Here you can change website language:

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Verin

Strony: [1]
1
Propozycje / Odp: Propozycje Do Letniej Aktualizacji
« dnia: 04 Czerwiec 2023, 12:50:19 »
Mrozu jeżeli zmieniasz zasady to powinieneś dodać na stronie jakiś wpis na ten temat i dokładnie opisać co jak działa a nie ty ustalasz z 5 osobami że nie ma np statusu randoma na dc a reszta na otsie o tym nie wie bo nie każdy czyta dc ;). Jak coś zmieniasz to daj opis żeby każdy wiedział a nie że kurwa że wiedzą tylko ludzi z jednej lub drugiej gildii. Mi tak rsa wjebali bo nawet nie wiedziałem że ten status zniknał xdd. I tak często robisz że zmieniasz zasady, ale tylko ludzie z dc wiedza i tylko ci którzy aktualnie go czytają, bo wyobraź sobie że niektórzy wchodzą na tego dc raz na x czasu i nie chce im się scrolować 1000 wiadomości :p. Generalnie ja nw co by się twraz musiało stać żeby rexia trochę odżyła
Osoby które lubią ten post: Verin

2
Poradniki / Bossy Hades
« dnia: 06 Kwiecień 2023, 16:57:13 »
Witam grajków, wraz z dodaniem nowych bossów na hadesie pojawiły się problemy z zabiciem ich. Dziś pokaże najprostszy sposób na zabicie bossów 600-700k "Zorahellor"  500-600 "Gormorgon" oraz 400-500 Ghazdomor Jako iż zorahellor może nam pierdolnąć skromna bombę za 30 milionów można zadać sobie pytanie - jak go zrobić?? Potrzebujemy do tego druida który ma na hocie krzaka, i 3 osoby które potrafią zadać obrażenia z daleka (przydaje sie support i rp)

Respimy się w tym miejscu, zalecam iść lewo dół cala ekipa, powoli żeby nie zlurować sobie bossa.


dochodzimy do miejsca na obrazku, po czym druid rzuca krzaka w miejsce GN i CC


Resp bossa jest kilkanaście kratek wyżej od miejsca w którym stoimy.
 
taktyka jest prosta - po rzuceniu dwóch krzaków druid trzyma krzak na puste miejsce, rp ek lub support luruja bossa obok krzaków, następnie przebiegają i druid musi SZYBKO rzucić krzaka od razu za osoba która luruje bossa. Jeżeli boss da rade przedashowac krzaka, polecam pobiec z nim ponownie w lewą stronę i znowu z nim wrócić, aż druid nie rzuci krzaka (opcjonalnie osoba lurującą może rzucić walla w puste miejsce). Po rzuceniu krzaków możemy bić bossa lecz zalecam bić go z jak najdalej odległości, gdyż samo ue potrafi zgasić 5 reb RP na hita. Oczywiście druid poprawia krzaki (najlepiej rzucić dwie linie)a reszta bije bossa. Poprawnie rzucone krzaki powinny wyglądać mniejwięcej tak jak na obrazku, lecz bez MW


Warto dodać, iż boss nie dostaje DMG z czaru rida mort i flarum, dlatego druidem bijemy "exori vita". Po zabiciu bossa wychodzimy teleportem do temple (lewy górny róg mapy), staramy się tez rzucić walle lub krzaki za bossa, aby się nie oddalił od range naszego targetu

Nastepny boss: Gormorgon (500-600k lvl) On też nie dostaje DMG z rida mort.

Gdy znajdziemy ekipę, wchodzimy i pojawiamy się w takim miejscu:


Boss powinien znajdować się w dolnej części mapy, więc biegniemy ekipą w prawą stronę a następnie do dołu.
W przypadku potrzeby odlurowania bossa biegniemy z nim w lewy dolny róg mapy i wracamy do ekipy


Po odlurowaniu bossa, zadaniem druida jest rzucenie krzaków w miejsca zaznaczone na żółto, następnie tak jak w przypadku pierwszego bossa, zadaniem RP/EK/SUPP jest przyprowadzenie bossa pod krzaki. Oczywiście tego bossa również bijemy z dystansu, gdyż też jest w stanie nas zabić na hita:


Po zabiciu bossa udajemy się w prawą stronę mapy do tp powrotnego.

Ostatni boss Ghazdomor (400-500k)

Po uzbieraniu ekipy i wejście na bossa pojawiamy się na lodowej wyspie


Boss znajduje się niedaleko nas, przez co trzeba uważać. Można sobie rzucić krzaki, aby boss się nie przerzucił


Kiedy odlurujemy bossa w lewy dolny róg mapy, wracamy do ekipy i rzucamy krzaki. Pierwszy krzak polecam rzucić kratkę nad postacią "exp". Następnie druid przygotowuje się do rzucenia drugiego krzaka (nad drzewkiem). Gdy ek/rp przybiegnie z bossem trzeba go strapować krzakiem i ponownie bić z dystansu. Wydaje mi się że to najlepsze miejsce do bicia bossa, bo po przebiegnięciu całej mapy to wydało mi się najrozsądniejsze.Po zabiciu bossa udajemy się do dolnej części mapy do teleportu.

