na lurował jak pisałem ( pomyśl nad krótszym banem )


akurat ja ujebany na tydzień na all postacie ;) więc lipa xde

Kup jakiegoś supporta max lvl bo on reba supportem wpisał :D


 

Wedkarz

Odp: Zabijanie randoma
« Odpowiedź #24 dnia: 13 Styczeń 2022, 14:31:13 »
Sandał nie płacz odpoczniesz od Tibi... :) Szczypta odmóżdżenia od Rexi wskazana. Mrozu to robi dla Waszego dobra psychicznego jak i zdrowotnego. Powinniście mu browara za to postawić  ! Zdrówka dużo życzę wszystkim :D
« Ostatnia zmiana: 13 Styczeń 2022, 14:33:02 wysłana przez Wedkarz »
 

Sandal

Odp: Zabijanie randoma
« Odpowiedź #25 dnia: 13 Styczeń 2022, 14:32:51 »
Sandał nie płacz odpoczniesz od Tibi... :) Szczypta odmóżdżenia od Rexi wskazana. Mrozu to robi dla Waszego dobra psychicznego jak i zdrowotnego. Powinniście mu browara za tpostawić  ! Zdrówka dużo życzę wszystkim :D

Płakać będzie twój kolega ze niestety status mu spierdolił przed nosem

Czekamy już na 5 reborn , będziemy expic razem 😉😂🖕🖕🖕🖕🖕💪💪💪💪💪🖕💪💪
 
Osoby które lubią ten post: Wedkarz, KapitanBomba, Lays

Simon

Odp: Zabijanie randoma
« Odpowiedź #26 dnia: 13 Styczeń 2022, 14:33:59 »
Tak, taka moja decyzja, Ruvika za to z questami możecie bić. Czyli usuwam mu status randoma. Bany pozostają, bo było to nagrac i napisać temat o usunięcie mu statusu jak z innymi randomami co im usuwałem status, a nie zabijać.

Czyli można lurować randomów na questach ale random już nie może xd
Idąc tym tokiem myślenia jeśli ja będę przeszkadzał randomowi on nie ma prawa się bronić ani nawet zrobić odwetu xd
 

Sandal

Odp: Zabijanie randoma
« Odpowiedź #27 dnia: 13 Styczeń 2022, 14:36:48 »
Tak, taka moja decyzja, Ruvika za to z questami możecie bić. Czyli usuwam mu status randoma. Bany pozostają, bo było to nagrac i napisać temat o usunięcie mu statusu jak z innymi randomami co im usuwałem status, a nie zabijać.

Czyli można lurować randomów na questach ale random już nie może xd
Idąc tym tokiem myślenia jeśli ja będę przeszkadzał randomowi on nie ma prawa się bronić ani nawet zrobić odwetu xd

Weź tam się już ujeb na dziurę tym BARTKEM.. bo od tego statusu ci się pojebało w głowie tak samo jak tym twoim przydupasa....

PS. Idź zagraj w pokemony może znajdziesz statusu randoma 🤩
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zabijanie randoma
« Odpowiedź #28 dnia: 13 Styczeń 2022, 14:37:27 »
Tak, taka moja decyzja, Ruvika za to z questami możecie bić. Czyli usuwam mu status randoma. Bany pozostają, bo było to nagrac i napisać temat o usunięcie mu statusu jak z innymi randomami co im usuwałem status, a nie zabijać.

Czyli można lurować randomów na questach ale random już nie może xd
Idąc tym tokiem myślenia jeśli ja będę przeszkadzał randomowi on nie ma prawa się bronić ani nawet zrobić odwetu xd

Udajesz czy naprawdę nie rozumiesz?

Random  osoba która nie ingeruje w PVP (lurowanie to PVP)
 
NieRandom osoba która ingeruje w PVP (lurowanie to tez cześć PVP)



 

Sandal

Odp: Zabijanie randoma
« Odpowiedź #29 dnia: 13 Styczeń 2022, 14:39:13 »
Tak, taka moja decyzja, Ruvika za to z questami możecie bić. Czyli usuwam mu status randoma. Bany pozostają, bo było to nagrac i napisać temat o usunięcie mu statusu jak z innymi randomami co im usuwałem status, a nie zabijać.

Czyli można lurować randomów na questach ale random już nie może xd
Idąc tym tokiem myślenia jeśli ja będę przeszkadzał randomowi on nie ma prawa się bronić ani nawet zrobić odwetu xd

Trzeba być dobrym asem żeby założyć temat na forum żeby podjebac typów i STRACIĆ STATUS RANDOMA


AJEEEEE JEBAC CIE I TEGO PENTARA
 
Osoby które lubią ten post: KapitanBomba, Alkoholik