Here you can change website language:

Autor Wątek: Zatrudnij profesjonalnego hakera (https://t.me/Blackhat_plug)  (Przeczytany 746 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dawideryk7

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Zatrudnij profesjonalnego hakera (https://t.me/Blackhat_plug)
« dnia: 21 Czerwiec 2024, 12:51:10 »
Jesteśmy zespołem profesjonalnych hakerów. Naszą specjalnością jest programowanie, uruchamianie exploitów i konfigurowanie ataków DDoS, baz danych, WordPress pharma-hack, SEO i projektowanie stron internetowych, hosting i zarządzanie serwerami, marketing i usługi hakerskie stron internetowych. Lubimy wyzwania związane z robieniem rzeczy, w których większość innych się poddaje.

Przykłady:
Ataki spear phishing w celu uzyskania kont od wybranych celów. Łatwe odzyskiwanie haseł do kont większości sieci społecznościowych, zdalne sterowanie smartfonami. Hakowanie kont na Facebooku, Reddicie, Instagramie, Twitterze. Usuwanie karalności, zwiększanie wyniku kredytowego, zmiana oceny za kurs szkolny, śledzenie lokalizacji na żywo itp.

Pełen pakiet, uzyskiwanie dostępu do urządzeń i kont osobistych lub firmowych oraz wyszukiwanie potrzebnych danych. Hakowanie serwerów internetowych, serwerów gier lub innej infrastruktury internetowej. Szpiegostwo gospodarcze. Uzyskiwanie prywatnych informacji od kogoś. Nie mamy żadnych ograniczeń ani granic co do rodzaju oferowanych przez nas prac i usług!

Kontakt przez
Telegram:............ @Blackhat_plug
https://t.me/Blackhat_plug