W razie wszelkich uwag zapraszam do dyskusji  :)

Na bossy mamy nieograniczony czas aby je zabić (tak słyszałem xD) a za zabicie ich dostajemy LVL Po wejściu do roomu z bossem mamy cooldown (musimy poczekać do 22 na reset)


Osoby które lubią ten post: Verin

3
Poradniki / [Daily] Madzia
« dnia: 06 Kwiecień 2023, 03:50:50 »
Wielki poradnik gotowania u [Daily] Madzia, czyli co wiemy o Rexia'nskim Uber EatsQuesta zaczynamy u NPC [Daily] Madzia, znajdującego się w temple pomiędzy drzwiami na ELITE i HUNTING (Dawniej znajdował się tam NPC od naprawy FireWalker Boots)
MINIMALNY POZIOM PODJĘCIA ZADANIA TO 100K


Naszym pierwszym zadaniem jest odnalezienie przepisu, który znajduje się w jednej ze skrzynek ukrytych gdzieś w labiryncie. Należy się jednak śpieszyć, ponieważ nasz czas jest ograniczony do zaledwie 60 sekund. W przypadku nie odnalezienia go teleportuje nas do pokoju w którym czeka na nas Śmierć. Jeżeli zginiemy to oczywiście tracimy lvl i na dzień dzisiejszy nie możemy ponownie podjąć zadania.

W przypadku, kiedy już ktoś jest w środku druga osoba musi zaczekać na jej wyjście. Madzia informuje nas o pozostałym do tego momentu czasie. Gracz znajdujący się w labiryncie również widzi upływający czas!


Po odnalezieniu właściwej skrzynki do naszego plecaka trafiają dwa przedmioty.


Przepis, który należy przyrządzić wraz z adresem dostawy
Blacha do pieczenia

 


Po zapoznaniu się z tekstem znajdującym się w przepisie, musimy udać się po interesujące nas składniki na daną potrawę


Aktualnie znane nam przepisy to:

Ciasto Jagodowe

Ciasto Bananowe

Ciasto Pomarańczowe

Oraz Ciasto Mangowe

Na wszystkie z wymienionych wyżej potraw potrzeba tylko jednego składnika

Na Ciasto Jagodowe potrzeba nam jagód, zbierzecie je z krzaczka

Na Ciasto Bananowe potrzeba bananów, które znajdziecie na drzewie

NIE POMYLIĆ ZE ZWYKŁĄ PALMĄ, KTÓRA WYGLĄDA WRĘCZ IDENTYCZNIE


Natomiast na Ciasto Pomarańczowe potrzebujemy pomarańcza

Na Ciasto Mangowe potrzeba mangoMango oraz Pomarańcze najlepiej zbierać na queście na Predonis Helmet [HADES]
Banany jak i Mango w licznych ilościach szukać w Gengii [VIP]
Krzaki z jagodami znajdziecie praktycznie wszędzie. W licznych ilościach rosną w Green Town a więc można zebrać po drodze do piecykówGdy mamy już nasze składniki udajemy się do wyżej wspomnianego Green Town aby przyrządzić nasz gulasz. Znajdują się one pod południowymi murami miasta

Teraz wystarczy umieścić blachę na piecyku a na nią wrzucić nasz owoc i pociągnąć za dźwignię

Czas oczekiwania to 900 sekund (15 minut)

Przez czas oczekiwania na wypiek nie wolno się ruszać z miejsca, ponieważ będzie on liczony od początku

Gotowy produkt zanosimy we wskazane w przepisie miejsce. Po dotarciu do właściwego domku klikamy prawym na blachę i celownikiem na docelowe drzwi. Za dostarczenie jedzonka czeka na nas nagroda w postaci lvl'a (przyznawana od razu) Od 500-4k w zależności od naszego poziomu

*Na wykonanie zadania mamy kilka godzin
**Nie można przekładać blach/przepisów na inne postacie, ponieważ jest to zablokowane i nic nie upieczecie
***Struktury labiryntu/położenie skrzynek jak i przepisy są generowane losowo
Osoby które lubią ten post: Verin

4
Poradniki / Meble [NPC] Lola
« dnia: 31 Marzec 2023, 00:41:52 »
Nie wiem jak Was, ale mnie denerwuje fakt, że za każdym razem musze wykupić połowę sklepu aby znaleźć potrzebny mi mebelek. Przychodzę z pomocą dla wszystkich pasjonatów (i nie tylko ;p) dekorowania domków. W tym poradniku znajdziecie wszystkie itemy od [NPC] Lola przedstawione od początku do końca.

1.

2

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25. ITEM ZDUBLOWANY

26.

27.

28.

29.

30.

31.

32.

33.

34.

35.

36.

37.

38.

39.

40.

41.

42.

43.

44.

45.


TA "POŚCIEL" JEST POPSUTA I WYGLĄDA TO TAK

Osoby które lubią ten post: Verin

5
Pytania i Problemy / Odp: Co usunąć z Random Lost Item?
« dnia: 21 Marzec 2023, 13:13:24 »
Lost legi, lost knight armor, lost bp, lost buty, lost shield - to bym wywalil

 lost mage shield, crossbow, wand, ring, skull - to tez z tanszych itemow ale jakby leciale same itemy po 7k+ to nie byloby takiej frajdy

dodalbym tez jakis outfit
Osoby które lubią ten post: Verin

6
Błędy / Odp: Bugujący się looting.
« dnia: 08 Luty 2023, 09:59:30 »
To nawet nie wiedziałem, nigdy się w to nie zagłębiałem  :D, bądź co bądź jest tak jak alkohol mówi, zregeneruj stamine i będzie git.
Osoby które lubią ten post: Verin

7
Błędy / Odp: Bugujący się looting.
« dnia: 08 Luty 2023, 09:55:08 »
Poniżej 14 staminy lecą niektóre przedmioty które lecą „często” typu dark coin i niektóre szmatki, a niektóre pewnie maja współczynnik loota na tyle niski ze tracąc 50% przy 14 staminy nie lecą wcale.
Osoby które lubią ten post: Verin

Strony: [1]